METALOWE stożki do powojników. - GREEN CANOE

METALOWE stożki do powojników.

Gdybym miała odpowiedzieć na pytanie, co sprawia mi prawdziwą radość, ( nie licząc czasu spędzonego z rodziną), odpowiedziałabym – prace w ogrodzie i czytanie. Przy obydwu czynnościach odpływam. I mimo, że urządzanie ogrodu i pielęgnowanie go to zdecydowanie fizyczne zajęcie – we mnie wywołuje relaks. Wiem od Was, że czujecie podobnie. Jak się okazuje, wśród dużej ilości ludzi kontakt z przyrodą, „grzebanie w ziemi”:), obserwowanie co w trawie piszczy stanowi antidotum na codzienne problemy. Przyroda zachwyca mnie z dnia na dzień coraz bardziej.

 

Tradycyjnie już  w kwietniu zniknęłam:) Od tygodni ogarniam naszą ogrodniczą przestrzeń. Ale nie tylko. Mała aktywność blogowa wiąże się głównie z bardzo dużą aktywnością zawodową. I ot, cała tajemnica  czółnowego niebytu:) Wracając jednak do prac czysto ogrodniczych. Pisałam już, że wymarzyło mi się posiadanie podpór na powojniki – metalowych, z czasem omszałych:) Kto czytał  „Zaczarowany ogród” zrozumie upodobanie do tajemniczych akcentów grodowej architektury. Schemat prac ten sam – rozrysowałam marzenie na kartce, poprosiłam kowala o zrobienie ozdobnych części pionowych, znalazłam sąsiada biegle operującego spawarką, ładnie poprosiłam o pomoc i są. Stożkowe podpory powojnikowe o bagatelka prawie 2 m. wysokości. Jeszcze nie zarośnięte wylewającymi się kwiatami….ale już za 2 miesiące pokażę Wam jak to wygląda:) W tej chwili wersja  „na golasa”. Róże, ostróżki, naparstnice i jako główny gospodarz: powojniki. Takie towarzystwo już w lipcu będzie zachwycało nasze oczy.

 

 

Stożki nie wymagały ode mnie ogromnego wysiłku – projekt i malowanie nie należą bowiem do prac wycieńczających:) Ale brukowanie już TAK. Ba – zdecydowanie  TAK:) Wybrukowałam sobie otóż odkryty taras  – w celach realizowania zapędów czytelniczych. Paweł  podkopał mi duży teren, wyrównał mistrzowskim okiem  i męską ręką dzierżącą łopatę:) –  poziom. Ja zaś ułożyłam sobie w owym podkopie takie tam kamelotki, po czym je powypełniałam żwirem, piachem i innym budulcem sypkim:). Piszę o tym lekko i z przekąsem – ale to była naprawdę katorga. W połowie prac pomyślałam sobie, że jestem na bank kopnięta. Takie pomysły nie imają się przecież normalnych kobiet:) Ale dałam radę  i to z 2 powodów – raz, że miałam świadomość że to jedynie „przygoda” jednorazowa:). Dwa, że robiłam go dla siebie. To moje osobiste, babskie miejsce na poranną kawkę milczkę czy popołudniowy seans z literaturą. Staram się projektować nasz ogród bacząc na funkcje użytkowe konkretnych części. Jest duża połać otwartej przestrzeni – dookoła niej ozdobne krzewy i kwiaty. Są rabaty zachwytu – różane ma się rozumieć. Jest cześć przeznaczona tylko dla Leo, oraz cześć biesiadna, hamakowa no i mój kącik odpoczynku. Już wypróbowany – jestem zachwycona:) Zachód słońca, ogród „się podlewa”,  strażnik na  pergolowej wieży wypatruje gości, a posiadaczka własnego tarasu osobistego – czyta popijając różaną herbatkę. NO Ameryczka! – jak mawia nasz przyjaciel Ścibor:)

 

 

 

Otulony z 3 stron żywopłotem, odsłonięty od wiatru ogromną pergolą z dzikim winem, którą własnoręcznie zrobił ostatnio Paweł –  stał się ów kąt ziszczeniem mych dziecięcych marzeń  o własnym zaczarowanym ogrodzie. Za stoliczek służy mi ogromny głaz ( nie pytajcie jak Paweł go tam przetransportował – bo sama jeszcze tak do końca nie wierzę, że dał radę – poślubiłam jakiegoś hiroła:))

 

 

