ZNIKAM...ale przedtem.. - GREEN CANOE

ZNIKAM…ale przedtem..

….znikam wirtualnie w świąteczny czas. Zanim jednak czmychnę, chciałabym przytoczyć Wam list, który przysłała mi kilka dni temu Gosia:
” Znalazłam Twój blog i z niego przeszłam do innych. To było niesamowite odkrycie, przygoda: czytałam, czytałam i nie mogłam uwierzyć, że coś tak normalnego i ludzkiego istnieje i  że jednocześnie jest to fantastyczne i tak wciągające.  Normalne dziewczyny, kobiety a jednocześnie tak niesamowite, mające rodziny lub samotne, szczęśliwe lub borykające się z rozmaitymi problemami, dramatami  A jednocześnie pogodne, uśmiechnięte, zarażające optymizmem i pomysłami.  Dające nadzieję, że wszystko złe kiedyś się zakończy i nastanie nowe, lepsze…
Mam normalne życie, męża, normalną pracę, mieszkam na Mazowszu więc właściwie wszystko ok… Ale w pewnym momencie pojawił się taki chwilowy stan bezsilności,  beznadziei,  nudy (może i tak to tez można określić) i trwał i trwał i straszne to było bo końca nie widziałam.
Wiem, że ten list brzmi infantylnie, ale nie jestem infantylną  kobietką, wierz mi. I pewnie to brzmi głupawo ale dałaś mi coś czego nie mogłam znaleźć od dawna: normalną radość życia. Składam to podziękowanie na Twoje ręce, ale jest ono też przeznaczone dla tych FANTASTYCZNYCH KOBIET z innych blogów. Twój blog odkryłam jako pierwszy i Ty jesteś sprawcą powrotu dobrego ducha do naszego domu,  do mojego życia. Wiem, że brzmi to jak mdły harlequin ale nadchodzą święta i to dobry czas aby podziękować innym za to co dają nam dobrego. Dziękuję, więc za radość, uśmiech, umiejętność godzenia się z trudnymi czasami do zaakceptowania decyzjami. Dziękuję za to, że pewnego dnia coś drgnęło w moim życiu dzięki TOBIE, że zaczęłam „odkurzać”  swoje plany, radości pogrzebane X lat temu.

Składam życzenia zdrowych, rodzinnych świąt dla całej Rodziny,
Małgosia

P.S. A swoja drogą to straszne, że „normalny” świat jest już tak nienormalny i że człowiek się cieszy jak „odkryje” na nowo „normalność”

 ***

zimowe-aranzacje

 

 

Moi drodzy podczytywacze… chciałabym  PODZIĘKOWAĆ
Wam kochani wszystkim.
Gosiu  – Tobie oraz tym wszystkim , którzy nie posiadają blogów a czytają zielone czółno oraz  blogerkom. Za wsparcie nieustanne, wymianę pomysłów, inspirację, dobre słowo i nowe ścieżki przyjaźni, które otworzyły się przede mną w momencie, gdy zielone czółno wypłynęło na internetowe wody:)
Dziękuje Wam za to, że jesteście po prostu,
za Waszą bezinteresowność i radość w sercach, którą się ze mną dzielicie.
Prowadzenie tej strony daje mi bardzo wiele. Pozwala pokonać gorsze chwile w życiu, dodaje energii i siły. To dzięki Wam – moi kochani czytelnicy, tak często na twarzy gości mi uśmiech. Wielokroć pisałam na tych stronach, że dostaję od Was setki maili. Takich właśnie maili, jak powyższy od Gosi. Nawet nie wiecie, jaka to radość ogromna przeczytać, że się komuś w jakikolwiek sposób pomogło. Że za sprawą mojej skromnej strony, czyjeś życie się zmieniło, że ktoś się przebudził i oswoił swoją codzienność. Że radość z życia, którą tak bardzo staram się puszczać dalej w świat – dociera do WAS:):):):) Nic, ale to nic bardziej cennego nie mogłoby się mi w związku z tą stroną przydarzyć. Wasze listy, słowa płynące ze szczerych serc, to największa podzięka za nocne pisanie, za wszystko co staram się tu pokazać. DZIĘKUJĘ KOCHANI bardzo.

