You Tube - kolejny odcinek."Biuro na miarę" - GREEN CANOE

You Tube – kolejny odcinek.”Biuro na miarę”

„Biuro na miarę” to materiał o naszej redakcji. Ale zanim pokieruję Was dalej, najpierw podziękuję z całego serca. Nie spodziewaliśmy się aż tak dużej przychylności i tylu wspaniałych słów od Was po uruchomieniu naszego kanału.. DZIĘKUJEMY!!!!:) To nas  tak zmotywowało do dalszej pracy:), że możecie być pewni kolejnych odcinków – kręcą się systematycznie. TUTAJ możecie nas zasubskrybować, by moc być na bieżąco z nowymi odcinkami:) Dziś  pierwsza część z materiału dotyczącego wnętrza redakcji. Po pokazaniu zdjęć na blogu zasypaliście mnie gratulacjami, ale i pytaniami – dlaczego stworzyłam tak INNE biuro niż ma większość firm. No cóż…o tym właśnie opowiadam w dzisiejszym odcinku:) Ciekawi ? Zapraszam zatem. TUTAJ znajdziecie materiał.

Miłego oglądania moi drodzy! Mam nadzieję, że w „Biuro na miarę” w pełni wyjaśniam, czemu dokonałam takich a nie innych wyborów.  Jak zwykle oczywiście czekam na Wasze sugestie i podpowiedzi: o czym chcielibyście oglądać kolejne odcinki, może marzy Wam się jakaś konkretna seria? Jestem otwarta na Wasze potrzeby:)

Dziękuję za Twój komentarz.

6 komentarzy

 • comment-avatar
  KasiaG 7 września 2017 (09:24)

  Joasiu! Jestem zachwycona tym wnętrzem:)))
  Pozdrawiam serdecznie:)

 • comment-avatar
  Magda 25 sierpnia 2017 (11:50)

  Czy mogę dla Ciebie pracować? ;) Piękne biuro i super film!

 • comment-avatar
  Ewka 8 sierpnia 2017 (07:55)

  Uwielbiam czytać Twoje posty Asiu, ale słuchać i oglądać jeszcze bardziej :) .Wspaniała robota, podkręcasz apetyt na przyszłe odcinki!

 • comment-avatar
  ela 7 sierpnia 2017 (12:47)

  SUUUPER materiał!
  Asiu podaj mi nam namiary na fotele, które masz w redakcji.
  Czy Wasza redakcyjna kanapa jest rozkładana?
  Mega pozytywny film ;-)))

 • comment-avatar
  Sylwia 7 sierpnia 2017 (12:21)

  Asiu,jsk myślisz,czy taka swoboda twórcza sprawdzilaby się także w pracowni w szkole? Ja się buntuje na te rzędy ławek, sztywny wystrój klas, a w tym roku dostanę własną pracownię i chyba ja zrobię po swojemu. Fakt, nie potrzeba pełnej kieszeni kasy:) I huśtawkę może powiesze!!!!!

  • comment-avatar
   Green Canoe 7 sierpnia 2017 (12:23)

   OCZYWIŚCIE!!!! Zobacz, w wielu prywatnych szkołach np. są całkiem inne meble niż w państwowych placówkach i wcale nie są poustawiane w rzędach. Dzieciaki siedzą np. w kole, albo tam, gdzie jest im wygodniej. Uściski moja droga i powodzenia w wieszaniu huśtawki!!!:)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.