Docelowo stały tu będą żeliwne meble – nawiązujące do powojnikowych stożków. Projektuję właśnie boki leżaka – będzie Pan kowal miał zagwozdkę JAK TO DO CZORTA ZROBIĆ? :) Na allegro zaś widziałam żeliwne boki, które można wykorzystać do wykonania foteli. Jak już będzie wszystko gotowe – pokażę oczywiście. A na razie skupiamy się na części biesiadnej – muszę dokończyć nasza małą wędzarnię, którą zaczęłam robić jesienią no i zostaje jeszcze spora altana – do rozstawienia i zagospodarowania. Psy  z niedowierzaniem patrzą na nasze miotanie po ogrodzie. Fakt, przed świętami ruszyliśmy z Pawłem w wir sprzątania, układania, przenoszenia, przekopywania :) Po prostu wiosenne porządki. A mnie marzy się mała letnia kuchnia na świeżym powietrzu w niej zaś taki oto grill:

***
Moi mili –  zaczynamy Święta Wielkanocne. Przynoszące nadzieję, radość i siłę. Moje ulubione.  Już wczoraj dołączyła do nas cześć rodzinki. Cieszę się jak dziecko:) Przed nami wspólne pichcenie w radosnej wiosennej aurze, malowanie jajek, wygłupki Leosia z babcią i wujkiem, berek na podwórku, szaleństwa z psami…no i ostatnie porządki. Im jestem starsza, tym większą radość sprawia mi ten właśnie czas…
Wesołych Świąt kochani!! Pełnych głośnego śmiechu, uścisków, rodzinnego radosnego ALLELUJA ! :):):)

 

Dziękuję za Twój komentarz.

68 komentarzy

 • comment-avatar
  Orsynia 6 maja 2011 (21:17)

  Piękny ogród, ja na swój docelowy jeszcze czekam. Na razie działam dzielnie na blokowym tarasie:)

 • comment-avatar
  Anonimowy 1 maja 2011 (09:59)

  Pani Asiu,
  Zaglądam na Pani bloga codziennie, żeby sprawdzić czy nie pojawiła się nowa notka. Szkoda, że ostatnio tak rzadko Pani pisze :( Tak jak osoba powyżej, zastanawiałam się, co z Leonkiem, kiedy idzie Pani do pracy. Poszedł do przedszkola? :)

  Mam jeszcze jedno pytanie. Jak udaje się Pani utrzymać ogród w tak pięknym stanie przy 2 psach?? Mój jeden mały pies (mniejszy od Wałka) rozniósł nasz ogród :) Dlatego jestem ciekawa jak jest z Pani psami.

  Pozdrawiam,
  Karolina

 • comment-avatar
  Kama 30 kwietnia 2011 (21:43)

  Twój ogród mnie zachwyca i inspiruje, moja droga. Mam nadzieję, że wkrótce doczekam się swojego skrawka ziemi, w której będę mogła kopać i sadzić do woli ;-), a potem plewić i cieszyć się, cieszyć… :-). Pozdrawiam i oczywiście zapraszam do siebie, bo zauważyłam, że przyjęłaś moje zaproszenie.

 • comment-avatar
  Anonimowy 28 kwietnia 2011 (11:18)

  Wszystko pięknie wygląda.
  Pracy widać ogrom. Czy pani wróciła do pracy zawodowej? Jeżeli tak to co w tym czasie z Leonkiem.
  Tym bardziej podziwiam
  Pozdrawiam serdecznie anonimowa "podczytywaczka"

 • comment-avatar
  jadwiga 27 kwietnia 2011 (16:38)

  Powojniki w tym roku sciełam, bo sie połamały i mam nadzieje, że odrosną, jak sądzisz Asiu, jesteś w tym temacie ekspertempozdrawiam
  j

 • comment-avatar
  katrin.deco 27 kwietnia 2011 (16:18)

  Oj już Ci zazdroszczę tarasiku. U mnie też wielkie brukowanie przy tarasie.Ale jak Wam się uda odwiedzić Kotlinę Klodzką to sami zobaczycie.Podpory są urocze i pomysłowe.Leoś rośnie jak na drożdżach.
  Pozdrawiam i zpraszam
  katrin

 • comment-avatar
  Anonimowy 26 kwietnia 2011 (11:11)

  Jak się robi te podpory i z czego?