 

W ten magiczny, świąteczny czas:
Chciałabym Wam życzyć piękna w codzienności…
Odkrycia czarodziejskiej strony NORMALNOŚCI :)…
Miłości o kolorach tęczy :)
Radości i dobroci pukających do Waszych domostw nieustannie :)…
Troskliwych ludzi wokół…
Bezinteresownej przyjaźni…
ZDROWIA i łaski Bożej.
Wesołych Świąt!!!:)

Dziękuję za Twój komentarz.

80 komentarzy

 • comment-avatar
  Mona 30 grudnia 2010 (09:29)

  Niech Rok Królika przyniesie Wam dużo szczęścia…
  :) :)

 • comment-avatar
  mamurda 29 grudnia 2010 (19:17)

  Asiu, dziękuję Tobie i innym "szalonym" babkom, za to, że jesteście takie normalne:),swojskie i ciepłe. Życzę Tobie, Twojej rodzinie i wszystkim blogowiczkom najcudowniejszego 2011 roku.
  Mamurda

 • comment-avatar
  Kachna 29 grudnia 2010 (11:47)

  Asiu, jesteś dla mnie bardzo ważna :) życzę Ci dużo dobrego w przyszłym roku, nie spadaj z hamaka i dbaj o plecki :)
  Kachna

 • comment-avatar
  Ewelina 29 grudnia 2010 (02:53)

  Dusza się uspokaja, myśli wyciszają. Trudne sprawy życia codziennego uciekają w dal. To własnie czuje, kiedy klikam na Twojego bloga, to tak jakbym wchodziła do swiata baśni. Dziękuję Ci za to.

  Życzę Szczesliwego Nowego Roku.

 • comment-avatar
  Dag-eSz 27 grudnia 2010 (22:19)

  Piękny list!!! :) daje pozytywnego kopa aby pisać dla ludzi i dzielić się z nimi naszymi radościami i inspiracjami :)))

  Ja też uwielbiam tu bywać!
  Buziaki poświąteczne! :*

 • comment-avatar
  Anonimowy 27 grudnia 2010 (22:09)

  Asiu Droga, ja też zniknęłam przed Świętami internetowo ( na wsi mojej drogiej nie mam dostępu – może i dobrze;)? a życzeń nie zdązyłam złożyć. Ale lubie życzyć ludziom-bliskim, dalekim tym, którzy są dla mnie ważni takie po prostu życzenia: żeby nie tylko w święta pamiętali o tym dobru, cieple i miłości, które nasze piękne,polskie święta niosą – niech tacy będziemy dalej, po świętach, niech ten magiczny czas nadal przez inne miesiące trwa. Przynajmniej w kontaktach z innymi ludżmi, w sympatii do świata, niech Boże Narodzenie trwa, choć takie magiczne otoczenie jak Twoje niech będzie przez kilka dni(to bożnoradzeniowe) – ale inne wartości rozszerzajmy pzez wszystkie dni w roku. Uściski-ata

 • comment-avatar
  Anonimowy 26 grudnia 2010 (22:24)

  Bardzo się cieszę czytając tyle prawdziwych słów, bardzo się cieszę, że odkryłam takie blogi i czytam tyle mądrych a zwyczajnych myśli.Cieszę się, że odkryłam ludzi, którzy nie wstydzą się mówić o czytaniu Ewangelii, o odkrywaniu mądrości w codziennych sytuacjach. Prawdą jest, że tak jak Małgosia odkryłam, że to co uważam za ważne i normalne nie jest dziwaczne. Cieszę się inspiracją jaką uzyskuję czytając i oglądając, dzięki temu dekoracje świąteczne w tym roku były u nas inne i takie naturalne. Pozwolę sobie na dalsze czytanie i ładowanie akumulatorów przed kolejnym wejściem w świat zwany przeze mnie matriksem. Pozdrawiam gorąco.
  Cieszę się, że odważyłam się napisać już drugi raz, tym razem odważniej.
  Asia z "wygwizdowa"

 • comment-avatar
  folkmyself 26 grudnia 2010 (15:59)

  Spóźnione ale szczere życzenia poświąteczne!
  P.S. a gdzie czerwony reniferowy nosek?

