BLOG ROKU - jesteśmy w 10tce! - GREEN CANOE

BLOG ROKU – jesteśmy w 10tce!

Moi kochani  – UDAŁO SIĘ! Jesteśmy w 10tce blogów, które dostały się finalnie do oceny Jury BLOG ROKU. A to wszystko – DZIĘKI WAM. TYLKO DZIĘKI WAM!!! :) Z całego serca dziękuję  za każdy wysłany sms. W imieniu całej redakcji naszego magazynu, swoim. Po prostu DZIĘKUJEMY Wam najpiękniej jak tylko potrafimy:)
Stawanie do konkursów takich, jak BLOG ROKU naprawdę obnaża RELACJE blogera z czytelnikami. Na strony blogujących ludzi – czyli m.inn na naszą,  wchodzi dzień w dzień tysiące czytelników. W różnym celu. Po inspiracje, z ciekawości, z sympatii lub antypatii :), po wiedzę, po poprawę nastroju, po gotowe rozwiązanie – co człowiek, to inny powód.  Niektórzy z czytelników zostają na długo. Rozgaszczają się. Wirtualnie siadają w naszych ulubionych fotelach, piją z nami poranną kawę:), leżą na trawie w słoneczny dzień, dyskutują…zaglądają do czytanej książki, słuchają  ulubionej muzyki…..słowem – stają się częścią naszego blogowego bytu. I chwila, gdy PROSISZ swoich czytelników o okazanie wsparcia, gdy tego potrzebujesz np. przy takim  konkursie – jest właśnie  momentem weryfikującym owe relacje. NIE ZAWIEDLIŚCIE MNIE! :) Jestem tak dumna, że mogłam na Was liczyć i tak wzruszona, … nie znajduję żadnych słów, które mogłyby to wyrazić.
Ja nie wiem moi mili, czy GREEN CANOE zostanie dalej nominowane do nagród głównych. Nie mam ani żadnych przeczuć, ani proroczych snów :). Możemy już tylko trzymać dalej kciuki :):) Ale wiem jedno – że już teraz, przechodząc do kolejnego etapu, mam nadzieję, iż puszczamy w świat taką oto wiadomość:
PRZEDSIĘBIORCA, wcale nie musi oznaczać bytu w garniturze, w biurze. Przedsiębiorcą może być KAŻDY z nas – nawet taka mała blondynka:) jak ja,  mająca na półce zarówno eleganckie czarne szpilki jak i odjechane kalosze w kropki. Że w dobie internetu swoją firmę możesz prowadzić z lasu:) – jak ja, z werandy, z malutkiego miasteczka lub mieszkając w dużej aglomeracji. Że PASJA i miłość do tego co się robi, jest najsilniejszym motorem motywacyjnym. Ja nie znam silniejszego. W końcu – że działalność gospodarcza oparta na tym, co nas najzwyczajniej w świecie interesuje i stanowi część naszego życia – jest łatwiejsza do „ogarnięcia”:) i przynosi mnóstwo radości.
Być może za rok, ktoś z blogerów prowadzących firmę przeczyta mój wpis – i zgłosi dzięki niemu swój udział do konkursu na blog roku. Być może właśnie TERAZ po przeczytaniu tych słów…Ty zrobisz swój pierwszy krok. By zrealizować swoje marzenie o własnej firmie i zawodowym potraktowaniu tego, co kochasz robić.
Poniższe truskawkowe serce – z dedykacją dla wszystkich , którzy na nas zagłosowali – DZIĘKUJĘ WAM! Dziś wspólnie świętujemy! :) Dziękuję, że cały czas byliście z nami.
p.s.   AAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):)
 – to mój okrzyk radości, żeby nie było, że tak mało emocjonalnie do tego wszystkiego podeszłam:)Wszystkim blogerom zaś, którzy tak, jak my,  znaleźli się w drugim etapie – GRATULUJĘ serdecznie:)

Dziękuję za Twój komentarz.

200 komentarzy

 • comment-avatar
  Anonimowy 13 lutego 2015 (10:48)

  Oczywiście, że zagłosowałam:) Dajesz mi tyle pozytywnej energii i radości, że nie mogło być inaczej. Baaardzo się cieszę Joasiu, że przeszłaś do kolejnego etapu. Będę trzymać kciuki! I to my czytelnicy dziękujemy TOBIE za to, że jesteś! Pozdrawiam, Magda :)

 • comment-avatar
  Anonimowy 13 lutego 2015 (08:53)

  Ogromne GRATULACJE Asiu !!! Cieszę się, że mój mały głosik okazał się małą cegiełką do sukcesu :)
  Na pewno wygrasz, bo zasługujesz :)
  Pozdrawiam Gosia

 • comment-avatar
  La mia barbottina 12 lutego 2015 (21:06)

  Wspaniale! Ciesze sie bardzo i dalej trzymam kciuki!