 • comment-avatar
  kasiexa 25 kwietnia 2011 (15:31)

  podpory zmałpuje, brukowania zazdroszczę i jeszcze masz czas na herbatę …:)) wesołych świąt:))

 • comment-avatar
  z potrzebywnetrza 24 kwietnia 2011 (22:45)

  Radosnych Świąt Wielkanocnych,obfitości łask od Zmartwychwstałego,wewnętrznej radości życzy-aga

 • comment-avatar
  z potrzebywnetrza 24 kwietnia 2011 (22:44)

  Radosnych Świąt Wielkanocnych,obfitości łask od Zmartwychwstałego,wewnętrznej radości życzy-aga

 • comment-avatar
  z potrzebywnetrza 24 kwietnia 2011 (22:38)

  Radosnych Świąt Wielkanocnych,obfitości łask od Zmartwychwstałego,wewnętrznej radości życzy-aga

 • comment-avatar
  artambrozja 24 kwietnia 2011 (21:44)

  Mokrego poniedziałku życzę kochana i radosnych świąt:)
  Buziaki :**

 • comment-avatar
  Kasia 24 kwietnia 2011 (18:24)

  I Tobie wszystkiego dobrego! :)) A ogród cudowny. Ja kawę już piję tylko na tarasie – tak ślicznie wszystko kiełkuje :-)

 • comment-avatar
  Agnieszka Arnold 24 kwietnia 2011 (16:23)

  Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
  pełnych wiary, nadziei i miłości.
  Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie
  rodziny oraz wesołego "Alleluja"

 • comment-avatar
  Agnes 24 kwietnia 2011 (12:16)

  Wielkanocny zając przez pola pomyka
  Wiosny jest symbolem – krajobraz rozkwita.

  Wpadł już do ogródka i choć tchu brakuje
  Świąteczne życzenia szybko recytuje:

  Alleluja wesołego, pysznego święconego,
  Dyngusa mokrego i spokoju wszelkiego!!!
  życzy Agnieszka z rodziną

 • comment-avatar
  mada 24 kwietnia 2011 (11:35)

  Asiu,
  Tobie i Twoim najbliższym – spokojnych, rodzinnych świąt Wielkiej Nocy:)))
  Pozdrawiam ciepło,
  M.

 • comment-avatar
  asia 24 kwietnia 2011 (05:54)

  pięknych Świąt!

 • comment-avatar
  aagaa 23 kwietnia 2011 (20:17)

  Cudownie i bajkowo!!!
  Spokojnych Świąt!!

 • comment-avatar
  Aneta 23 kwietnia 2011 (20:09)

  OJ JAK LEOŚ ROSNIE -BO JESTEM STAŁYM BYWALCEM !!!ASIU ŻYCZE CAŁEJ TWOJEJ RODZINCE POGODNYCH ,ZDROWYCH ŚWIĄT !!!POZDRAWIAM ANETA !!!!

 • comment-avatar
  Lovely Home 23 kwietnia 2011 (19:54)

  Wesołych Świąt!

 • comment-avatar
  Sepia 23 kwietnia 2011 (17:14)

  Pięknie zaczarowałaś swój ogród. Myślę, że książki czytane w takim otoczeniu są jeszcze piękniejsze:)
  Na czas świąt, życzę Ci trochę spokojnego oddechu i radości z każdej chwili. Niech trwają jak najdłużej:):)

 • comment-avatar
  Kasia 23 kwietnia 2011 (16:23)

  Smacznego jajka, radosnego Alleluja i wiele szczęścia na co dzień – jednym słowem WESOŁYCH ŚWIĄT :)

 • comment-avatar
  jaśminowasia 23 kwietnia 2011 (15:55)

  radosnych świąt :)

 • comment-avatar
  ula 23 kwietnia 2011 (13:29)

  No masz gdzie poszaleć :))) i nad czym popracować, ja na swoich 245 m mogę niewiele ale zawsze coś ;)
  miłej atmosfery na Święta Ci życzę i coraz to nowych pomysłów :))
  ula

 • comment-avatar
  monicja65 23 kwietnia 2011 (13:18)

  Radosnych i bardzo wiosennych swiat.Serdecznie pozdrawiamm.

 • comment-avatar
  MagicznyDomek 23 kwietnia 2011 (11:13)

  Z utęsknieniem czekałam na kolejny Twój wpis!
  Bardzo miło się czyta, że bycie z natura sprawia Ci tak wiele przyjemności – współcześnie coraz mniej jest takich ludzi, którzy doceniają ot taki żywot człowieka poczciwego. Moim zdaniem właśnie w takich momentach czai się sens życia.

