REGENERAC!A dla Architektów Wnętrz - GREEN CANOE

REGENERAC!A dla Architektów Wnętrz

Jakiś czas temu odwiedziliśmy przepiękną Hajnówkę, gdzie w niesamowicie przyjaznej atmosferze mieliśmy okazję zwiedzić siedzibę Parkiet Hajnówka – producenta polskich podłóg drewnianych znanych na całym świecie. Ten materiał – jeśli jeszcze go nie widzieliście – znajdziecie TUTAJ. Na miejscu osobiście przekonaliśmy się o jakości, którą charakteryzują się tworzone tam podłogi oraz profesjonalizmie i sumienności, z jaką firma podchodzi do swojej pracy. Dlatego właśnie bez wahania objęliśmy patronat nad nową akcją zorganizowaną przez Parkiet Hajnówka. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej:)

Regenerac!a GREEN CANOE

REGENERAC!A Bezpłatny Program Regeneracyjny dla Architektów

Wszyscy pochłonięci swoją pracą architekci wnętrz będą mieć szansę na zasłużony odpoczynek. Parkiet Hajnówka zaprasza bowiem serdecznie do spędzenia regeneracyjnego weekendu w Hotelu Białowieski Conference Wellenss & SPA w zachwycającej widokami Białowieży.

Co więcej, każdego roku Parkiet Hajnówka wybierze inny hotel, który podda regeneracji we współpracy z właścicielami i to właśnie tam będziecie wypoczywać wraz z osobą towarzyszącą oglądając odnowione wnętrza wzbogacone o drewniane podłogi firmy.

Regenerac!a GREEN CANOE

W programie mogą wziąć udział Ci z Was, którzy polecają swoim klientom podłogi. To właśnie Wam Parkiet Hajnówka pragnie podziękować za współpracę i rekomendacje w codziennej pracy. Do akcji zostanie wybranych 40 pierwszych zgłoszonych architektów wnętrz, którzy do 31 października 2019 roku wesprą sprzedaż dystrybutora podłóg Parkiet Hajnówka.

Akcja rusza już 1 maja! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Mamy nadzieję, że udało nam się zainteresować Was programem REGENERAC!A. Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału. Życzymy wszystkim powodzenia!:)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.