 • comment-avatar
  Lily 25 grudnia 2010 (21:24)

  Asiu wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodziny;-)) Zdrowych i wesołych Świąt;-)

 • comment-avatar
  Ananda 25 grudnia 2010 (18:57)

  Droga Asiu dla Ciebie i Twoich bliskich najserdeczniejsze życzenia, spokoju, miłości,wytrwałości w dążeniu do obranych celów oraz samych sukcesów w każdej sferze życia życzą Paulina i Daniel

 • comment-avatar
  monicja65 25 grudnia 2010 (15:12)

  Spokoju radosci ibardzo rodzinnych Swiat.Pozdrawiam cieplutko

 • comment-avatar
  Florentyna 25 grudnia 2010 (14:08)

  Tobie także samych szczęśliwych chwil w ten magiczny czas.
  Radości, miłości i spełnień wszelakich.
  Niezapomnianych świąt!

 • comment-avatar
  czarnykot 24 grudnia 2010 (21:20)

  Zdrowych i spokojnych świąt życzę.

 • comment-avatar
  Bree 24 grudnia 2010 (15:30)

  Radosnych i spelnionych Swiat zycze :)

 • comment-avatar
  Anonimowy 24 grudnia 2010 (11:44)

  Asiu spokoju pod dachem Waszego domu, miłości przy stole wigilijnym, uśmiechu i radosnych pisków pod choinką i zdrowia tak wielkiego jak magia tych świąt z całego serca życzymy Tobie i Twoim bliskim Gaba z rodziną

 • comment-avatar
  dede51 24 grudnia 2010 (07:29)

  Asiu, zycze Tobie i calej Twojej rodzinie cudownych, cieplych i rodzinnych Swiat oraz spelnienia marzen i sily do inspirowania nas swoimi fajnymi pomyslami :) dziekuje za Twoj blog i pozdrawiam serdecznie!

 • comment-avatar
  Malina 24 grudnia 2010 (07:21)

  Wesołych Świąt dla caluśkiej Twojej Rodzinki! Zawsze miło do Ciebie zaglądać:)- Wierna podczytywaczka

 • comment-avatar
  ...ania z jezior.. 24 grudnia 2010 (00:54)

  Asiu, nie jestem pierwszą osobą i nie ostatnią, ale to dzięki Tobie i Twoim pozytywnym fluidom przesyłanym choćby poprzez boga, i we mnie wskrzesiła się iskra niosąca nadzieję.. i chęć normalności, której wówczas brakowało mi bardzo.. ale Ty o tym dobrze wiesz..
  Asiu – pięknych, magicznych Świąt Wam życzymy!
  Uściski i mnóstwo serdeczności przesyłam!!
  Proszę uściskaj Leosia ode mnie!

 • comment-avatar
  Anonimowy 23 grudnia 2010 (22:08)

  ja też dziekuję;)

  Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ania z Krakowa

 • comment-avatar
  Anonimowy 23 grudnia 2010 (22:08)

  Podobnie jak poprzedniczki podpisuję się pod listem Gosi. Czuję dokładnie tak samo. Odkąd znalazłam Zielone Czółno moje życie zaczęło się zmieniać. Zaczęłam żyć wolniej, cieszyć się z drobnostek. Też upiekłam po raz pierwszy w życiu pierniczki, zrobiłam z córeczką torebki na prezenty. " Mamo, wreszcie masz dla mnie czas":- powiedziała. Pomyślałam, że pędząc wciąż przed siebie tracę tak wiele. Traci moja rodzina którą tak bardzo kocham…
  Bardzo dziękuję Tobie Asiu i wszystkim kobietom, których blogi regularnie podczytuję.
  Zdrowych, pogodnych Świąt !!!
  Agnieszka

 • comment-avatar
  Pinel 23 grudnia 2010 (21:15)

  Asiu, piekny list dostałaś i ja również mogę się pod nim całym sercem podpisac, bo kilka miesięcy temu przeżyłam dokładnie to samo, Odwiedzam cie regularnie i czerpie z ciebie radośc i ciepło. wesołych Świąt.