  Magiczny Domek życzy Tobie i Twojej cudownej rodzince (chłopakom i zwierzakom i przyjezdnym) wesołych radosnych i skąpanych w słońcu świąt! :)

 • comment-avatar
  Alicja 23 kwietnia 2011 (10:41)

  Radosnych Swiat:)

 • comment-avatar
  magdalenia 22 kwietnia 2011 (20:58)

  Asiu, jak to jest, że czegokolwiek się dotkniesz zamieniasz w takie cudeńka!
  Jak zwykle pomysł przedni, nie mówiąc już o wykonaniu. A tych stożków to Ci okropnie zazdroszczę!
  Radosnych Świąt dla Was!
  Całusy:)

 • comment-avatar
  Ita 22 kwietnia 2011 (20:40)

  To ja chyba z innej bajki bo grzebanie w ziemi tak bardzo mnie nie bawi ,co innego przerzucenie 17 ton otoczaków … i tu jak widzę osamotniona nie jestem…he he he .Piękne zacisze sobie stworzyłaś !
  Asiu ,Radosnych ,Zdrowych Świąt Wielkanocnych ,życzę Tobie i całej Twojej rodzince!
  Buziaki świąteczne posyłam.

 • comment-avatar
  PATI 22 kwietnia 2011 (19:55)

  Wesołych Swiat Asiu Dla Was.Ogrod macie piekny.Pozdrawiam.

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 kwietnia 2011 (19:38)

  ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۜ๘•●¤ۣۜ๘
  .ۣSzczęście nadaje sens życiu,
  to magia w Twym sercu zaklęta.
  Nie pozwól mu zostać w ukryciu,
  podaruj je bliskim na święta.
  ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۜ๘•●¤ۣۜ๘
  ……….♥♥♥♥♥♥
  ……♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  ….000000000000000
  ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  ♥♥(█▒)ஜ(█▒)ஜ(█▒)♥♥
  .♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  ..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  ….000000000000000
  …..♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  …….♥♥♥♥♥♥♥♥
  .ۣ๘•●¤ّۣۜ•●¤ّۣۜ•●¤ّۣۜ•●¤ّۜ•●¤ّۣۜ
  Z okazji Swiiat Wielkanocnych Zyczê:
  milosci, ktora jest wazniejsza od wszelkich dobr,
  zdrowia, ktore pozwala przetrwac najgorsze.
  Pracy, ktora pomaga zyc.
  usmiechَw bliskich i nieznajomych, ktore pozwalaja lzej oddychac
  i szczêscia, ktore niejednokrotnie ocala nam zycie.
  Wesolych Swiat….
  ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۜ๘•●¤ۣۜ๘

 • comment-avatar
  gocha 22 kwietnia 2011 (18:56)

  :) Chyba trafiłam na cudowny blg – Twój :)

 • comment-avatar
  Gosia 22 kwietnia 2011 (18:52)

  Niech radość Chrystusa Zmartwychwstałego przemienia Wasze serca,
  tak aby promieniowały nadzieją i pokojem.
  Wesołego Alleluja :) dla całej rodzinki

 • comment-avatar
  AgaB 22 kwietnia 2011 (18:35)

  Jak zwykle wpadam tu jak po ogień, składam życzenia "Spokojnych i słonecznych Świąt" i pędzę dalej….

 • comment-avatar
  GAJA 22 kwietnia 2011 (18:14)

  Witaj, "kopnięta". Nie jesteś sama. Już brukowałam i to samo o sobie myślałam. Dalsze brukowanie przede mną – podobny tarasik, w podobnych celach.

 • comment-avatar
  GAJA 22 kwietnia 2011 (18:12)

  No to nie tylko ja kopnięta jestem. Jestem z Tobą. O tym brukowaniu mowię. Na razie mam za sobą mały "chodniczek", nastepny będzie tarasik, potrzebny mi w podobnych celach
  Pozdrawiam świątecznie.

 • comment-avatar
  katesz 22 kwietnia 2011 (18:07)

  Kawał dobrej roboty! Podziwiam. Wesołych świąt!

 • comment-avatar
  OLQA 22 kwietnia 2011 (17:49)

  Piękne zakątki aż nabiera się ochoty do roboty u siebie, ale na razie WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT:)

 • comment-avatar
  Patti 22 kwietnia 2011 (17:45)

  Jak zwykle pięknie !!!!

  Wesołych Świąt!!!!!

 • comment-avatar
  Beata Lipov 22 kwietnia 2011 (14:43)

  Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twoich bliskich. Ściskam mocno!

 • comment-avatar
  Ola_83 22 kwietnia 2011 (14:41)

  Piękny ten Wasz ogród!marzenie!

