DO KAWY #159 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #159 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Książka Dominiki Dudek i Marii Mazurek Nie tylko mózg odkrywa przed nami tajemnice ludzkiego umysłu oraz w prosty sposób przedstawia wiedzę, która z pozoru wydaje się trudna do przyswojenia. Wiedzę o emocjach i uczuciach, których sami często nie rozumiemy, a przecież są one podstawowymi elementami życia.
Wszystkich zainteresowanych zagadnieniami z zakresu psychiatrii zachęcamy do tej lektury. Znajdziecie ją np. TUTAJ.

książka do kawy GREEN CANOEźródło: Empik

#2 Muzyka

Tame Impala powrócili w wielkim stylu z nowym albumem The Slow Rush, którego brzmienia idealnie oddają znaczenie tytułu. Powolny pośpiech – bo ma się wrażenie, że muzyka wręcz pociąga nas za rękę do przodu, a jednak zaprasza na spokojny spacer w środku nocy. Wszystko to za sprawą hipnotyzujących, elektronicznych i inspirowanych latami 80. utworów.
Jeśli macie ochotę na mały eksperyment muzyczny, to nową płytę zespołu znajdziecie np. TUTAJ.

muzyka do kawy GREEN CANOEźródło: Empik

#3 Teatr/Kino

Piknik pod Wiszącą Skałą to nowy spektakl, który będzie miał premierę 7 marca w Teatrze Współczesnym w Szczecinie. Jego historia owiana jest tajemnicą. Przed nami zagadki czekające rozwiązanie oraz takie, które na zawsze pozostaną niewiadomą.
Jeśli macie ochotę na wejście w nieznane oraz odrobinę grozy, to bilety na spektakl czekają na Was TUTAJ.

teatr Szczecin GREEN CANOEźródło: Teatr Współczesny w Szczecinie

#4 Miejsce z klimatem

Restauracja Mr. Potato w Kielcach udowadnia, że z ziemniaków można przyrządzić właściwie wszystko. Przez wielu niedoceniane, to warzywo przeżywa tam swój renesans. Dajcie się skusić i Wy, kiedy następnym razem zawitacie do Kielc, ziemniakom w wersji słodkiej lub wytrawnej.
Więcej o restauracji dowiecie się TUTAJ.

restauracja do kawy miejsce z klimatem GREEN CANOEźródło: Facebook/Mr. Potato

#5 Miejsce w sieci

W pogłębiającym się kryzysie klimatycznym działanie na rzecz naszej planety jest na wagę złota. Każdy z nas może zrobić coś małego, co przyczyni się do poprawy sytuacji, dlatego dzisiaj odsyłamy Was na stronę Skomplikowane, gdzie być może zainspirujecie siebie oraz bliskich do zmiany kilku nawyków. Tekst znajdziecie TUTAJ.

miejsce w sieci do kawy GREEN CANOEźródło: Skomplikowane

#6 Wydarzenie

7 i 8 marca w Krakowie odbędą się targi w stylu boho Mini Bohemian. Znajdziemy na nich wszystko, co zwiewne, delikatne i kojarzące się z naturą, czyli ubrania, dodatki i dekoracje do wnętrz. Abyście byli ze wszystkimi zmianami na bieżąco, odsyłam Was TUTAJ.

targi boho wydarzenie GREEN CANOEźródło: Facebook/Bohemian – targi stylu boho

#7 Relaks

Dla relaksu mamy coś, co spodoba się wielbicielom sztuki i nowoczesnych rozwiązań oraz przyciągnie uwagę dzieci. W Gdańsku od 7 marca dostępna będzie dla zwiedzających Wystawa malarstwa impresjonistów i postimpresjonistów w 3D. Po latach przyglądania się wielkim dziełom z daleka, w końcu będziemy mieli okazję je dotknąć.
Więcej na temat wystawy dowiecie się TUTAJ.

wystawa relaks GREEN CANOEźródło: ToBilet

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.