DO KAWY #204 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #204 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Wakacje w pełni. Spotykamy się w gronie rodziny i przyjaciół. Wyjeżdżamy na urlopy. Właśnie dlatego, w dzisiejszym DO KAWY chcemy Wam polecić książkę Urszuli Dąbrowskiej „Życie towarzyskie mózgu. 21 powodów, by być z ludźmi”. W czasach lockdownu i izolacji społecznej temat poruszany wiele razy- człowiek potrzebuje człowieka. Nasz mózg jest w najlepszej formie, gdy otaczają go inne mózgi.  Przyjaźnie są bezcenne, a kawa z bliskimi to nie strata czasu, a najlepszy lek dla naszej psychiki. Te i wiele innych ważnych spostrzeżeń znajdziecie w książce. Serdecznie polecamy :)

źródło: empik.com

#2 Muzyka

Muzeum Powstania Warszawskiego zaprosiło znakomitego artystę, Tomasza Organka do udziału w projekcie, który upamiętnić ma 77. rocznicę Powstania Warszawskiego. Efektem współpracy jest płyta i koncert pt. „Ocali nas miłość”. Odbędzie się już 24 lipca br o godzinie 21:00 w Parku Wolności Muzeum Powstania Warszawskiego. Bilety do nabycia TUTAJ. Koncert będzie transmitowany na TVN24 oraz na kanale YouTube Muzeum.

źródło: 1944.pl

 

#3 Teatr/ kino

„Żużel” w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej to film opowiadający historię młodego, utalentowanego żużlowca. Miły, wesoły przystojny sportowiec budzi zainteresowanie kobiet oraz wielką zazdrość swoim rywali. Na jego drodze staje piękna i wrażliwa dziewczyna. Czy miłość jest w stanie przebić się przez mur rywalizacji do typowo męskiego świata? W głównych rolach występują m.in.: Tomas Ziętek, Mateusz Kościukiewicz, Paweł Wilczak oraz Jagoda Porębska. Polecamy:)

źródło: filmweb.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Idealny hotel każdy wybiera w inny sposób. Wszyscy mamy swoje indywidualne potrzeby i to właśnie nimi się kierujemy. Wiemy z doświadczenia, że jest spora grupa osób, która hotele wybiera głównie ze względu na ich niebanalny styl. I tak możemy wybrać się do hotelu Piramidy:) Mieści się w Tychach i oferuje nam mnóstwo atrakcji. Bliskość jeziora i parku oraz hotelowe SPA sprawi, że zrelaksujemy się tu pod każdym względem:) 

źródło: hotelpiramida.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Rękodzieło to coś, co podziwiamy i doceniamy już od wielu lat. Talent i serce, jakie w swoje wyroby wkładają twórcy, jest zachwycający. Szukając niepowtarzalnych ozdób, trafiliśmy na instagram Roseclay_art_rekodzielo. Autorka tej strony- Magda, kochająca sztukę i indywidualizm, tworzy piękną, kobiecą biżuterię z glinki polimerowej,  która daje nieograniczone możliwości w tworzeniu. Każde dzieło to niepowtarzalna i wyjątkowa opowieść, która realizuje się z marzeń i pragnień kobiet. Istnieje możliwość zamówienia kolczyków do konkretnych stylizacji:) Macie jakieś pomysły? Zgaszajcie się do Magdy po wspaniałe i wyjątkowe ozdoby:) Serdecznie polecamy:)

źródło: archiwum prywatne

#6 Relaks

Jak wakacje i piękna pogoda to może i kurs tańca? I to taki weekendowy:) Idealny dla zabieganych, którzy nie mają czasu w swoim grafiku na cotygodniowe lekcje:) Weekendowy kurs tańca to strzał w dziesiątkę! Wspaniałe towarzystwo, piękna pogoda i duuużo ruchu, a tym samym endorfin:) Więcej informacji na stronie www.todance.pl.

źrodło:www.todance.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.