 • comment-avatar
  Anonimowy 12 lutego 2015 (20:32)

  Cudowna wiadomość .Gratuluję i trzymam kciuki za finał. Najlepszy blog zasluguje na najlepszą nagrodę chętnie wyślę jeszcze sms-a.pozdrawiam Wiola

 • comment-avatar
  dziurka 12 lutego 2015 (16:42)

  Ja również trzymam kciuki choć przeczuwam, że i bez nich będzie pierwsze miejsce :)
  W ubiegłym roku to ja marzyłam, by znaleźć się w pierwszej dziesiątce i znalazłam się na 10 miejscu w kategorii "twórczość artystyczna" (http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/tworczosc-artystyczna,95,kategoria.html). Radość moja była wielka, przeogromna. Pozdrawiam i 3mam kciuki mimo wszystko :)

 • comment-avatar
  Edyta Skorupska 12 lutego 2015 (15:37)

  Trzymam kciuki za blog roku!!!! Tak się cieszę razem z Wami!!! Przytulasy z Wrocławia:)

 • comment-avatar
  pastelowa karusia 12 lutego 2015 (14:29)

  Gratuluję! Dla mnie to jest najwspanialszy blog roku! Takie miejsce do snucia marzeń:) Pozdrawiam:*

 • comment-avatar
  basiulula 11 lutego 2015 (23:05)

  Ogromnie się cieszę, oczywiście gratuluję z całego serducha i trzymam kciuki za kolejny etap :)

 • comment-avatar
  Simply About Home 11 lutego 2015 (22:46)

  Jeszcze raz gratulacje!!!:) I wybacz, że byłam taka zakręcona przez telefon, to wszystko przez to, że kończyłam malować pokój córki, bo kilka minut później musiałam ją odebrać z przedszkola;) Buziaki

 • comment-avatar
  BiBi 11 lutego 2015 (22:23)

  Asiu, serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za pomyślny finał!

 • comment-avatar
  Filiżanka w groszki 11 lutego 2015 (22:04)

  Gratulacje Asiu! inaczej być nie mogło! Twoje czółno po prostu upiększa nasze żucie :) tu poniżej trafiłaś w sedno!
  " W wygranej 10tce z kategorii Specjalistyczne i FIRMOWE – można znaleźć się, nie będąc wcale DUŻĄ FIRMĄ – z dziesiątkami pracowników, dużym zapleczem finansowym i innymi tego typu "insygniami". Lub inaczej – PRZEDSIĘBIORCA, wcale nie musi oznaczać bytu w garniturze, w biurze. Przedsiębiorcą może być KAŻDY z nas – nawet taka mała blondynka:) jak ja, mająca na półce zarówno eleganckie czarne szpilki jak i odjechane kalosze w kropki. Że w dobie internetu swoją firmę możesz prowadzić z lasu:) – jak ja, z werandy, z malutkiego miasteczka lub mieszkając w dużej aglomeracji. Że PASJA i miłość do tego co się robi, jest najsilniejszym motorem motywacyjnym. Ja nie znam silniejszego. W końcu – że działalność gospodarcza oparta na tym, co nas najzwyczajniej w świecie interesuje i stanowi część naszego życia – jest łatwiejsza do "ogarnięcia":) i przynosi mnóstwo radości. "

 • comment-avatar
  Agata Murawska 11 lutego 2015 (21:32)

  Asieńko !!! Gratuluję, Twój blog i Ty sama zasługujesz na to wyróżnienie bez dwóch zdań:))) Trzymam kciuki dalej oczywiście:)))
  Pozdrawiam Cię serdecznie.

 • comment-avatar
  Anonimowy 11 lutego 2015 (20:25)

  Gratulacje :] Cieszę się, że sms-owe wsparcie się przydało. Pozdrawiam, Aneta z Bydgoszczy.

 • comment-avatar
  Doranma 11 lutego 2015 (19:46)

  Twój post kipi uśmiechami :) Cieszę się więc Twoją radością :)

 • comment-avatar
  ILA M 11 lutego 2015 (18:30)

  Asiu, ja wiem, że wygrana składa się z sms każdego z nas, ale czym jest jeden sms wobec tych kilku lat jakie z nami jesteś, wobec tych milinów minut jakie poświęciłaś na pokazanie nam swojego świata, wobec tych tysięcy cudnych inspirujących zdjęć. Nie da się wycenić tych chwil radości jakie daje nam każdy Twój post, możliwości oderwania się od tego dzisiejszego trudnego świata. Tyle pomysłów, inspiracji, ciekawych ludzi, miejsc, pięknych przedmiotów. Tyle pozytywnej energii, która daje kopa, chwil zadumy i zastanowienia, tyle normalności. Za to wszystko WIELKIE DZIĘKI dla Ciebie, Twojego męża i Leosia bo przecież oni też mają w tym ogromny udział. Pozdrawiam. Ila

  Ps. głos oddany zaraz po pierwszym poście o konkursie

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (18:51)

   Ila….tyle już lat Cię tu widzę. DZIĘKUJĘ Ci bardzo za to.