 • comment-avatar
  Motylek 23 grudnia 2010 (20:28)

  Ja również życzę Wesołych Świąt i Szczęsliwego Nowego Roku!

  ps. Podczytuje Ciebie i chłonę Twoją radośc ducha, bo mi tego trochę chyba brakuje…

 • comment-avatar
  KasiaP 23 grudnia 2010 (20:05)

  Wesołych Świąt!

 • comment-avatar
  Mona 23 grudnia 2010 (19:58)

  Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy;
  dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
  Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich.
  Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski..
  Niebo ziemi, niebu ziemia,
  wszyscy wszystkim ślą życzenia.
  Drzewa ptakom, ptaki drzewom.
  W wiewie wiatru płatkom śniegu.
  Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku;
  Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku.
  Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem.
  Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze.
  Niebo ziemi, niebu ziemia,
  wszyscy wszystkim ślą życzenia.
  A gdy wszyscy usną wreszcie
  moc igliwia zapach niesie.

  Seweryn Krajewski

  WESOŁYCH i POGODNYCH PRZY RODZINNYM STOLE>>>

 • comment-avatar
  Anonimowy 23 grudnia 2010 (19:19)

  Dzięki za post, dzięki za list Gosi, który mógłby być i moim… Ja też od niedawna zaczęłam podczytywać Twój blog, Chatę Magodę, inne jeszcze przede mną. Nie przypuszczałam, że jest tyle dziewczyn i kobiet myślących tak jak ja i tak inspirujących. Dzięki wam wszystkim moje święta tym razem inne, wcześniej zaplanowane i bez nerwów.Pierwszy raz upiekłam pierniczki, ususzyłam pomarańcze, zrobiłam skórkę pomarańczową. Dla rodziny wykonałam kartki z podobiznami bohaterów Kubusia Puchatka, dostosowując je do charakterów rodzinki. I chociaż zdrowie odmawia posłuszeństwa, to radość z tego wszystkiego duża.A inspiracje i spokój ducha właśnie od was wszystkich, kochane. Dzięki za wszystko i proszę o jeszcze. Życzę Tobie Asiu i wszystkim wspaniałym kobietom radości, zdrowia i pogody ducha, nie tylko na Święta ale na cały następny rok. A sobie dalszych inspirujących i ciepłych wpisów na blogach. Cieszę się, że mogę podglądać życie mieszkańców Zielonego Czółna i dziękuję Ci za to. Ogromnej kości Hrabiemu życzę!!!!
  Monika

 • comment-avatar
  MAMAJUDO 23 grudnia 2010 (18:57)

  Wesołych Świąt!

 • comment-avatar
  Anonimowy 23 grudnia 2010 (18:31)

  Magicznych Świąt , zdrowych, białych, rodzinnych i spokojnych.

  Pozdrawiam
  Agnieszka z Mierzei Wiślanej z Rodziną

 • comment-avatar
  basja 23 grudnia 2010 (13:59)

  radosnych i błogosławionych Świąt! :)

 • comment-avatar
  Anonimowy 23 grudnia 2010 (13:03)

  Witam,list Gosi to też mój list .Zaczęło się tak na deccorii było mieszkanie Sylwi,które bardzo mi sie spodobało,poszłam tym tropem .Trafiłam na jej bloga i wszystkie inne .Od tamtej pory,a to już prawie rok odwiedzam Was wszystkie i Ciebie Asiu oczywiście też codziennie.Mało tego zaraziłam też moją siostrę.Mój Boże te całe przecierki,singery,serduszka nie wiedziałam,że coś takiego istnieje.Odkryłam świat na nowo,za to wszystko za Twoim pośrednictwem Droga Asiu chce powiedzieć dziękuję

 • comment-avatar
  Evunia 23 grudnia 2010 (12:57)

  W ramach magicznych świąt proponuję wykorzystać przepis na rybę smażoną w zalewie octowej. Przepis jest na podanej w poscie stronie, a taką rybę robię też 'poza świętami".
  Robimy normalna zalewe octową , można dodać warzywek i w wkładamy usmażona ( a nie zżartą) rybę. Pychota! Dosiego roku!

