Jak zaaranżować garderobę? - NOWY FILM - GREEN CANOE

Jak zaaranżować garderobę? – NOWY FILM

Dziś tradycyjnie na naszym kanale YouTube nowy film z serii ABC domu, którą tak bardzo polubiliście. Tym razem, zgodnie z Waszymi prośbami, będziemy rozmawiać o tym jak zaaranżować garderobę w taki sposób, aby służyła z powodzeniem całej rodzinie. Dowiecie się po jakie systemy i rozwiązania warto sięgnąć, aby korzystało się z tego pomieszczenia jak najwygodniej.

Jak zaaranżować garderobę Green Canoe

Zapraszamy Was na odcinek – znajdziecie go TUTAJ. Poniżej zamieszczamy dodatkowo dokładny projekt zabudowy wnęk, gdybyście chcieli z niego skorzystać. Niebawem zaś przeczytacie na naszej stronie o tym jak stworzyć swoją idealną przestrzeń garderobianą krok po kroku:)

Jak zaaranżować garderobę Green Canoe

Jak zaaranżować garderobę Green Canoe

Jak zaaranżować garderobę Green Canoe

Dziękuję za Twój komentarz.

5 komentarzy

 • comment-avatar
  Wioleta 14 października 2018 (21:10)

  Joasiu, gdzie polecasz kupić wieszaki?

 • comment-avatar
  Michał 8 października 2018 (12:09)

  Super film i bardzo przydatne porady – szczególnie spodobało mi się podświetlenie w szafie. Prawda jest taka, że miejsca w garderobie nigdy za wiele ;) – trzeba korzystać ze sprawdzonych rozwiązań.

 • comment-avatar
  Ropez 4 października 2018 (14:14)

  Bardzo fajny poradnik jak powinna wyglądać idealna garderoba, moim zdaniem jest to dość przydatne pomieszczenie w każdym domu, w którym możemy przechowywać wszystkie ubrania :) Warto się zastosować do wskazówek w filmiku.

 • comment-avatar
  F/X meble 4 października 2018 (08:16)

  Jak zwykle świetny film. Co raz więcej ludzi decyduje się na garderobę obecnie i wcale się nie dziwię, jest to bardzo przydatne miejsce, wszystkie ubrania i dodatki można trzymać w jednym miejscu, dzięki czemu możemy uzyskać więcej wolnej przestrzeni w domu.

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.