DO KAWY #50 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #50 – kino, lektura, pasja.

#1

Sekretna Polska. Przewodnik nieoczywisty Magdaleny Stefańczyk w niezwykle ciekawy sposób pokazuje nam nasz własny kraj, który dzięki niej mamy okazję odkryć  na nowo. Ślicznie wydana, ilustrowana pozycja napisana przez autorkę bloga See U in Poland, pokaże nam Polskę, w którą warto wyruszyć niezależnie od pogody i pory roku.

źródło: Empik

#2

Z pewnością słyszeliście już, że kolorem tego roku przez Instytut Pantone został wybrany Ultra Violet. Dla wielu ten kolor jest dość kontrowersyjny, innym wyjątkowo się podoba. Czego możemy się spodziewać w związku z tym wyborem? Jak wpłynie on na trendy w modzie i w aranżacji wnętrz? Paulina z One Little Smile podpowiada, z czym może się to wiązać i co to dla nas oznacza. Zobaczycie też trochę ciekawych inspiracji w tym kolorze.

źródło: One Little Smile

#3

Stres jest w dzisiejszych czasach wszechobecny, dlatego też chętne sięgamy po różnego rodzaju podpowiedzi, jak sobie z nim poradzić. Dziś polecam Wam artykuł w Magazynie MINT, w którym znajdziecie aż 21 sposobów na to, jak się odstresować i pozbyć niepotrzebnych napięć z naszego życia.

źródło: Magazyn Mint

#4

Na wielu stronach trwają nadal podsumowania 2017 roku w różnych dziedzinach. Jeśli jesteście zainteresowani naturalną pielęgnacją i kosmetykami zajrzyjcie na bloga Lili natura, na którym znajdziecie hity kosmetyczne 2017 roku. Adriana podpowie Wam, czego warto używać i jakie marki są godne polecenia.

źródło: Lili natura

#5

Już za miesiąc w Katowicach odbędzie się największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa, – 4 Design Days. Od 15 do 18 lutego będziecie mieli okazję wziąć w nim udział w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Chcecie wiedzieć więcej? – zobaczcie TUTAJ.

źródło:Facebook

#6

Styczeń to czas wyprzedaży, jednak pośród natłoku ofert dobrze by żebyśmy nie stracili głowy. Jak nie dać się wyprzedażom i sensownie zarządzać swoimi zakupami w natłoku świetnych ofert podpowie nam Mother Mag.

źródło: Mother Mag

#7

Skoro dowiedzieliśmy się jak nie dać się wyprzedażom to możemy ze spokojem na nie pójść ;). A w ten weekend w Warszawie będziemy mieli okazje wziąć udział aż w dwóch wyprzedażowych wydarzeniach. 13 stycznia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich odbędzie się Grand Sale – w ramach Grand Bazaru, czyli cyklicznych targów mody. Natomiast 14 stycznia możecie wziąć udział w targach  OCH! Bazar – Mega Wyprzedaże w Babce do wynajęcia. W obu miejscach kupicie świetne projekty młodych twórców z Polski i zagranicy.

Dziękuję za Twój komentarz.

2 komentarze

  • comment-avatar
    4Windows 17 stycznia 2018 (17:54)

    I przydatny post :)

  • comment-avatar
    4Windows 17 stycznia 2018 (17:41)

    Dzięki za tipa o radzeniu sobie ze stresem. Poszukamy :)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.