 • comment-avatar
  Anonimowy 23 grudnia 2010 (11:19)

  Asiu, dałaś sobie TAKIE ROGI przyprawić?
  Ściskam, pozdrawiam świątecznie
  Elka znad morza

 • comment-avatar
  The Urban Cowgirl 23 grudnia 2010 (11:04)

  Asiu kochana, podczytuję Cię od czasu pierwszej wzmianki o Zielonym Czółnie w Weranda Country i do dziś pozostaję pod jego urokiem :) Kiedy moje akumulatorki są na wyczerpaniu, ja zamiast wpatrywać się w szklane oko, wirtualnie 'wpadam do Asi'- po zachwyt, po inspirację, bądź chociaż na filiżankę pięknie podanego 'żużla' :)}} Nawet nie wiesz ile razy pomogłaś mi pokonać 'wewnętrznego niechcieja' i dałaś kopa- aby zawalczyć o duszę własnego domu, aby był podobnie jak Wasz- jak świeżo wyjęty z pieca chleb na dobrym zakwasie (tak, dzisiaj zabieram się za pieczenie!) Tak więc Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ Tobie, oraz Was wszystkim, Drogie Kobitki, za Wasze ciepło i chęć obdarzania nim innych. Pozdrawiam Was serdecznie, a na opłatek i filmowe życzenia zapraszam do mojego nowego wirtualnego domku :)
  Magda

 • comment-avatar
  HANNAH - UNE FEMME 23 grudnia 2010 (09:37)

  RAdosnych, pięknych, kolorowych i ciepłych swiat.

 • comment-avatar
  llooka 23 grudnia 2010 (09:34)

  Jak dobrze, że z zupełnie codziennych i banalnych rzeczy potrafimy się cieszyć!
  Asiu inspiruj i uwrażliwiaj nas jak najdłużej!
  Wspaniałych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

 • comment-avatar
  Ania 23 grudnia 2010 (09:05)

  I ja również dołączam do grupy "zainspirowanych" – dziękuję!!! I życzę radosnych, ciepłych, bajkowych Świąt:-)

 • comment-avatar
  Anonimowy 23 grudnia 2010 (07:37)

  Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
  Przyniesie Wam spokój i radość.
  Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
  Żyje własnym pięknem,
  A Nowy Rok obdaruje Was
  Pomyślnością i szczęściem.
  Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
  Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.
  Pozdrawiam i serdecznie dziękuję….

 • comment-avatar
  Lusi 23 grudnia 2010 (07:17)

  Radosnych i Rodzinnych Świąt Asiu:-) I dziękuję za to że jesteś, że inspirujesz, że rozsyłasz tyle ciepełka, dobra i radości! Pozdrawiam Cię Serdecznie

 • comment-avatar
  BRONKA 23 grudnia 2010 (05:52)

  Ludzie się ze sobą szarpią, kłócą bo nie wiedzą,
  że wystarczy mieć pasję a wszystko nabiera innego wymiaru i życie pomimo trosk staje się kolorowe….
  Dlatego ja życzę ci Świąt białych od śniegu
  acz bardzo kolorowych :-))))))

 • comment-avatar
  Nela 22 grudnia 2010 (23:56)

  Szczęśliwych Świąt:)

 • comment-avatar
  Mili 22 grudnia 2010 (23:51)

  Asieńko – Tobie również chciałabym życzyć cudownych i magicznyć Świąt.
  Wesołych Świąt Asiu :)

 • comment-avatar
  Monia 22 grudnia 2010 (23:23)

  Każda z nas by życie stało się piękniejsze bądz mniej szare potrzebuje inpiracji..wtedy zaczynają cieszyc przyziemne sprawy.Nie będe tłumaczyć jakie bo kazda z nas wie o co chodzi.
  Cieszmy się każdą chwilką i Wesołych Swiąt Asiu.

