DO KAWY #134 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #134 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Wchodzą w serce konfliktu, stykają się z ludzkimi tragediami i wielkim niebezpieczeństwem ryzykując życie dla prawdy. Najlepsi reporterzy wojenni dzielą się swoimi przeżyciami w rozmowie z Honoratą Zapaśnik w książce Wojna jest zawsze przegrana. Polscy reporterzy wojenni opowiadają o tym, czego do tej pory nie ujawniali. Znajdziecie ją np. TUTAJ.

książka DO KAWY GREEN CANOEźródło: Empik

#2 Muzyka

Bass Astral x Igo wyruszają w kolejną trasę koncertową – It’s Dark Tour. We wrześniu usłyszymy nowe utwory zapowiadające trzecią płytę zespołu. Dwójka artystów pojawi się na scenie w Warszawie, Gliwicach, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie i Krakowie. Bilety dostępne są w sprzedaży od 4 września, a od 3 września dla klientów Empik Premium. Zajrzyjcie TUTAJ.

koncert muzyka GREEN CANOEźródło: Empik Bilety

#3 Teatr/Kino

Krystyna i trzech mężczyzn o imionach rozpoczynających się na litrę R. Mąż, kochanek i architekt wnętrz – ciekawe połączenie, a już na pewno wybuchowe. Jaki koniec będzie miała ta farsa? Tego dowiemy się podczas spektaklu Weekend z R. w reżyserii Andrzeja Zaorskiego. Premiera odbędzie się 7 września w Teatrze Polskim w Szczecinie. TUTAJ dostępne są bilety na wszystkie pokazy.

teatr GREEN CANOEźródło: Teatr Polski

#4 Miejsce z klimatem

Bieszczady przyciągają nie tylko pięknymi widokami i dziką naturą, ale również wspaniałymi ośrodkami na nocleg dla całej rodziny. Jednym z takich miejsc jest Wilcza Jama i jej domki z bali wyposażone w tarasy oraz kominki. Poza atrakcjami okolicy dostępne są dla nas m.in.: sauna opalana drewnem, boisko, plac zabaw, zajęcia edukacyjne, a zimą także kulig. Więcej na temat noclegów w Wilczej Jamie dowiecie się TUTAJ.

wilcza jama miejsce z klimatem GREEN CANOEźródło: Wilcza Jama

#5 Miejsce w sieci

Dom to oaza spokoju, bezpieczeństwa i odpoczynku od świata zewnętrznego. Jednak jest to także miejsce spotkań – z rodziną i najbliższymi. Jeden jest otwarty dla wszystkich, drugi już niekoniecznie. Na stronie Socjopatka znajdziemy tekst poświęcony gościnności mówiący o tym, że każdy dom jest inny. Znajdziecie go TUTAJ. 

miejsce w sieci DO KAWY GREEN CANOEźródło: Socjopatka

#6 Wydarzenie

W dniach 18-22 września w Warszawie odbędzie się 15. edycja Festiwalu Skrzyżowanie Kultur. Jego ideą jest otwieranie stolicy oraz całej Polski na kultury innych krajów poprzez muzykę artystów z całego świata. Wrażliwi na piękno współczesnego świata oraz ciekawi nieznanego z pewnością będą się świetnie bawić. Bilety na festiwal dostępne są TUTAJ.

festiwal CANOEźródło: Facebook/Festiwal Skrzyżowanie Kultur

#7 Relaks

7 września to dzień tegorocznego Święto Wisły. Jak zawsze w Warszawie przygotowane będą dla uczestników różne atrakcje – od jedzenia, przez darmowe rejsy aż po imprezy taneczne. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

relaks GREEN CANOEźródło: Facebook/Święto Wisły

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.