DO KAWY #62 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #62 – kino, lektura, pasja.

#1 Książka

Jeśli nie czytaliście jeszcze najnowszej książki Joanny Bator to gorąco Was do tego zachęcamy. Dzięki niej wyruszycie wraz z bohaterką w podróż  do Japonii i przeżyjecie poruszającą historię. Kobieta zafascynowana kulturą japońską podnosi się powoli po utracie osoby, którą darzyła uczuciem. To tajemnicza a zarazem bardzo wciągająca powieść. Sprawdźcie sami :)

#2 Muzyka

Lubicie dobrą muzykę? W takim razie Was zainteresować fakt, że w przedsprzedaży dostępne są już bilety na Co jest grane 24 Festival. Wydarzenie to odbędzie się 15 i 16 czerwca, a  wśród artystów zobaczymy m.in. Korteza, Brodkę i Organka. Możecie również liczyć na spotkania z artystami, warsztaty dla dzieci, pokazy filmów i inne atrakcje. Bilety dostępne są TUTAJ.

 

#3 Teatr/Kino

A teraz coś dla fanów dobrego, ambitnego filmu. Już 27 kwietnia rozpocznie się NETIA OFF CAMERA. Ta wielkoformatowa impreza poświęcona jest polskiemu i zagranicznemu kinu niezależnemu. Najważniejszym punktem festiwalu będzie międzynarodowy konkurs „Wytyczanie drogi”, w którym 10 reżyserów niezależnych produkcji z całego świata walczy o Krakowską Nagrodę Filmową. Nie zabraknie tez dobrej muzyki. Przygotowana zostanie OFF SCENA, czyli siedem koncertowych wieczorów z różną gatunkowo muzyką.

#4 Miejsce z klimatem

Dziś przedstawiamy Wam nietuzinkowe i magiczne miejsce, jakim bez wątpienia jest Sopatowiec. Ten przyjazny dom w górach znany jest ze świetnej atmosfery i pysznego, wegetariańskiego jedzenia, oczywiście z naturalnych składników. Na gości czekają klimatyczne pokoje i odpoczynek w niecodziennym otoczeniu. Jesli chcecie przeczytać więcej zapraszam Was TUTAJ.

źródło: Facebook

 

#5 Miejsce w sieci

Jeśli przespaliście nieco temat i nie mace jeszcze planów na majówkę z pomocą przychodzą Wam Anita i Paweł z bloga 101 Countries Before 50.  Podpowiadają nam gdzie warto się wybrać i co zobaczyć. Coś dla siebie znajda tu zarówno zwolennicy natury i pięknych widoków, aktywnego wypoczynku a także fani miejskich atrakcji.

źródło: 101countriesbefore50.com

#6 Wydarzenie

Od 20 do 22 kwietnia wielbiciele dobrej lektury będą mogli wziąć udział w Warsaw Book Show.  To festiwal czytelnictwa z udziałem autorów książek i komiksów oraz wieloma atrakcjami dla miłośników literatury (także tych najmniejszych). Twarzą targów książki Warsaw Book Show będzie Andrzej Sapkowski. Spotkanie z autorem odbędzie się już w sobotę, 21 kwietnia.

 

#7 Relaks

Wracając do tematu zbliżającej się majówki to może niektórzy z Was chcieliby spędzić ją uprawiając jogę? Jeśli talk to koniecznie sprawdźcie propozycję jednej z najlepszych naszym zdaniem szkół jogi w Warszawie – Yoga Republic. Znajdziecie tam dwa świetne wyjazdy – na Pogórze oraz w okolice Kazimierza Dolnego. Wszystkie warsztaty zobaczycie TUTAJ.

źródło: Yoga Republic

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.