 • comment-avatar
  Anonimowy 11 lutego 2015 (18:08)

  Gratuluje..bardzo sie ciesze ze udalo sie Tobie przyplynac do nastepnej sesji…tak jak pisalam, moj sms nie dotarl..zza oceanu..chyba za "mokro", ale trzymalam kciuki..duzo, bardzo duzo podgladam na Twojej stronie…
  Nie mam bloga, wiec bede anonimowa, ale zawsze sie podpisuje…
  zycze dalszych sukcesow,
  Teresa

 • comment-avatar
  tańcząca z emocjami... 11 lutego 2015 (17:26)

  Jakby się mogło nie udać?! Masz u siebie najfajniejszy zakątek blogowego świata, dziękuję i pozdrawiam pięknie :)

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (18:49)

   Dziękuję za tak miły komplement:)

 • comment-avatar
  romka 11 lutego 2015 (14:58)

  no i git!!!! gratulacje! i trzymam kciuki !!!

 • comment-avatar
  Pasje Celi 11 lutego 2015 (13:33)

  Nie mogło być inaczej, na pewno wygrasz ! pa !

 • comment-avatar
  Antonina Napieralska 11 lutego 2015 (13:24)

  Serdecznie gratuluję ♡!

 • comment-avatar
  Antonina Napieralska 11 lutego 2015 (13:22)

  Serdecznie gratuluję ♡!

 • comment-avatar
  Aga robie-bo-lubie 11 lutego 2015 (12:49)

  Gratulacje i Twoje słowa są bardzo ważne dla mnie. Też chcę zrealizować swoje marzenia. Może potrzebuję kopnięcia w 4 litery, może tylko czasu i trochę więcej środków… Może jeszcze więcej pracy własnej… Może wszystkiego po troszeczku? Dzięki Twojemu blogowi odkryłam także, że zdjęcia są BARDZO ważne. I dzisiejsze Twoje słowa umacniają, uskrzydlają i dają nadzieję. Dziękuję!

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (12:57)

   Aga, przecież nie trzeba rzucać się od razu w pożar. Do własnej firmy warto się przygotować, zrobić plan biznesowy, określić sobie cele, realnie ocenić własne możliwości a przede wszystkim UWIERZYĆ w siebie. Z całego serca życzę Ci spełnienia marzenia.

 • comment-avatar
  Anonimowy 11 lutego 2015 (12:49)

  Asiu! Gratuluję z całego serca Tobie, Twojej rodzince i współpracownikom!! Ciężka praca, pasja, a przede wszystkim SERCE wkładane w tworzenie Green Canoe przynosi satysfakcję, radość, spełnienie…Nie zmieniaj się Asiu, bądź zawsze pełna optymizmu, chęci życia i tworzenia :) Cieszę się, że TY, która docierasz do tysięcy ludzi masz odwagę pokazywać, że warto być dobrym człowiekiem, żyć uczciwie, szczerze wobec siebie i innych ludzi, że każdy, mimo różnych trudnych chwil. przeżyć, problemów może być szczęśliwy. Jestem przekonana, że dobro zawsze powraca do nas czy też ważnych dla nas osób. Śmiało Asiu pokazuj piękno w nas i wszystkim co nas otacza. Pesymistom, krytykantom życzę aby swoją energię kierowali na próbowanie bycia miłym, empatycznym, życzliwym człowiekiem:) Wszyscy na tym skorzystają:) Pozdrawiam Cię Asiu!! Agnieszka G

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (12:55)

   Aga, nie miałabym śmiałości by określać się dobrym człowiekiem. Bardzo staram się takim być:) Co do krytykantów – masz rację, gdyby swoje jęczenie i wytykanie innym błędów przekuwali w pracę nad własnym rozwojem – mogli by być zupełnie fajnymi ludźmi:)

  • comment-avatar
   Anonimowy 11 lutego 2015 (13:42)

   Asiu, mam przeczucie, że jesteś dobrym człowiekiem..:) Masz w sobie dużo pokory, a to wielka zaleta, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Odnosisz niewiarygodne sukcesy a jesteś fajną, wrażliwą, życzliwą, skromną dziewczyną:) Takich ludzi jak TY potrzeba nam wszystkim więcej. Patrząc dookoła, myślę, że każdy ma potencjał ale ludzie się wstydzą, boją, nie chce się im, bo bycie DOBRYM to też często ciężka praca nad sobą, to odwaga i wytrwałość. Nie zawsze jest łatwo ale jakie korzyści duchowe i wymierne!:)

 • comment-avatar
  Anonimowy 11 lutego 2015 (11:16)

  Hmmm… 610 głosów na kilka tysięcy odwiedzajacych dziennie i 7000 fanow na FB?
  To nawet nie jest 10%. Slaby wynik.

