DO KAWY #63 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #63 – kino, lektura, pasja.

#1 Książka

Dziś nie po raz pierwszy polecamy Wam ciekawy i bardzo wciągający thriller, który ostatnio pojawił się w księgarniach. Surogatka Louise Jensen opowiada o parze, która bardzo pragnie dziecka, jednak na jej drodze pojawiają się wciąż nowe przeciwności. Dawno niewidziana przyjaciółka wydaje się być ostatnią deską ratunku i możliwością spełnienia tego największego marzenia. Czy rzeczywiście? Sprawdźcie sami, a zobaczycie, że niełatwo się Wam będzie oderwać od tej książki.

#2 Muzyka

Od 26 do 30 kwietnia w Katowicach odbędzie się Jazz Art Festival czyli cykl koncertów, w których na pewno warto wziąć udział, jeśli jesteście wielbicielami tego właśnie gatunku muzyki. Po raz pierwszy na JazzArcie usłyszymy artystów z Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Inicjatywy społeczne, dyskusje, instalacje artystyczne w przestrzeni miejskiej tego poza dobra muzyką również możecie się spodziewać podczas trwania festiwalu.

źródło: Facebook

#3 Teatr/Kino

21 kwietnia w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbędzie się premiera spektaklu Gorączka sobotniej nocy. Film z Johnem Travoltą stał się kultowym obrazem epoki disco – teraz możecie obejrzeć historię Tonego na deskach teatru.Główny bohater – na co dzień sprzedawca w sklepie na Brooklynie, nocą przemienia się w króla parkietu, nie stroniąc przy okazji od wszelkich używek. Każdej soboty zakłada koszulę z wykładanym kołnierzem, szerokie spodnie, buty na koturnie i rusza do jedynego miejsca, w którym czuje się dobrze. Nie wiem jak Wy, ale my z pewnością się wybierzemy.

źródło: Teatr Muzyczny

#4 Miejsce z klimatem

Uroczysko Zaborek to niezwykle klimatyczny pensjonat w Janowie Podlaskim. Na 70 hektarach znajdują się drewniane zabytkowe budynki, wśród których znajdziemy m.in. dworek, leśniczówkę czy zaścianek, a nawet kuźnię i starą plebanię. Teren jest na tyle duży, że do jego zwiedzenia będziemy potrzebować mapy. Kompleks znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego, dlatego jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku o każdej porze roku. Sprawdźcie sami, bo naprawdę warto.

źródło: Uroczysko Zaborek

#5 Miejsce w sieci

Jeśli wybieracie się na Śląsk lub szukacie ciekawych miejsc wartych odwiedzenia to zajrzyjcie na bloga My travel blog, z którego dowiecie się, jakie atrakcje tego regionu warto zobaczyć. Sprawdźcie, jakie perełki poleca Wam Ania.

#6 Wydarzenie

W następny weekend 21 i 22 kwietnia będziecie mieli okazję wziąć udział w Targach Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. W Domu Towarowym Braci Jabłkowskich odbędzie się już czwarta edycja wydarzenia, podczas którego swoje produkty zaprezentują polscy producenci kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich.

#7 Relaks

Sezon na lody już dla wielu się rozpoczął. Jeśli macie jednak ochotę na lody z prawdziwego zdarzenia to powinniście odwiedzić lodziarnię w Mielcu. Co ciekawe jest tam nie tylko pysznie ale również pięknie! Nie bez przyczyny bowiem lodziarnia ta została okrzyknięta jedną z najlepszych lodziarni świata przez prestiżowy magazyn Wallpaper. Przeczytajcie więcej TUTAJ.

źródło: Elle

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.