DO KAWY #252 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #252 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

W dzisiejszym DO KAWY proponujemy Wam książkę „Olejki eteryczne dla zdrowia mózgu i ciała”. Chorujemy coraz częściej. Narzekamy na nieustanne zmęczenie, przebodźcowanie i brak energii. Może wydawać się o zbyt proste, ale naturalne olejki eteryczne są bardzo skuteczne na takie dolegliwości.  Autorka książki, Jodi Cohen proponuje nam naturalne sposoby m.in. na poprawę snu, łagodzenie stresu czy wzmocnienie układu odpornościowego. Powtarzamy o od zawsze- natura ma moc! :) Serdecznie polecamy Wam tę książkę:)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Długo wyczekiwane lato nadeszło, a wraz z nimi Wasze ulubione koncerty „Letnie Brzmienia”. W najwięszych miasta Polski ponownie wystąpi gwiazdy polskej sceny muzycznej takie jak: Katarzyna Nosowska, Kuba Badach, Kult czy Daria Zawiałow. To tylko mała część programu, który oferuje Warszawska edycja tej trasy. Serdecznie Was zapraszamy :) Szczegóły oraz terminarze innych miast znajdziecie TUTAJ.

źródło:rytmy.pl

 

#3 Teatr/kino

„Księgarnia w Paryżu” to film opowiadający historię trochę zgorzkniałego, melancholijnego mężczyzny, którego życie kręci się wokół niepełnosprawnej córki oraz księgarni, którą prowadzi. Pewnego dnia w owej księgarni pojawia się piękna i ekscentryczna kobieta. Pełna optymizmu Yolanda pomaga bohaterowi na nowo dostrzec piękno życia :) Film lekki, idealny na wakacyjny relaks. Polecamy! :)

źródło:filmweb.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

A gdyby tak zjeść posiłek z głową w chmurach?? :) No prawie w chmurach…ale bardzo wysoko:) 27 Piętro to restauracja mieszcząca się w Katowicach. Znajdziecie tu przepyszne dania, doskonały design wnętrz, ale niezaprzeczalnie jej największym atutem jest widok- panorama Katowic:) Koniecznie odwiedźcie to miejsce! Serdecznie polecamy! :)

źródło:27thfloor.pl/

#5 Miejsce w sieci

Upał doskwiera nam wszystkim. My słońce i lato kochamy, ale zbyt wysokie temperatury mogą być niebezpieczne. Należy zatem dbać o nawodnienie i nakrycie głowy- to wszyscy wiemy…ale czy znacie inne, nieoczywiste sposoby na upał? Na blogu Hello zdrowie znajdziecie 7 sposobów, jak przetrwać upał, o których większość z nas nie miała dotychczas pojęcia :) Zapraszamy!:)

#6 Relaks

Wakacje to dobry czas a naukę czegoś nowego, poznawanie i odkrywanie swoich umiejętności. Może haftowanie stanie się Waszym nowym hobby? Jest to zajęcie które bardzo uczy cierpliwości i dokładności. Możemy je nawet trochę porównać do medytacji :) Na kanale Papi Studio znajdziecie wiele instruktażowych filmików. Kto z Was zakocha się w tym zajęciu?;)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.