  Zdrowych i pogodnych Świąt!

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 kwietnia 2011 (13:32)

  Cudny kącik ogrodowy :)

  Wesołych Świat !!!!!!!!!!! :D

  pozdrawiam
  Agnieszka z Mierzei Wiślanej

 • comment-avatar
  Monika Wasylewska 22 kwietnia 2011 (13:10)

  Cudownych Świąt Wam życzę, aby były równie piękne jak Wasz ogród!

 • comment-avatar
  MartaeM 22 kwietnia 2011 (11:53)

  fajnie że czółno znowu na chwilę zacumowało, żeby przekazać wieści:) Jestem pełna podziwu dla waszej wytrwałości i zdolności ogrodniczych. Z niecierpliwością czekam na lipcowe zdjęcia:)
  pozdrawiam i przesyłam Świąteczne życzenia Wesołego Alleluja!
  Marta

 • comment-avatar
  ALEXA 22 kwietnia 2011 (11:46)

  Ciepłych, słonecznych, rodzinnych, czyli RADOSNYCH ŚWIĄT dla Ciebie Asiu i Twoich bliskich :)

 • comment-avatar
  Madlinka 22 kwietnia 2011 (11:29)

  OOo cudo!
  Ale ogród musi być olbrzymi!
  Nic innego mi nie pozostało jak powzdychanie do zdjęć i marzenia,że kiedyś sama stanę się posiadaczką ów czarodziejskiego domu z ogrodem i tym optymistycznym akcentem chciałabym życzyć Tobie i Twoim bliskim magicznych,radosnych Świąt pełnych domowego ciepła.

 • comment-avatar
  Bramasole 22 kwietnia 2011 (11:23)

  Asiu jak ja Ci zazdroszczę tak pięknego i dużego ogrodu:) Cudnie tam u Was!
  Tobie również cudownych Świąt:)
  Aga

 • comment-avatar
  Myszka 22 kwietnia 2011 (09:41)

  NIe mogę się doczekać aż pokażesz jak wygląda Twój ogród i te piękne stożki obrośnięte kwieciem!

  Wesołego Alleluja!!!

 • comment-avatar
  Artsajke 22 kwietnia 2011 (09:34)

  Masz piękny ogród, trudno uwierzyć, że ma być jeszcze piękniejszy ;-) A te podpórki – aż szkoda, że powojnik je trochę zasłoni.

  Zapraszam do mnie, nie ma tam może takich cudów jak u Ciebie, ale też rączkami trochę robię ;-)

  Wesołych Świąt!

 • comment-avatar
  aga.ocean 22 kwietnia 2011 (09:25)

  Radosnego Alleluja!
  pozdrawiam cieplutko
  Aga

 • comment-avatar
  mindfulatthirty 22 kwietnia 2011 (09:15)

  Piękny zakątek i ciekawe projekty. Radosnych świąt życzę! I żebyś znalazła sporo tego czasu tylko dla siebie.

 • comment-avatar
  arcobaleno 22 kwietnia 2011 (08:42)

  Ajjjj – Wesołych Świąt zapomniałam życzyć :)

 • comment-avatar
  arcobaleno 22 kwietnia 2011 (08:42)

  Ogród to temat jakiego pominąć nie mogę – też uwielbiam ! Tę trawę coraz zieleńszą, te pąki nieśmiało jeszcze wybarwione – to naprawdę koi i relaksuje :)
  Brukowany tarasik zapowiada się iście magicznie – a jak rośliny podrosną będzie cudnie !
  Pozdrawiam znad grządek :)

 • comment-avatar
  CzarnyKot 22 kwietnia 2011 (07:58)

  Asiu słonecznych i pogodnych dni oraz ciepłej i radosnej atmosfery w świąteczny czas oraz duuużo zdrówka!!!!
  Ogród zwiedziłam z wielką przyjemnością i już niecierpliwie czekam na kolejną wizytę. A do lipca już nie mogę się doczekać, żeby ujrzeć te piękne róże, powojniki i cały ogród skąpany w kwiatach.
  pozdrawiam serdecznie

 • comment-avatar
  Ana 22 kwietnia 2011 (07:56)

  Cudownie, po prostu cudownie! Jesteś NIESAMOWITA, z każdym Twoim postem nabieram ochoty na zmiany. Właśnie zaczęlismy zadaszac taras pergolą i zbijac kafle – będzie drewno:) A już chce mi się brukowanegą kącika (no ale mój ogród mniejszy zdecydowanie)…Wesołego Alleluja i zasluzonego odpoczynku:) wracaj do nas częściej:)
  PS. To juz wiem do kogo zwracać się z pytaniami o róznay zakątek:)

 • comment-avatar
  cammie 22 kwietnia 2011 (07:55)

  Dom azyl. Ogród marzenie. Gratuluję. Wesołych Świąt!