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (12:35)

   Naprawdę?
   Może spójrz tu, 8 strona 6 uczestnik:

   http://jakoszczedzacpieniadze.pl/wp-content/uploads/2015/01/Transkrypt-WNOP043-Dlaczego-warto-kwestionowac-status-quo-czyli-moja-kreta-droga-do-bloga-wartego-miliony-cz-2.pdf

   To jest BARDZO dobry wynik.
   I jestem wdzięczna za każdy oddany na nas glos. I dumna z takiego wsparcia.

   Pozdrawiam Cię i życzę wielu SUKCESÓW :)

  • comment-avatar
   Anonimowy 11 lutego 2015 (17:17)

   Joanno nie rozśmieszaj mnie i nie łudź siebie. Naprawdę nie warto.
   Porównaj swój wynik 610 głosów z naprawdę lubianymi blogami w sieci i ich wynikami.
   610 głosów przy kilku tysiącach odwiedzin dziennie to wynik, który powinien Ci bardzo dać do myślenia.

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (17:47)

   Anonimie pozwól, że zostanę przy swoim zadowoleniu:)

   Wszystkim, którzy oddali na nas swój sms – jeszcze raz BARDZO dziękuję:)

  • comment-avatar
   Anonimowy 11 lutego 2015 (18:11)

   Anonimie, jestes gorzki, niespelniony, bez celu brniesz przez zycie, bardzo puste..zero nadziei…zazdrosc, to jedyne uczucie, ktore znasz..zal mi Ciebie..
   Asiu, grutuluje sukcesu..
   Teresa

  • comment-avatar
   Anonimowy 11 lutego 2015 (18:14)

   Joasiu co za głupoty ktoś wypisuje. Przejrzałam wszystkie kategorie, w Pasji i twórczość pierwsze miejsce – 440 głosów – kategoria najbardziej zbliżona do Twojej działalności. A te NIBY tak bardzo popularne blogi w sieci, zdobyły po 300-400 głosów. Z wnętrzarskich to nawet szkoda rozpisywać się. Ciesz się z sukcesu, i nie czytaj takich krytykantów. Pozdrawiam serdecznie. Dominika

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (18:52)

   Tak bardzo absorbujący anonima temat statystyk uważam za ZAMKNIĘTY.

 • comment-avatar
  kasiaibasia 11 lutego 2015 (10:17)

  Joasiu! trzymam mocno kciuki, cieszę się razem z Tobą. Całusy. Kasia-mazurskie pasje:)

 • comment-avatar
  Anonimowy 11 lutego 2015 (10:01)

  Hura!!! Gratulacje:) i powodzenia w dalszym zmaganiu konkursowym
  Ania

 • comment-avatar
  Maria P Cleo 11 lutego 2015 (09:47)

  Serdeczne gratulacje i powodzenia

 • comment-avatar
  Beata - Hungry for ideas 11 lutego 2015 (09:08)

  Gratuluję i dalej trzymam kciuki :))

 • comment-avatar
  Anonimowy 11 lutego 2015 (07:54)

  SUPER! Gratuluję i ściskam mocno. Walczymy dale!!
  Monika

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (12:11)

   Moniu – no tez to już od nas nic nie zależy:)

 • comment-avatar
  GAJA 11 lutego 2015 (07:12)

  Oj, jak Ci się splendory należą!
  Poznałam Cię wieki temu w Werandzie C. i podglądam nieustannie!

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (12:10)

   dawno nie słyszałam tego słowa: splendory:):):):) a takie ładnie jest,:)
   Gaju – dziękuję bardzo.

 • comment-avatar
  Anonimowy 11 lutego 2015 (06:56)

  Asiu Twój blog wprowadził mnie w ten świat, był pierwszy. Pozostaje mu wierna, tak samo jak Kasi Bellingham. Blog Michała również jest na mojej liście ulubionych. Duże emocje! Myślę, że bycie w pierwszej 10 -ce tu już duży sukces, ale życzę większego oczywiście! Czegoś mi jeszcze brakuje na Twoim blogu…, chciałabym usłyszeć Twój głos, może jak wygrasz…? :)) Powodzenia, Ewka

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (12:10)

   …co do głosu – będzie niespodzianka niebawem:):):)

 • comment-avatar
  dotkat 11 lutego 2015 (06:13)

  Gratulacje, powodzenia,
  Pozdrawiam Dorota

 • comment-avatar
  Kasmatka 10 lutego 2015 (23:08)

  Bardzo się cieszę i gratuluję! Trzymam kciuki w dalszym etapie:)
  Pozdrawiam,
  Kasia
  Kasmatka

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (12:09)

   Odbija pozdrowienia i dzięki Kasiu.

