DO KAWY #184 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #184 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Książki Remigiusza Mroza sprzedają się w ogromnych ilościach. Każda staje się bestsellerem. Dziś w naszym cyklu „Do kawy” chcemy Wam zaproponować najnowszą pozycję tego autora – „Szepty spoza nicości”. Jest to trzeci tom opowieści o Sewerynie Zaorskim i jego kryminalnych przygodach. Losy głównego bohatera znów prowadzą do rodzinnego miasteczka. Kolejny raz przychodzi Mu zmierzyć się z tajemnicami, zagadkami i morderstwami. Książka ciekawa i pełna akcji. Miłośnicy kryminałów przeczytają jednym tchem:)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

W niedzielę, 14 lutego o godzinie 19:30 w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, odbędzie się wyjątkowy koncert walentynkowy pt.: „Wieczór z Hollywood”. Po długiej przerwie koncert odbędzie się z udziałem publiczności. Orkiestra pod dyrekcją Adama Sztaby zagra największe przeboje muzyki filmowej. Bilety na koncert wyprzedały się w bardzo szybkim tempie. Na szczęście możemy także uczestniczyć w tym wydarzeniu online TUTAJ.

 

źródło:nospr.org.pl

 

#3 Teatr/kino

Teatry wreszcie zostały otwarte dla publiczności. Skorzystajmy z tej okazji i wybierzmy się na spektakl. Teatar Kwadrat zaprasza nas na spektakl „Tydzień, nie dłużej…”. Ta pełna absurdów, komedia nie-małżeńska zabiera nas w opowieść o przyjaźni, miłości i szczerości. Sztuka pełna humoru i zabawnych zwrotów akcji. Obejrzeć można ją już 14 lutego na scenie Teatru Kwadrat. Bilety możecie nabyć TUTAJ.

źródło:teatrkwadrat.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Jest takie miejsce na Kaszubach, gdzie wszystko wygląda magicznie. Czas spędza się powoli i bez pośpiechu. Piękno przyrody zachęca do spacerów i obcowania z naturą. „Stare gospodarstwo” to klimatyczna agroturystyka w Pierszczewku, znajdująca się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Przepiękne otoczenie, pyszne śniadania oraz przemili gospodarze to idealny plan na wiosnę lub lato. Koniecznie zaplanujcie swój urlop w tak uroczym miejscu:)

źródło:staregospodarstwo.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Kochasz siebie? Odpowiedź powinna być twierdząca, ponieważ, żeby kochać innych, musimy też kochać siebie. I o siebie odpowiednio zadbać. Projekt SELFLOVE to projekt stworzony właśnie po to, aby każda z nas czuła się wyjątkowa i kochała siebie. Szukasz konsultacji dietetycznej? A może chcesz wybrać się na kobiece warsztaty pod opieką psychologa czy fizjoterapeuty? Ta strona jest dla Ciebie- projektselflove.com :)

źródło:projektselflove.com

 

#6 Relaks

A może wykorzystać ten zimowy czas na podszkolenie się z tańca? Podstawowe kroki możesz teraz ćwiczyć przed ekranem komputera:) Na stronie dancebook.pl możemy zapisać się na kurs tańca online. Warto skorzystać z bezpłatnych lekcji (jest ich ponad 600). Dobra zabawa z pewnością gwarantowana :)

źródło:dancebook.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.