DO KAWY #149 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #149 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dla tych, co krainy górskie darzą szczególnym uwielbieniem, ale również dla tych, którzy pragną dopiero je poznać Adam Robiński napisał książkę Kiczery. Podróż przez Bieszczady. Otwiera ona przed nami górskie szlaki i zakamarki nieznane, które nie są główną atrakcją turystyczną. Jeśli macie ochotę poznać Bieszczady od innej strony, to książkę znajdziecie np. TUTAJ.

książka do kawy GREEN CANOEźródło: Wydawnictwo Czarne

#2 Muzyka

W przyszłym roku w Gdyni, w Warszawie i we Wrocławiu wystąpi na scenie Katie Melua. Choć pierwszy z koncertów odbędzie się dopiero 7 października, to bilety są dostępne w sprzedaży już teraz. Brytyjska wokalistka ma w Polsce sporo fanów, dlatego warto pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji biletów. Dostępne są np. TUTAJ.

Katie Melua do kawy muzyka GREEN CANOEźródło: Koncertoholicy

#3 Teatr/Kino

Serce do walki – film, który swoją premierę kinową ma właśnie dzisiaj, to debiut pełnometrażowy Kacpra Anuszewskiego. Aktora i reżysera, który na swoim koncie ma już wiele nagradzanych filmów krótkometrażowych. Historia młodego sportowca Piotrka opowiada nie tylko o stoczonych przez niego walkach, ale przede wszystkim o znaczeniu takich wartości, jak rodzina, honor i przyjaźń oraz podkreśla, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka mają relacje z bliskimi. Poniżej znajdziecie zwiastun.

#4 Miejsce z klimatem

Jeśli szukacie w Trójmieście miejsca, w którym serwowane są najwyższej jakości owoce morza, to nie mogliście trafić do lepszej restauracji niż Seafood Station. Wnętrze inspirowane jest starymi halami rybnymi z całego świata, co sprawia, że wspaniałe dania z bogatej karty menu smakują jeszcze lepiej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, to zajrzyjcie TUTAJ.

Seafood Station GREEN CANOEźródło: Seafood Station

#5 Miejsce w sieci

Przenosimy Was dzisiaj w miejsce dalekie od zimowej pogody, a to za sprawą Natalii i Łukasza z bloga Złota Proporcja. Na ich stronie znajdziecie ich relację z pobytu w Petrze – największej atrakcji Jordanii. Można dowiedzieć się z niej wielu ciekawych informacji i obejrzeć cudowne zdjęcia z podróży. Post znajdziecie TUTAJ.

do kawy GREEN CANOE Złota Proporcjaźródło: Złota Proporcja

#6 Wydarzenie

Jeśli nie macie jeszcze planów na noc sylwestrową, to warszawska restauracja NA LATO zaprasza na bal maskowy NYE 2020 X The Great Masquerade Decadence Ball. W sam raz dla wielbicieli wieczorowych strojów oraz odrobiny tajemnicy i mistycyzmu. Wszystkie szczegóły dostępne są TUTAJ. 

wydarzenie NA LATO GREEN CANOEźródło: Facebook/NA LATO

#7 Relaks

W Katowicach od 16 do 22 grudnia potrwa spotkanie pod hasłem Niech Żyją Święta, podczas których odbędzie się kiermasz dekoracji świątecznych, mody, naturalnych kosmetyków, designu i książek. Będzie to świetna okazja do zakupienia prezentów pod choinkę. Kiermaszowi towarzyszyć będą także spotkania i warsztaty prowadzone przez gości specjalnych. Więcej informacji na ich temat znajdziecie TUTAJ.

kiermasz relaks do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/Libero Katowice

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.