DO KAWY #176 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #176 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Autor książki pt. Offline, Mark Boyle postanowił przeprowadzić się na wieś, porzucając wszechobecną w mieście technologię i starając się być, jak najbardziej samowystarczalnym. W swojej nowej książce dzieli się z nami refleksjami na temat życia w zgodzie z naturą i samym sobą, pokazując zupełnie inny styl życia niż ten, jaki dominuje obecnie.

offline ksiązkaźródło: Empik

 

#2 Muzyka

Wschód Kultury – Inne Brzmienia to festiwal muzyczny, który na początku września odbędzie się w Lublinie. Podczas 4 dni posłuchacie ciekawych brzmień z pogranicza różnych gatunków. Inne Brzmienia to jednak nie tylko ambitna i nietuzinkowa muzyka. Program festiwalu obejmuje również pokazy filmów, wydarzenia z dziedziny literatury i sztuki współczesnej (wystawy plakatów, fotografia uliczna, design). Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych uczestników.

źródło: facebook

 

#3 Teatr/Kino

Jeśli jesteście w weekend w Warszawie to może zainteresuje Was spędzenie sobotniego wieczoru w plenerowym kinie na Powiślu. W ramach festiwalu Millennium Docs Against Gravity zobaczycie belgijski film Harry Gruyaert. Fotograf. Jest to biografia Harrego Gruyaerta, jednego z najciekawszych współczesnych fotografów – osoby niezwykle inspirującej i barwnej. Zresztą możecie się o tym przekonać sami już w najbliższą sobotę.

Więcej o filmie przeczytacie TU.

źródło: facebook

 

#4 Miejsce z klimatem

Tym razem polecamy Wam cudowne miejsce w Karkonoszach, na obrzeżach Szklarskiej Poręby. Stara Piekarnia, bo o niej mowa, oferuje klimatyczne apartamenty, w świetnej lokalizacji dla amatorów górskich wycieczek. W pochodzącym z 1886 roku budynku od zawsze mieściła się piekarnia, aż do 2014 roku, kiedy miejsce to otworzyło się na turystów. Do wyboru mamy 6 gustownie urządzonych i świetnie wyposażonych apartamentów. Szukacie godnego polecenia miejsca w górach? Jeśli tak to koniecznie sprawdźcie Starą Piekarnię.

źródło: Stara Piekarnia

 

#5 Miejsce w sieci

Doskonale wiemy, ze nasi czytelnicy to wielbicie pięknych, niebanalnych i oryginalnych przedmiotów. Dlatego jeśli jeszcze nie znacie, to polecamy Wam sklep z takimi właśnie cudami, specjalizujący się w artykułach papierniczych. Rzeczownik to miejsce, które zachwyci wszystkich miłośników pięknych notesów, kartek, ilustracji i tym podobnych.

źródło: facebook

 

#6 Relaks

Święto wina w Winnicy Dwórzno to dwudniowy piknik rodzinny. Będziecie mieli okazje nie tylko zwiedzić winnicę, bo w programie znajdują się także takie atrakcje jak muzyka na żywo, pokazy cyrkowe, animacje i konkursy z nagrodami. Oczywiście nie zabraknie też degustacji polskiego wina z Dwórzna. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ.

źródło: facebook

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.