DO KAWY #233 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #233 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

W tym tygodniu nasze „DO KAWY” rozpoczynamy książką „Pokochaj siebie”. Jak to jest u Was? Kochacie siebie? Czy potraficie spędzać czas same? Dbać o siebie i wybaczać sobie? To właśnie Ty jesteś najważniejszą osobą. Jeśli nie będziesz czuła się szczęśliwa, spełniona i spokojna to wszystkie złe emocje odbiją się na twoich relacjach z otoczeniem. Autorka książki Silvia Congost przedstawia metody budowania dobrej relacji z samą sobą. Jak akceptować swoje słabości, nie bać się samotności oraz budować poczucie swojej wartości. To wszystko znajdziecie w tym wspaniałym poradniku, który pozwoli Wam idealnie rozpocząć wiosnę :) Polecamy gorąco!:)

źródło:empik.com

#2 Muzyka

Jeśli muzyka Johanna Straussa jest jedną z twoich ulubionych, to nie może Cię zabraknąc na Koncercie Wiedeńskim, który odbędzie się już 4 marca w Filharmonii w Słupsku. Podczas uroczystej gali wystąpią najlepsi soliści operowi w towarzystwie wybitnych muzyków oraz gwiazd polskiego i międzynarodowego baletu. To niezwykłe wydarzenie jest prawdziwą ucztą dla duszy. Więcej informacji oraz bilety znajdziecie TUTAJ.

źródło:filharmonia.gda.pl

#3 Teatr/kino

W tym tygodniu zabieramy Was do Teatru Kamienica na spektakl pt. „Czarna komedia”. Sztuka opowiada o młodym rzeźbiarzu, który staje przed ogromną szansą. Przygotowując się do wizyty milionera, zainteresowanego kupnem jego prac oraz przyszłego teścia wpada na pomysł pożyczenia pięknych mebli od przyjaciela. Niestety pech sprawia, że gaśnie światło i wywołuje to wielką lawinę pomyłek. Świetna gra aktorska oraz zabawny scenariusz- z pewnością nie będziecie zawiedzeni:) Polecamy :)

źródło:teatrkamienica.pl

#4 Miejsce z klimatem

Wystawa „Artysta jest obecny” to prezentacja strategii i pomysłów artystycznych, w których używane jest przez twórcę własne ciało jako środek wyrazu. Sztuka ta koncentruje się na człowieku jako inspiracji i źródle wszelkiej twórczości. Wystawę można zobaczyć w Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie Mocak do 20 marca. Więcej informacji znajdziecie na stronie mocak.pl.

 

#5 Miejsce w sieci

Każdy z nas ma swoje wyjątkowe daty: rocznice ślubu, narodziny dziecka czy może pierwszy pocałunek :) W każdym momencie na niebie tworzy się wyjątkowy układ gwiazd. Warto go zapamiętać i mieć np na swojej ścianie:) Teraz możecie stworzyć niepowtarzalną pamiątkę z danej chwili. Koniecznie zajrzyjcie na stronę mapagwiazd.pl . Znajdziecie tam więcej informacji na temat Waszego wyjątkowego nieba:) Polecamy :)

#6 Relaks

Czy myśleliście już o nowym hobby na wiosnę? Jeśli nie to mamy coś dla Was:) Tai chi! Zapewne myślicie, że żartujemy- obsolutnie nie. Tai chi to niesamowity sposób na relaks. Wpływa pozytywnie na nasze ciało rozluźniając je, a także uczy prawidłowego oddechu. Poniżej krótki film o tej technice. Koniecznie spróbujcie:)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.