 • comment-avatar
  Ita 22 grudnia 2010 (22:59)

  WESOŁYCH ŚWIĄT ASIU !!!
  Zresztą pewnie jeszcze się usłyszymy!.
  Buziaki!.

 • comment-avatar
  aagaa 22 grudnia 2010 (22:28)

  Cieszę się ,że znalazłam Twojego bloga,że Cię poznałam(to nic,że wirtualnie).
  Zdrowych i spokojnych Świąt zyczę całej rodzince!
  Pozdrawiam

 • comment-avatar
  Patti 22 grudnia 2010 (22:19)

  Wesołych Świąt. Rodzinnej atmosfery i ciepłych rozmów przy Wigilijnym stole, wspaniałych prezentów,uśmiechu od ucha do ucha, szczęścia i pomyślności.

  Pozdrawiam piernikowo Patti.:))))

  P.S
  Zdobyłam "Twój" numer Dobrze Mieszkaj–sesja cudowna:))))))))

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 grudnia 2010 (21:37)

  Asiu,

  też chcę się podpisać pod listem Małgosi, czytając go mam wrażenie, że to również moje myśli przelała na papier. Ja też cieszę się z codzienności, z normalności jakkolwiek dziwnie to może brzmieć. Dzięki Tobie, Twojemu podejściu do życia cieszę się z każdego przeżytego dnia jak nigdy dotąd….
  Asia, dziękuję Ci za to, że Cię mam!
  Cudownych Świąt od Magdy ze Słoneczka na ŚLĄSKU!

 • comment-avatar
  cicha 22 grudnia 2010 (21:34)

  Pięknie to wszystko napisałaś…

  wzruszający list- pokazuje nam jak chcemy tej normalnej codzienności i normalnego świata- wśród tego co się wokół nas teraz dzieje…

  Życzę Tobie Wspaniałych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia…

  Pozdrawiam serdecznie – KAsia

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 grudnia 2010 (21:24)

  WITAM!RÓWNIEŻ PODPISUJE SIE POD LISTEM GOSI BO TEZ TAK WASZE BLOGI NA MNIE WPŁYNĘŁY POMOGŁY MI ODKRYC TO CO PRZEZ TEMPO DZISIEJSZEGO ZYCIA GDZIEŚ SIE ULOTNIŁO!!!!!!
  TAK WIEC ZYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!!!KASIA Z ŻOR

 • comment-avatar
  OLQA 22 grudnia 2010 (21:23)

  Mnie również zainspirowałaś do prowadzenia bloga i serdecznie Ci za to Joasiu dziękuję a całej czółnowej rodzinie życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!:)

 • comment-avatar
  Ola_83 22 grudnia 2010 (21:22)

  Mnie blog również pobudził do życiowej aktywności:) wielu nowych rzeczy spróbowałam, nauczyłam się i po prostu CHCE MI SIĘ!!!a do tego Twój optymizm działa mnie bardzo kojąco!
  Asiu, życzę Ci spokojnych, radosnych i przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 grudnia 2010 (21:08)

  Jesteś śliczna,przemiła,urocza.
  Życzę Tobie i Twoim najbliższym
  Zdrowych i radosnych Świąt.
  EWA z Katowic

 • comment-avatar
  Mia 22 grudnia 2010 (20:50)

  Cieszą bardzo takie słowa. Ważny temat poruszyłaś: też bardzo mnie boli marnowanie jedzenia.
  Wesołych, rodzinnych Świąt!

 • comment-avatar
  Myszka 22 grudnia 2010 (20:22)

  Najpiękniejszych, najwspanialszych Świąt z nutką magii i mnóstwem miłości!!!!!!!