 • comment-avatar
  Anonimowy 10 lutego 2015 (22:22)

  Trzymam dalej kciuki:-) :-) !! Ewa z Gdanska

 • comment-avatar
  Simply About Home 10 lutego 2015 (22:04)

  Gratulacje!!!!! Trzymam kciuki za finał!!

 • comment-avatar
  Anna eM. 10 lutego 2015 (21:48)

  Joasiu, serdeczne gratulacje! Nie mogło być inaczej – każda z osób, które, jak ja, od paru lat wpadają do Ciebie na poranną kawkę i lekturę, chciałaby, żeby Czółno wypływało na coraz szersze wody. Stąd tyle głosów. I wiesz… cieszę się, ze dziś nie znalazłam tu przykrych i zawistnych tekstów, których autorzy nie mają odwagi podpisać się. Wasze zwycięstwo mówi samo za siebie. Spodziewam się, że niedługo będę mogła składać kolejne gratulacje. Płyń po morzach, oceanach ;-) chyba mi się formułki pomieszały :):):)

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (11:02)

   Aniu – pięknie napisałaś z tym wypływaniem:):):):) W końcu czółnem też można popływać nieźle, prawda? :) A co do wpisów anonimowych – Ci ludzie muszą być chyba nieszczęśliwi, niespełnieni, sfrustrowani…tak w duszy. Jeśli ktoś odczuwa satysfakcję z powodu anonimowego "przyłożenia" drugiemu człowiekowi – to nie może być szczęśliwym człowiekiem. Szczęśliwcy – obdzielają swoim uśmiechem wszystkich dookoła. DZIĘKUJĘ Ci za wpis i ściskam! :)

 • comment-avatar
  rredmuse 10 lutego 2015 (21:35)

  gratuluję <3 piękne zdjęcie!

 • comment-avatar
  Agnieszka 10 lutego 2015 (20:44)

  Asiu, cieszę się, że mogłam się odwdzięczyć GC choćby małym sms'em ;-)))
  a teraz KCIUUUUUUKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!! ;-))))))))

 • comment-avatar
  Ania z osobiedlamnie 10 lutego 2015 (20:22)

  Gratulacje, ten blog zasługuje na wyróżnienie, jest po prostu..piękny:) Ja, co prawda, nie wysłałam sms, ale i tak będę tu zaglądać, z nagrodą, czy bez. Świeżość i inspiracja, no pięknie i już:) A na zdjęciu powyżej, szczęście bije z oczu na odległość:) serdecznie pozdrawiam i gratuluję:)

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (10:57)

   Aniu – a to zdjęcie było robione w lipcu:):):) Nie teraz – widzisz, ile truskawki są w stanie szczęścia wywołać w człowieku! :)

 • comment-avatar
  Teresita 10 lutego 2015 (20:04)

  Felicidades!!!! muy bello blog, familia, hogar, me gustó mucho!

 • comment-avatar
  betina 10 lutego 2015 (19:55)

  Gratuluję :")))) Trzymam kciuki :D

 • comment-avatar
  Anonimowy 10 lutego 2015 (19:37)

  Asiu sms wysłałam dzisiaj dosłownie w ostatnim momencie i baaardzo się cieszę, że pomogłam.
  Gratulacje i trzymam nadal kciuki.
  Monika

 • comment-avatar
  alicja 10 lutego 2015 (19:28)

  Green Canoe to pierwszy blog, który zaczęłam podczytywać i do dzisiaj bardzo chętnie tu zaglądam. Trzymam kciuki! Powodzenia!

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (10:56)

   Dziękuję Ci Alicja! Za to że jesteś ze mną ciągle, to niesamowity komplement – DZIEKI:)

 • comment-avatar
  mojasekretera 10 lutego 2015 (19:17)

  Gratuluję z całego serca i trzymam kciuki za – dalej.
  Pozdrawiam.viola

 • comment-avatar
  Mamelkowo 10 lutego 2015 (19:10)

  To teraz trzymać kciuki, żeby poszło dalej:)) Gratulacje:))

 • comment-avatar
  aagaa 10 lutego 2015 (18:58)

  Gratuluje !

 • comment-avatar
  Erendis 10 lutego 2015 (18:50)

  Naprawdę można mieć satysfakcję wygrywając dzięki oszustwom?
  Gratuluję drugiego etapu i trzymam mocno kciuki!
  Moim zdaniem Twój blog powinien wygrać i już!

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (10:53)

   Myślę, że sporo ludzi do tego konkursu podchodzi niestety tylko biznesowo – to raz, a dwa- jeśli kupują głosy i są w stanie już taki ruch zrobić, to i owszem odczuwają potem satysfakcję. W końcu to dobrze ulokowane pieniądze były. Ale jak pokazuje praktyka konkursowa- w finale takich "blogerów" nie ma.

