Hity 2018 - Berła jakości GREEN CANOE - Farby - GREEN CANOE

Hity 2018 – Berła jakości GREEN CANOE – Farby

Przed nami, na horyzoncie kolejny rok. 2018 okazał się  być bardzo pracowitym dla GREEN CANOE, wzięliśmy udział w wielu wnętrzarskich projektach, zainicjowaliśmy swoje własne, uczestniczyliśmy w wielu akcjach z tematyki wnętrz i projektowania no i oczywiście  – cały czas badaliśmy rynek polski pod kątem jakości. Jest nam niezmiernie miło, że wyniki naszych testów i nasze rekomendacje cieszą się tak dużym zaufaniem z Waszej strony. A co ważne – że korzystacie z naszych poleceń, dziękując nam potem za tak celne wybory. To dodaje nam skrzydeł i niezwykle motywuje. DZIĘKUJEMY!

Od tego roku, by podsumować nasze testy i jasno wyrazić uznanie dla firm i produktów dbających o jakość, a tym samym o swojego Klienta stworzyliśmy nasz certyfikat jakości, a dokładnie –  BERŁA JAKOŚCI GREEN CANOE  – wyróżnienie dla tych produktów czy usług, które mieliśmy okazję testować dla Was i które wzbudziły nasz zachwyt. Te produkty to HITY, o jakich warto głośno mówić czy wręcz wychwalać. Berła będziemy przyznawać każdego roku – w różnych kategoriach.

Tegoroczne wyróżnienia zaczynamy od kategorii WNĘTRZ. A dokładnie zaczynamy od rynku farb – przyznając BERŁO JAKOŚCI GREEN CANOE 2 produktom marki Sigma Coatings, z którą współpracujemy już kolejny rok. Obie farby przetestowaliśmy kilkukrotnie. Okazały się być strzałem w dziesiątkę. Rewelacyjne pod względem jakości i bardzo wielofunkcyjne, bo można z powodzeniem stosować je do malowania różnych powierzchni. Są warte rekomendacji i zależy nam byście o nich usłyszeli. Jeśli w nadchodzącym roku planować będziecie remonty i drobne renowacje wnętrz, w tym malowanie – polecamy produkty, które na pewno Was nie zawiodą . O jakich konkretnie myślimy? Czytajcie dalej.


sigma GREEN CANOE

sigma GREEN CANOE

Zaczynamy od wykorzystywanej już przez nas nie raz farby Sigma Ceramic Clean. Mieliście okazję czytać już o niej wcześniej. Wykorzystaliśmy ją do malowania ścian na biało we wnętrzach i z pełnym przekonaniem nadal Wam ją rekomendujemy. TO REWELACYJNY PRODUKT! Farbę Sigm Ceramic Clean polecamy od kilku lat naszym klientom ze względu na jej wspaniałe właściwości. Zaś dzięki dostępnym od jakiegoś czasu w sklepach próbnikom – praca z tą farba stała się już czystą przyjemnością. Ostatnio np.  idealnie udało się nam dobrać kolor do wnętrz apartamentu zaprojektowanego ostatnio przez studio GREEN CANOE. Niebawem go Wam pokażemy w odcinku na naszym kanale.

Na jednej ze ścian  apartamentu pomalowaliśmy małe kwadraty o różnych barwach i obserwowaliśmy jak każdy z nich zachowuje się w poszczególnych warunkach świetlnych. Wiadomo, że każdy kolor może prezentować się zupełnie inaczej w zależności od pory dnia, stopnia nasłonecznienia pomieszczenia oraz rodzaju samego oświetlenia. Nie ukrywamy, że możliwość zamówienia próbek bardzo ułatwiła nam pracę –  nie musieliśmy strzelać w ciemno przy doborze odpowiedniego odcienia. Jesteśmy pewni, że będzie to ogromne ułatwienie również dla Was. Źle dobrany kolor potrafi zrujnować nawet najlepiej zaplanowaną wizję. Aby uniknąć takich rozczarowań powinniśmy sięgać po każde możliwe ułatwienia, a to zaproponowane przez Sigma Coatings jest naprawdę wielkim udogodnieniem.


