"Green Canoe na kawie u..." NASZE ODWIEDZINY/NOWY SEZON - GREEN CANOE

„Green Canoe na kawie u…” NASZE ODWIEDZINY/NOWY SEZON

Pierwszy sezon Green Canoe na kawie u… mamy już za sobą! Odwiedziliśmy cudowne rodziny i pokazaliśmy Wam bardzo ciekawe wnętrza, a ogrom serdeczności, z którą spotkała się seria przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Z nowym rokiem zaczynamy kolejny sezon i zachęcamy Was do zgłoszeń. Jeśli uważacie swój dom za ciekawą przestrzeń, którą chcielibyście podzielić się z innymi, zaproście nas!:) Na Wasze zgłoszenia (kilka zdjęć i krótki opis wnętrza) czekamy pod adresem mailowym: design@greencanoe.pl. Nie ma znaczenia ani styl, ani metraż. Zresztą zobaczcie sami, byliśmy naprawdę w różnorodnych miejscach.


1. GREEN CANOE NA KAWIE U… „Kolorowa rodzina”

W Łodzi odwiedziliśmy wyjątkowe mieszkanie, w którym z wyobraźnią i odwagą zestawione zostały kontrastujące kolory i różnorodne wzory. Ula to blogerka i stylistka, która nie boi się eksperymentów wnętrzarskich i trzeba przyznać, że ich efekty są zachwycające. Przekonajcie się o tym sami oglądając odcinek TUTAJ.

Green Canoe na kawie u... Green Canoe

2. GREEN CANOE NA KAWIE U… „Dom zbudowany w 3 miesiące”

Magda z mężem postanowili przeprowadzić się z małego mieszkania do własnego domu. Udało im się zbudować go w zaledwie 3 miesiące. Jego aranżacja jest przepiękna, bardzo przytulna i zachowana w stylu skandynawskim. Zwiedzić to imponujące miejsce i poznać sekret tak błyskawicznej pracy możecie oglądając film TUTAJ.

Green Canoe na kawie u... Green Canoe

3. GREEN CANOE NA KAWIE U… „Nowoczesny dom i tradycyjna rodzina”

Marta to właścicielka prawdziwego domu z marzeń. Lubuje się w prostych, nowoczesnych formach, ale przestrzeń przez nią stworzona zapewnia swoiste poczucie rodzinnego ciepła i bezpieczeństwa. W filmie, który znajdziecie TUTAJ, usłyszycie wiele na temat tradycyjnego sposobu życia, miłości i tworzenia rodzinnej atmosfery. Poruszamy również tematykę związaną ze stylem skandynawskim.

Green Canoe na kawie u... Green Canoe

4. GREEN CANOE NA KAWIE U… „Eklektyzm i wyobraźnia”

Lubicie oryginalne, klimatyczne wnętrza? W takim razie koniecznie zajrzyjcie do Moniki i Arka, którzy pokazali, że w bloku można z powodzeniem wprowadzić atmosferę domu jednorodzinnego. Ich wnętrza są przestrzenne i bardzo ciekawe, utrzymane w stylu boho. O tym, jak tworzyć samemu według własnych pomysłów i nie bać się działać metodą prób i błędów, dowiecie się oglądając film TUTAJ.

Green Canoe na kawie u... Green Canoe

5. GREEN CANOE NA KAWIE U… „Sielska Chata”

Lidka i Zbyszek swój nadmorski pensjonat podzielili na dwie części – prywatną i turystyczną. Przepiękne wnętrza zachwycają jasną kolorystyką i świetnie oddają klimat wakacyjny, z którym związana jest „Sielska Chata”. Poczujcie sami atmosferę spokoju i relaksu, oglądając film TUTAJ.