 • comment-avatar
  Anthony Garden 10 lutego 2015 (18:12)

  To cudowna wiadomość, Gratuluję z całego serca :))

 • comment-avatar
  fajna babka* 10 lutego 2015 (18:10)

  Wiedziałam, że się uda, bo na to zasłużyłaś :)Gratuluję.

 • comment-avatar
  Beti G 10 lutego 2015 (18:07)

  Gratuluję i trzymam kciuki za finał, ale nie ważne jaki będzie wynik dla mnie Green Canoe jest The Best !!!

 • comment-avatar
  Anna D. 10 lutego 2015 (18:06)

  Wielkie gratulacje!!!! Bardzo, ale to baaardzo się cieszę:) Jej aż mi się emocje udzieliły:)

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (10:50)

   :):) Aniu – bo to w końcu NASZE święto, i czółnowe i wszystkich czytelników.

 • comment-avatar
  Anonimowy 10 lutego 2015 (18:06)

  Naprawdę z całego serca Asiu gratuluję.
  Bardzo się cieszę, że spotkałam Cię na swojej drodze życia :-) że mogę pić u Ciebie kawusię, słuchać muzyki, czytać co u Ciebie i sycić oczy pięknem wnętrz i poznawać ludzi, którzy u Ciebie goszczą. Dobrze że jesteś Asiu. Asia

  • comment-avatar
   GreenCanoe 11 lutego 2015 (10:49)

   Asiu – dla takich gości jak TY warto siedzieć w nocy nad postami. To ja Ci dziękuję za odwiedziny.:)

 • comment-avatar
  Lucy 10 lutego 2015 (18:00)

  Bo jak nie Ty, to kto? Siostro wielkie gratulacje :)

 • comment-avatar
  ekropka 10 lutego 2015 (17:59)

  Asia, to była oczywista oczywistość :-) Jestem dumna z tego, że Twój blog przeszedł do kolejnego etapu i wierzę, że znajdzie się wśród zwycięzców. Czego z całego serca Ci życzę!

 • comment-avatar
  Jenouvelle 10 lutego 2015 (17:48)

  Serdecznie gratuluję !

 • comment-avatar
  Anonimowy 10 lutego 2015 (17:39)

  Cieszę się i serdecznie gratuluję Asiu. Także z tego powodu, że się do tego przyczyniłam swoim sms-em.
  Pozdrawiam gorąco
  Dorota

 • comment-avatar
  Urtica 10 lutego 2015 (17:30)

  Jak ja lubię tu do Ciebie zaglądać! Zarażasz ciepłem i dobrym humorem, aż lepiej na duszy.
  I zawsze piszesz piękne posty, żadne tam aby zbyć – ale takie serdeczne, życzliwe i pełne pasji.

  • comment-avatar
   GreenCanoe 10 lutego 2015 (17:36)

   …Dlatego nie piszę często – wolę rzadziej napisać, ale …właśnie z pełnym zaangażowaniem:)

  • comment-avatar
   GreenCanoe 10 lutego 2015 (17:36)

   I dziękuję!

 • comment-avatar
  Simbelmyne 10 lutego 2015 (17:27)

  Gratuluję nie tylko sukcesu ale i oceniającego. Michała poznałam w pracy i myślę że znajdziesz w nim bratnią duszę, że tak zacytuje Anię z Zielonego Wzgórza ;-) bo to super gość. Trzymam kciuki!

 • comment-avatar
  Kama 10 lutego 2015 (17:27)

  Gratuluję :-) Z całego serca :-) Super, że się udało…

 • comment-avatar
  Zylwijkowo 10 lutego 2015 (17:21)

  Gratuluje,bardzo sie ciesz:)

 • comment-avatar
  An Zulka 10 lutego 2015 (17:21)

  Super! Wielkie gratulacje i powodzenie w ostatecznym rozstrzygnięciu :)

 • comment-avatar
  Kasia 10 lutego 2015 (17:20)

  Gratuluję Joasiu, zasłużyłaś na takie wyróżnienie :)
  Pozdrawiam cieplutko

  • comment-avatar
   GreenCanoe 10 lutego 2015 (17:30)

   ja się chyba dziś rozpłynę od tylu dobrych słów – DZIĘKUJE! :)

 • comment-avatar
  domek przy lesie 10 lutego 2015 (17:04)

  Świetnie :) Trzymam kciuki dalej!

 • comment-avatar
  bloody_rose 10 lutego 2015 (17:02)

  Wspaniała wiadomość! Gratulacje! I trzymam kciuki!

 • comment-avatar
  OLQA 10 lutego 2015 (16:41)

  gratulacje ! I dalszych sukcesów!