 • comment-avatar
  Alexandra 22 grudnia 2010 (20:22)

  Piękny list dostałaś :) Tobie również życzę zdrowych i pogodnych Świąt :) Buziaczki posyłam i wielkie Dziękuję że Jesteś :*

 • comment-avatar
  blogniedzielny 22 grudnia 2010 (20:14)

  dziekuje za zyczenia i Tobie rowniez sle wszystkiego dobrego spokoju i odpoczynku,przyjemnych w chwil w gronie rodzinnym :)

 • comment-avatar
  kasica53 22 grudnia 2010 (20:11)

  Piękny post, list Gosi i życzenia przywołujące zadumę… Dziękuję i również życzę pogodnych Świąt :)

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 grudnia 2010 (19:31)

  Jestem czestym gosciem u Ciebie, i dziekuje Ci za to:))
  Za mozliwosc odwiedzin.
  Zycze Ci zdrowia, duzo sil, by moc realizowac swoje pasje.
  Kasia

 • comment-avatar
  hermina 22 grudnia 2010 (18:18)

  wesołych świąt od wiernej czytelniczki:)

 • comment-avatar
  monho 22 grudnia 2010 (18:09)

  Radosnych, rodzinnych i zdrowych świąt życzę i jak najwięcej świątecznej magii, niech wypełni serca i doda siły na cały rok!

 • comment-avatar
  Monique 22 grudnia 2010 (18:08)

  Do Asi :Dziękujemy za to że jesteś z nami i trochę dla nas :)

  A do Małgosi za twoim pośrednictwem : dobro się mnoży gdy się je dzieli. Podziel się z kimś tym czym się zainspirowałaś tu i na innych blogach. Ja też tak zrobiłam i..jak w mdłym Harlekinie ;) – życie stało się piękniejsze :)

 • comment-avatar
  alizee 22 grudnia 2010 (18:05)

  Tja…. faktycznie jest coś z tą normalnością… ale miło jest otrzymywać takie maile :)

  Życzę Tobie i Twojej rodzinie zdrowych, radonych, i spokojnych Świąt!!!!

  Ściskam:))

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 grudnia 2010 (18:01)

  Bardzo lubię do Ciebie zagladac choć rzadko piszę ,życzę całej Twojej rodzince spokojnych radosnych Świąt -Kaśka rodaczka hrabiego

 • comment-avatar
  FiolQak 22 grudnia 2010 (17:39)

  I ja Ci DZIĘKUJĘ za wszystko, kochana,
  czym mnie zainspirowałaś, czym mogłam nacieszyć oczęta:-)Dla Ciebie i całej Twojej Rodzinki moc uścisków, radosnych chwil świątecznie spędzonych. By te magiczne chwile nie mijały przez cały kolejny rok. Zdrówka i takiego zarażania nas optymizmem życzę ja;-)Twoja skromna podczytywaczka i wielbicielka bloga- Tamara- FiolQak

 • comment-avatar
  Karmelcia 22 grudnia 2010 (17:23)

  Wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

 • comment-avatar
  Kamila 22 grudnia 2010 (16:59)

  List budujący, wręcz dający kopa do dalszego działania. Asiu tak trzymaj!!!

  Tobie również życzę magicznych i niezapomnianych świąt!

  Kamila

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 grudnia 2010 (16:50)

  Łza mi się zakręciła…, dziękuję również za Twój blog i z całego serca życzę Tobie , Twojej rodzinie i wszystkim czytajacym ten blog życzę dużo pokoju, zgody , miłości i przeżycia prawdziwego Bożego Narodzenia w sercu. Ewka

 • comment-avatar
  Jaga 22 grudnia 2010 (16:45)

  Żałuję że nie ma Twojego przepisu na śledzie,,już zrobiłam swoje

 • comment-avatar
  Jaga 22 grudnia 2010 (16:39)

  radosnych Świąt Asiu

 • comment-avatar
  Bramasole 22 grudnia 2010 (15:37)

  Asiu Tobie i Twojej Rodzince również życzę przede wszystkim zdrowia, mnóstwo uśmiechu i radości w każdym dniu.
  Ciepłych i rodzinnych Świąt w gronie najbliższych:)
  Buziaki ślę:) Wesołych Świąt:)
  Aga

 • comment-avatar
  Madlinka 22 grudnia 2010 (14:43)

  Kochana samych wspaniałych i niezapomnianych chwil w gronie najbliższych życzę Ci w te nadchodzące Święta!
  Uściski!

