DO KAWY #168 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #168 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Nasza pierwsza propozycja w dzisiejszym wydaniu DO KAWY może niektórych zdziwić. To nie jest, do diabła, love story autorstwa debiutującej pisarki Julii Biel jest pozycją skierowaną do młodzieży, jednak styl autorki, lekkie pióro i ciekawie budowana akcja sprawia, że z powodzeniem sięgnąć mogą po nią również starsi czytelnicy. Główni bohaterowie, ich osobowości i przygody wciągają, a książkę pochłania się na raz.
Znajdziecie ją np. TUTAJ.

DO KAWY książka GREEN CANOEźródło: Empik

#2 Muzyka

Polskich koncertów na Facebooku ciąg dalszy. Dzisiaj od godziny 18:00 w ramach wydarzenia Kwarantanna na na! odbędzie się koncert zespołu The Dumplings. Ponownie będziemy mogli połączyć przyjemne z pożytecznym – słuchając dobrej muzyki i wspierając inicjatywę Szlachetnej Paczki.
Na koncert odsyłamy Was TUTAJ.

DO KAWY koncert GREEN CANOEźródło: Facebook/Facebook app

#3 Teatr/Kino

Magazyn Vogue zaprasza wszystkich na wspólny majówkowy seans filmu dokumentalnego Foodies. Wraz z trójką głównych bohaterów odkryjemy kulinarne zakątki świata – te najbardziej wykwintne i luksusowe.
Film znajdziecie TUTAJ.

DO KAWY film GREEN CANOEźródło: Vogue Poland

#4 Miejsce w sieci

Do 3 maja, czyli idealnie na majówkę, portal Czytaj PL udostępnia aż trzydzieści darmowych ebooków i audiobooków w ramach akcji #poleć dalej. Jeśli któraś z pozycji Was interesuje, to zachęcamy Was do wykorzystania wolnego czasu na nadrobienie zaległości.
Listę książek znajdziecie TUTAJ.

książki online GREEN CANOEźródło: Czytaj PL

Obecna sytuacja to prawdziwe wyzwanie dla psychologów, którzy ze wszystkich sił starają się pomagać wszystkim nieznoszącym izolacji i potencjalnego zagrożenia najlepiej. Z troski o zdrowie psychiczne każdej osoby Uniwersytet SWPS przygotowuje na bieżąco warte uwagi materiały w temacie koronawirusa. Wszystkie dotychczasowe znajdziecie TUTAJ.

swps miejsce w sieci GREEN CANOEźródło: Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS

#5 Relaks

Wszystkim, które majówkowe plany zostały pokrzyżowane, na pomoc wychodzi miasto Wrocław. Wrocławska #WielkaMajówka Online zacznie się już jutro o godz. 17:00. W ramach tego wydarzenia będziemy mogli dołączyć do transmisji na żywo z wrocławskich klubów i lokali, które przygotowały dla swoich gości specjalne atrakcje.
Wszystkie szczegóły dostępne są TUTAJ.

relaks DO KAWY GREEN CANOEźródło: Facebook/Visit Wrocław

Wiele osób powie, że nic tak nie relaksuje, jak sesja jogi. My jak najbardziej się z tym zgadzamy. Wygodne ubrania, mata do ćwiczeń, delikatna muzyka i… Yoga With Adriene to przepis na rozluźnione mięśnie i umysł. Adreine to specjalistka w branży, dlatego do jogi potrafi zachęcić nawet zupełnych początkujących.
Jej filmy znajdziecie TUTAJ.

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.

    This error message is only visible to WordPress admins