 • comment-avatar
  Uściankowo Małe 10 lutego 2015 (16:21)

  I ja mam swój mały wkład! Gratulacje! Trzymam kciuki!

 • comment-avatar
  Gosia-Stare Pianino 10 lutego 2015 (16:13)

  gratuluję i powodzenia życzę:)

 • comment-avatar
  koko1971 10 lutego 2015 (16:03)

  Miło na sercu , mój maleńki głosik przyczynił się do takiej wielkiej radośći :):):)
  Wiedziałam ,że się uda !!

  Pozdrawiam .

 • comment-avatar
  Monika Frątczak 10 lutego 2015 (16:00)

  Gratuluję serdecznie : )…Ale ja od początku wiedziałam,że tak będzie : )…Mało tego-ja jestem pewna,że będzie jeszcze lepiej : ))).

 • comment-avatar
  Betsypetsy 10 lutego 2015 (15:57)

  Super! gratulacje wielkie :)

 • comment-avatar
  aga rożen 10 lutego 2015 (15:52)

  gratulacje

 • comment-avatar
  TheDeliratio 10 lutego 2015 (15:51)

  ogromne gratulacje i nadal trzymam kciuki!

 • comment-avatar
  Ulencja 10 lutego 2015 (15:50)

  Asiu gratulacje…..Super …..Musi być wygrana…..Ciepło pozdrawiam…..

 • comment-avatar
  aldia arcadia 10 lutego 2015 (15:47)

  Pięknie :)! Wyczuwam u Ciebie zawsze taką szczerość, że aż chce się Cię przytulić. Dzięki za te słowa. Gratulacje najszczersze me ;)

 • comment-avatar
  my.creamy.dream 10 lutego 2015 (15:47)

  Gdyby Twój blog nie znalazł się w 10-tce to byłby skandal…Gratulacje jak najbardziej zasłużone i trzymam dalej kciuki!!!

 • comment-avatar
  OldVicarage 10 lutego 2015 (15:47)

  Wspaniale!!! Gratuluję Joasiu!!!

  • comment-avatar
   GreenCanoe 10 lutego 2015 (17:10)

   :):):):) Dziękuję bardzo – za wsparcie:)

 • comment-avatar
  Anonimowy 10 lutego 2015 (15:32)

  Super.gratuluję!!!!!!as

 • comment-avatar
  Aginka 10 lutego 2015 (15:26)

  Nie mogło być inaczej, zasługujesz na to!:* Cieszę się razem z Tobą tylko nie przestawaj pisać ;)
  http://domwielopokoleniowy.blogspot.com/

 • comment-avatar
  śmigła igła 10 lutego 2015 (15:25)

  Bardzo się cieszę i nadal trzymam kciuki!

 • comment-avatar
  Mama w Dużym Domu 10 lutego 2015 (15:23)

  Gratulacje, najszczersze!!!

 • comment-avatar
  Maras 10 lutego 2015 (15:20)

  Gratulacje !!! Joanna jesteś niesamowita ….

  • comment-avatar
   GreenCanoe 10 lutego 2015 (17:08)

   MAAAAAREK – i Ty tutaj, o matko jaka niespodzianka! Dziękuję Ci i uściski dla całej rodzinki ślę!

 • comment-avatar
  Anonimowy 10 lutego 2015 (15:15)

  cieszę się jak nie wiem co :) GRATULUJĘ i trzymam kciuki na dalej Marylka

 • comment-avatar
  Ala Gajewska 10 lutego 2015 (15:15)

  GRATULACJE !!!!!!

 • comment-avatar
  attea atea 10 lutego 2015 (15:11)

  Asiu,gratulacje,cieszę się,ze się udało i cieszę się,że nasze głosy nie poszły na marne.Musze Ci powiedzieć,że wiele osób źle podeszło do tego konkursu,ba nawet mało uczciwie.Sama czytałam dzięki koleżance,która podesłała mi ogłoszenie jednej blogerki(na szczęście nie wiem kto to),w kórym pisze,że ta osoba która wysle najwięcej osób i namówi na to innych w największej ilości a prześle jej scan z tel.kom to otrzyma w prezencie kosmetyki.Śmutne i żałosne,bo to psuje efekt prawdziwości"konkuru.A przecież jest wiele blogerek,które tak jak Ty nie musiały nachalnie ogłaszać się i namawiać bo mają naprawdę wiernych czytelników.Nie rozumiem tego….ale nie ma co do takich blogerek wracać,lepiej cieszyć się,że jesteś w 10:)Zasłużyłaś:)

 • comment-avatar
  Ania z lemonlimeandlife 10 lutego 2015 (15:09)

  Asiu, gratuluję Ci z całego serca i dalej trzymam kciuki:) Pozdrawiam

 • comment-avatar
  anita sie nudzi 10 lutego 2015 (15:03)

  gratulacje Asia, oby było warto ;]

  • comment-avatar
   GreenCanoe 10 lutego 2015 (17:06)

   Anitko – już było warto. :) cieszę się z tych głosów bardzo. Uściski.