Drugą bohaterką tego roku jest emalia Amarol Triol, którą odkryliśmy już jakiś czas temu, a w tym roku osobiście testowaliśmy na elewacji domu. Osiągnięty efekt przeszedł nasze wszystkie oczekiwania! Jednym słowem – ten produkt to MAJSTERSZTYK. Emalię możemy stosować do gruntowania i przy pracach wykończeniowych elementów z drewna i drewnopodobnych. Spodoba się przede wszystkim tym z Was, którzy poszukują produktu idealnego do malowania elewacji drewnianych. Produktu najwyższej jakości – co warto podkreślić. Jak wiecie, przez wiele lat istnienia GREEN CANOE mieliśmy okazję do przetestowania wielu marek. AMAROL TRIOL to nasz numer 1 jeśli chodzi o zewnętrzne elementy drewniane – idealne krycie, łatwość nanoszenia, ogromny wybór pigmentacji – to cechy, które nas zachwyciły.


sigma GREEN CANOE

sigma GREEN CANOE

sigma GREEN CANOE

Ściany budynku zawsze narażone są na działanie czynników atmosferycznych oraz o wiele większe zabrudzenia, niż ściany wewnętrzne – stąd poszukiwaliśmy produktu, który by nie dość, że  idealnie pokrył całą przeznaczoną do malowania powierzchnię  to jeszcze zapewnił jej największą ochronę. Amarol Triol nas bardzo mile zaskoczył. Ba – zachwycił. Jakością oczywiście, ale także spełnieniem wszystkich obietnic. I taka mała perełka na koniec: dzięki specjalistycznemu systemowi kolorowania Color Pro możemy wybierać spośród szerokiej gamy barw rozszerzonej o nowe pigmenty. Dla nas oznacza to, że kupujemy farby, które mają trwałe i intensywne kolory – w pełni powtarzalne, mocno kryjące oraz odporne na warunki zewnętrzne. Wykorzystane pigmenty nie ulegają degradacji w kontakcie z promieniowaniem słonecznym, dlatego barwy naszych ścian pozostaną równie świeże jak w dniu malowania.

 

Oczywiście sprawdziliśmy to. Po wielu miesiącach od pierwotnego malowania, nanieśliśmy na najbardziej nasłoneczniony fragment elewacji kolejną warstwę farby na wybrane deski – nie było widać żadnej różnicy.

sigma GREEN CANOE

sigma GREEN CANOE

sigma GREEN CANOE

To nie koniec zachwytów. Choć emalię stosujemy przede wszystkim do malowania powierzchni zewnętrznych, to sprawdza się ona równie dobrze w pomieszczeniach. Amarol Triol przeznaczona jest do pokrywania lamperii na podłożach mineralnych. Możemy dzięki niej odnawiać UWAGA  – także elementy stalowe i żeliwne. Co oznacza to, że w przypadku istnienia obok siebie na jednaj płaszczyźnie czy odległości elementów z drewna i stali – malujemy je jedną farbą.

Sigma Amarol Triol gwarantuje nam:

– idealnie gładką powierzchnię

– wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych

– bardzo dobrze krycie (zwłaszcza na krawędziach), które maskuje wszelkie niedoskonałości malowanej powierzchni

– przepuszczalność dla pary wodnej

– wysoka przyczepność oraz trwałość koloru

– zabezpieczenie powłokowe przed rozwojem mikroorganizmów

– łagodny zapach – podczas malowania nie trzeba się obawiać bólów i zawrotów głowy, szczególnie jeśli stosujemy tę emalię w pomieszczeniu


Mamy nadzieję, że przyznawane przez nas certyfikaty –  BERŁA JAKOŚCI dla wyróżnionych produktów ułatwią naszym czytelnikom ich wybory. Wszyscy wiemy ile czasu, zaangażowania, oraz funduszy generują remonty czy też przygotowywanie wnętrz od początku. Nasze rekomendacje wnętrzarskie pozwolą Wam na zaoszczędzenie i czasu i pieniędzy – korzystajcie z nich dowoli. Wiemy bowiem – że JAKOŚĆ MA KLUCZOWE ZNACZENIE. W każdej dziedzinie życia. Nasze BERŁA JAKOŚCI będą uznaniem dla wszystkich tych firm, którym przyświeca ta właśnie idea.

Gratulujemy Sigma Coatings .   I oczywiście bardzo dziękujemy – za farby, dzięki którym malowanie jest dziecinnie łatwe i na długie lata daje nam poczucie pięknie wyglądających wnętrz. BERŁO JAKOŚCI GREEN CANOE to nasze uznanie dla Waszych produktów. BRAWO!

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.