Green Canoe na kawie u... Green Canoe

6. GREEN CANOE NA KAWIE U… „Dom stworzony na miarę”

Bogini domowego ogniska i fotograf kulinarny Dorota Rynkiewicz zaprosiła nas do domu, nawiązującego do klasycznego stylu angielskiego. Wnętrze stworzone z dbałością o każdy szczegół i z myślą o wprowadzaniu ciepłej, rodzinnej atmosfery, w dużej mierze za pomocą przepysznych wypieków:) Przekonajcie się o tym – TUTAJ .

Green Canoe na kawie u... Green Canoe

7. GREEN CANOE NA KAWIE U… „Kontrasty i harmonia

Byliśmy nawet w ponad stuletniej kamienicy w Bośni, z wizytą u Kasi i Kuby. Wnętrze jest świetnie zaprojektowane, co nie powinno dziwić, ponieważ Kasia jest dekoratorką wnętrz. Mieszkanie odzwierciedla zarówno styl boho, jaki i skandynawski. Obejrzycie film (TUTAJ) i zobaczycie sami, jak wprowadzić do wnętrza kontrasty, zachowując przy tym harmonię.

Green Canoe na kawie u... Green Canoe

8. GREEN CANOE NA KAWIE U… „Proste formy i konsekwencja”

Ola, projektantka wnętrz i mebli, uwielbia proste, geometryczne formy i jej mieszkanie idealnie odzwierciedla jej preferencje. Wnętrze zaprojektowała w stylu nowoczesnym i minimalistycznym, gdzie dekoracji nie ma wiele, ale za to dużo wolności i przestrzeni. Oglądając film TUTAJ znajdziecie inspirację dla siebie, jeżeli macie ochotę na elegancję i prostotę.

Green Canoe na kawie u... Green Canoe

9. GREEN CANOE NA KAWIE U… „Wnętrza w duchu minimalizmu”

Minimalistyczne mieszkanie w oryginalnym przeszklonym apartamentowcu zostało zaprezentowane nam przez Ewę. Wraz z mężem stworzyli ze smakiem wnętrze nowoczesne, z dominantą kształtów kubicznych i czyste, bez zbędnych dodatków. Z filmu, który znajdziecie TUTAJ, zaczerpniecie pomysły na organizację i przechowywanie przedmiotów codziennego użytku.

Green Canoe na kawie u... Green Canoe


Dzięki serii Green Canoe Na kawie u… mieliśmy możliwość odkrycia wielu przepięknych miejsc i poznania cudownych ludzi. Nasi widzowie zobaczyli ciekawe rozwiązania projektowe, urządzone ze smakiem wnętrza i ogrom inspiracji. Dziękujemy Wam serdecznie za poprzedni rok i za tak ciepłe przyjęcie serii Na kawie u… Liczymy, że nowy sezon będzie równie udany i że z taką samą niecierpliwością będziecie wyczekiwali kolejnych odcinków. A może podzielicie się z nami swoją opinią na temat poprzedniej serii? Która z części podobała się Wam najbardziej? Czekamy na wasze sugestie. A jeśli macie ochotę pokazać nam Wasze wnętrza nie czekajcie i wyślijcie zgłoszenia! Serdecznie zapraszamy Was na kolejny sezon, który zapewni Wam nową dawkę wrażeń!:)

Dziękuję za Twój komentarz.

4 komentarze

 • comment-avatar
  Dominika 28 lutego 2018 (09:50)

  wow, imponujące wnętrze. Nie mogę się już doczekać kolejnego sezonu :D

 • comment-avatar
  Ewa 26 lutego 2018 (14:04)

  Z wielką przyjemnością oglądam…

 • comment-avatar
  apeiasturias 25 lutego 2018 (10:28)

  Thanks! And thanks for sharing your great posts every week!

 • comment-avatar
  Ela 22 lutego 2018 (08:23)

  Pięknie ogląda się przestronne domy, mieszkania. Zwiedzanie i „podglądanie” z Wami to inspiracja i rozkosz dla oczu oraz dyszy.
  No cóż w sferze marzeń. Teraz wystarczyć musi wynajęte małe 32 m2

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.