 • comment-avatar
  Look Beauty 10 lutego 2015 (15:01)

  Gratuluję również bardzo sie cieszę razem z Tobą.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

 • comment-avatar
  Anonimowy 10 lutego 2015 (14:57)

  Nie zdążyłam oddać głosu ale z całych sił jestem z panią i trzymam kciuki za pani zwycięstwo. Dla mnie jest pani najlepsza ?

 • comment-avatar
  Anonimowy 10 lutego 2015 (14:55)

  Gratuluje z całego serca ?

 • comment-avatar
  Magda Em. 10 lutego 2015 (14:53)

  JUHU! !!!! Gratuluje!!!! Mój głos też poszedł do Ciebie Asiu. Buziaki.

 • comment-avatar
  Anonimowy 10 lutego 2015 (14:44)

  Gratuluję z całego serca. Nie mogło być inaczej. Prowadzisz Asiu wspaniałego bloga. Tak jak napisałaś siedzę z Tobą w wirtualnym fotelu, czytam książki, leżę na trawie, piję kawę. Twój blog wiele dla mnie znaczy. Czuję się jak Twoja wirtualna kuzynka lub przyjaciółka. A nieraz nawet jak prawdziwa. Pozdrawiam cieplutko. Felamaj :-)

 • comment-avatar
  Karo dekor 10 lutego 2015 (14:44)

  Gratulacje, super. http://karo-dekor.blogspot.com/

 • comment-avatar
  Magdalena 10 lutego 2015 (14:40)

  Gratuluję:) To naprawdę wielki sukces i wielki sprawdzian przy okazji. O kupowaniu głosów czytałam wczoraj, byłam niemniej zszokowana…Wielu z pośród startujących rozdawało prezenty, darmowe "cośtam", gratisową reklamę na swoim blogu (za kilka-kilkanaście głosów których potwierdzenie trzeba było przesłać (!!!) na adres blogerki), płaciło za głosy w taki bądź inny sposób. Nie wiem dlaczego – tytuł Bloga Roku jest z pewnością prestiżowy, jest wspaniałą reklamą i sposobem na i przyciągnięcie czytelników i pokazanie tego, o czym napisałaś – że można swoją pasję przekuć we własny biznes, we własną firmę nie trzeba brać na to milionowych kredytów czy dofinansowania z UE:) Tylko czy za ten prestiż warto zapłacić własną wiarygodnością i uczciwością wobec Czytelników? Pozdrawiam serdecznie:)

  • comment-avatar
   GreenCanoe 10 lutego 2015 (17:01)

   Madziu, ja w to wierzę że nieuczciwi blogerzy nie trafią w ogóle do finału.

  • comment-avatar
   Magdalena 10 lutego 2015 (17:09)

   Też mam taka nadzieję. Osobiście zbojkotowałabym taki blog. Asiu raz jeszcze wielgachne gratulacje:)

 • comment-avatar
  Monika Mróz 10 lutego 2015 (14:39)

  Super! Gratuluję:) Musiało się udać:)))

 • comment-avatar
  Anonimowy 10 lutego 2015 (14:37)

  Cudownie ! Gratulacje .E.K

 • comment-avatar
  Anna Lelito 10 lutego 2015 (14:34)

  Gratuluję! Aaaaaaaa… Też się cieszę :)

 • comment-avatar
  agnieszka.bialobrzecka@gmail.com 10 lutego 2015 (14:30)

  Asiu, GRATULUJĘ z całego serducha!!!! Strasznie się cieszę:)! głosowaliśmy całą rodziną. Jestem pewna sukcesu w dalszym etapie! super!! Gorące uściski;) Aga

 • comment-avatar
  Yvette 10 lutego 2015 (14:29)

  Wysłałam SMS bo was lubię za wszystko i zawsze czekam z nieciepliwością na każdą notę…. Gratulacje

 • comment-avatar
  Marysia BeCechova 10 lutego 2015 (14:22)

  wielkie ♡
  i ogromne gratulacje !!

  …i trzymamy kciuki za dalsze etapy! :)

  ściskamy Was serdecznie! :)))
  M.

 • comment-avatar
  Go sia 10 lutego 2015 (14:20)

  Tak się cieszę i nadal trzymam kciuki:)))))

 • comment-avatar
  Marzenia 10 lutego 2015 (14:20)

  Gratulacje!!! :)

 • comment-avatar
  NaszWymarzonyDom 10 lutego 2015 (14:19)

  Gratulacje:) i Powodzenia:)

  Pozdrawiam i 3mam kciuki:)
  Daria

 • comment-avatar
  Anonimowy 10 lutego 2015 (14:10)

  Gratulacje :) !!!!!

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.