DO KAWY #49 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #49 – kino, lektura, pasja.

#1

David Gaboriaud jest przyjacielem naszej Redakcji, z którym mieliśmy przyjemność pracować przy produkcji dwóch tytułów kulinarnych. Dlatego trzymamy mocno kciuki za jego książkę Coś francuskiego. Z miłością, z pasją, ze smakiem, która dzięki temu, że oscyluje wokół tematu jakości, a ten jak wiecie jest nam wyjątkowo bliski, bardzo nam się spodobała. W książce Davida przepisy przeplatają się z ciekawymi opowieściami z jego życia. Dowiecie się z niej również, jak wygląda gotowanie po francusku, jak to jest gotować z pasją, spędzając jednocześnie czas z bliskimi. Serdecznie polecamy książkę Davida – nie zawiedziecie się!

źródło: Empik

#2

Styczeń to czas, kiedy zaczynamy wcielać noworoczne plany w życie. Na blogu Worqshop przeczytacie o trochę innym podejściu do naszych postanowień, jakie powzięliśmy na ten rok. Kasia pokazuje nam jak, że nie tylko dzięki różnym strategiom i narzędziom uda nam się zrealizować nasze plany i marzenia, ale bardzo ważnym czynnikiem jest również nastawienie. Poleca nam również ciekawe sposoby, które pomogą nam mądrze zaplanować i wybrać takie postanowienia, które będą dla nas naprawdę ważne.

źródło: Worqshop

#3

Niezależnie od tego, czy macie już swoje postanowienia noworoczne, czy też nie zamierzacie tworzyć takiego planu, zapewne chcielibyście, aby bieżący rok był jak najbardziej udany. Na blogu Smartnest przeczytacie o 5 sposobach na dużo lepszy rok. Jesteście ciekawi, jakie podpowiedzi ma dla nas Basia? Zajrzyjcie na jej stronę.

źródło: Smartnest

#4

Jeśli nie macie jeszcze kalendarza na 2018 rok, a lubicie planować zadania w wersji papierowej, zajrzyjcie na stronę Elle Decoration, gdzie znajdziecie wybór pięknych i oryginalnych plannerów w różnych cenach i stylach.

źródło: Elle Decoration

#5

Na blogu Okiem dietetyka znajdziecie bardzo ciekawy i pełen informacji artykuł na temat diety śródziemnomorskiej. Ze strony Violi dowiecie się, jaka jest geneza tej diety, w jakie produkty obfituje, dlaczego warto ją stosować i przy jakich schorzeniach może pomóc.

źródło: Okiem Dietetyka

#6

A może ktoś planuje wybrać się w tym roku na Islandię? Niezależnie od tego, czy macie to w planach, polecam Wam zajrzeć na bloga Bite of Iceland, na którym znajdziecie aż 50 niesamowitych atrakcji tego wyspiarskiego kraju, a także wiele pięknych zdjęć. Aż chciałoby się je zobaczyć na własne oczy.

źródło: Bite of Iceland

#7

Na koniec zobaczcie zestawienie 20 rzeczy, które w ciągu kilku lat będą już przestarzałe i wyparte przez inne technologie. Jesteście ciekawi co znalazło się w zestawieniu?  Znajdziecie je na stronie Business Insider.

źródło: Business Insider

Dziękuję za Twój komentarz.

4 komentarze

 • comment-avatar
  Basia | Smart Nest 6 stycznia 2018 (16:21)

  Dziękuję za polecenie :) Ten wpis jest dla mnie bardzo ważny, tym bardziej jest mi miło <3

 • comment-avatar
  Joanna 6 stycznia 2018 (08:58)

  A ten mądry ;) kubek skąd?

 • comment-avatar
  Joanna 6 stycznia 2018 (08:50)

  A taki mądry ;) kubek to skąd? :)

 • comment-avatar
  Marzena 5 stycznia 2018 (14:57)

  Ten artykuł o rzeczach, które znikną jest trochę dla mnie straszny. Coraz więcej naukowcy piszą o szkodliwości różnych fal, więc i telefonów komórkowych. Bardzo niebezpieczne jest posiadanie telefonu przy łóżku w roli budzika. To powoduje zły sen, bóle głowy i raka (być może). Budziki górą! A czasopism? Jeśli tylko elektroniczne, to to samo z książkami. Oj poruszył mnie ten artykuł. Pozdrawiam M

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.