 • comment-avatar
  longredthread 22 grudnia 2010 (14:38)

  A ja życzę wszystkim jak najczęstszych postów na GC:)

 • comment-avatar
  renia0605 22 grudnia 2010 (14:30)

  Zdrowych i radosnych świąt w gronie najbliższych oraz dalszych sukcesów z całego serducha życzę. Renia

 • comment-avatar
  MaJu 22 grudnia 2010 (14:29)

  Zyczę Tobie i Twojej rodzinie zdrowych, radosnych i cudnych Świąt w magicznej , domowej atmosferze.
  Ściskam i ozdrawiam

 • comment-avatar
  ushii 22 grudnia 2010 (14:29)

  Asiu… tak, tak i jeszcze raz tak :) wiem o czym piszesz, bo dostaje bardzo podobne maile i wiem ile daja one radosci :) i wszystko to co piszesz – to samo i ja bym chciała napisać :)

  Wszystkiego co najlepsze życzę Ci i Twoim bliskim na te Święta i na cały nadchodzący rok!

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 grudnia 2010 (14:10)

  Dziękuję i WESOŁYH ŚWiĄT :):)

 • comment-avatar
  El clavel 22 grudnia 2010 (13:56)

  Za sprawą tak małej rzeczy jaką jest posiadanie bloga, można znaleźć satysfakcję, radość i poczucie wspólnoty z ludźmi, których pewnie nigdy nie zobaczymy. To taka mała, blogowa rodzina do której warto należeć. :)
  Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych i Radosnych Świąt, Asia :)

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 grudnia 2010 (13:55)

  Ja też dzięki blogom fajnych kobitek wróciłam do swojego małego tworzenia i pasji. Na Twoje ręce składam więc podziękowania za to, że jesteście. Wszystkiego najlepszego dla Was!
  Aśkowska

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 grudnia 2010 (13:55)

  dziękuję i życzę dokładnie tego samego Tobie i twojej rodzince i obiema rękami podpisuję się pod listem Gosi (bo od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem skontaktowania się z Tobą – ale jakoś tak zawsze wydaje mi się, że masz tyle na głowie, że nie chciałam Ci jeszcze dodatkowo głowy zawracać… :). Też niedawno odkryłam ten blogowy świat i jestem pod wielkim wrażeniem. Nie zdawałam sobie sprawy z istnienia tego blogowego świata i z tego, że tyle cudnych rzeczy można tu znaleźć, pooglądać, nauczyć się i zainspirować. I jak zauważyła i Gosia i Ty – to jest takie normalne, ze aż miło :)))!!! Bardzo Ci za to dziękuję! pozdrawiam serdecznie – justyna (wierna od jakiegoś czasu podczytywaczka)

 • comment-avatar
  Di 22 grudnia 2010 (13:54)

  :)
  Mocy miłości, wewnętrznego uśmiechu, magicznych świątecznych chwil i niecodziennego w swej codzienności pośród spełnionych marzeń Nowego 2011 roku
  dziękuję za inspiracje i tulam mocno!

 • comment-avatar
  pasjasylwi 22 grudnia 2010 (13:50)

  No proszę, udało mi się być pierwszą :) Pierwszy raz. Bardzo dziękuję Ci, też niedawno odkryłam swoją pasję, choć przeplatała się przez moje życie. A Twój blog i to co robisz, jest niesamowitą inspiracją.
  Wszystkiego Dobrego !!!

 • comment-avatar
  alewe 22 grudnia 2010 (13:45)

  Piękny list :D ja na święta życzę Ci tego,żebyś nadal czerpała tyle radości i pozytywnej energii z prowadzenia tego bloga :D i miała siłe na więcej i więcej :)
  spokoju,ciepła i pieknych rodzinnych świąt
  pozdrawiam ciepło

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.