 • comment-avatar
  Annasza 22 kwietnia 2011 (07:52)

  Spokojnych i pogodnych świąt :))) Ogród zapowiada się pięknie, przesyłam ukłony w stronę twojej pracowitości ;))

 • comment-avatar
  Bianca~ 22 kwietnia 2011 (07:39)

  Wyobrażam sobie tylko ile godzin spędzonych składa się na ten piękny krajobraz wokół czółnowego domostwa. Twoich sił, jak sama piszesz też było dużo potrzeba,ale kącik czytelniczy jest bajeczny i jako nałogowa czytaczka, dałabym się za taki pokroić – jeszcze jak zieleninka obrośnie to wszystko będzie to piękna oaza spokoju.
  Teraz natomiast składam szczere życzenia udanych i na pewno radosnych Świąt.

 • comment-avatar
  alizee 22 kwietnia 2011 (07:38)

  No ślicznie, jak się to wszystko rozrośnie to będzie cuuuuudnie!!!!!

  Radosnych Świąt Asiu!!!!

 • comment-avatar
  Jaga 22 kwietnia 2011 (07:34)

  Masz piękny ogród i widać ile miłości i pracy tam zostawiasz.Stworzyłaś Czarodziejski ogród,brakuje tylko starej furtki hi hi
  Asieńko Tobie oraz Rodzinie życzę na Święta Radosnego Alleluja!

 • comment-avatar
  Lacrima 22 kwietnia 2011 (07:15)

  Jaj przepięknie malowanych
  Świąt słonecznie roześmianych
  W poniedziałek dużo wody
  Zdrowia, szczęścia oraz zgody
  Pozdrawiam Lacrima

 • comment-avatar
  Mammamisia 22 kwietnia 2011 (07:08)

  Przepiękny ogród. Jestem pełna podziwu. Wszystko tak dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Nasze podwórko po rozbudowie domu wygląda jak plac budowy. Naszczęście powoli zaczyna być porządek, ale to wymaga mnóstwa pracy. Piękne podpórki. Jesteś zdolną kobietką. My z dzieciakami właśnie idziemy dalej ogarniać nasz podwórkowy nieład.
  Asiu Tobie również najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania. Wszystkiego najlepszego i mnóstwa radości.
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie- Iza
  http://domowyzakatek.blogspot.com/

 • comment-avatar
  ja.majka.i.ja 22 kwietnia 2011 (07:07)

  Cudnie tam masz… jak w raju… Zazdroszczę Ci, a jednocześnie podziwiam ten nakład pracy tam włożony.
  Chciała bym kiedyś mieć dom z ogrodem… moje małe marzenie :)
  Wesołych świąt :*

 • comment-avatar
  Anonimowy 22 kwietnia 2011 (06:58)

  Jak zawsze u Ciebie wspaniale i uroczo. Też odpoczywam przy pracach ogrodowych, mimo, że mięśnie odmawiają nieraz poszłuszeństwa. Radosnych rodzinnych Świąt, które poamięta się długo. Kasia

 • comment-avatar
  Ivalia 22 kwietnia 2011 (06:53)

  Ja sobie wymarzyłam podobny "taras" brukowany granitem. Materiał jest, ale ciągle powstrzymuje mnie jeszcze miejsce gdzie mogłabym go ulokować. Tymczasem brukuję sobie opaskę wokół domu… Ciekawa praca ;)
  Podobnie z letnia kuchnią… u mnie ma być z cegły "starodawnej" :)
  Ogród zapowiada się niezwykle czarodziejsko :)
  Radosnych Świąt:)

 • comment-avatar
  Qra Domowa 22 kwietnia 2011 (06:46)

  przy tak duzym ogrodzie mozesz faktycznie poszalec-powodzenia!!!!

 • comment-avatar
  Dwa domy 22 kwietnia 2011 (06:44)

  Świetnie jest sobie urządzic taki taras w sercu ogrodu.

 • comment-avatar
  Dwa domy 22 kwietnia 2011 (06:41)

  Piękny ogród, prawdziwa ostoja.Wesołych Świąt.
  Aga

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.