O STRONIE - GREEN CANOE

O STRONIE

GREEN CANOE to miejsce, w którym promujemy NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ, świetny design, piękno i holistyczny styl życia. Tematyka związana z domem i wystrojem wnętrz stała się naszym wyróżnikiem. Jako jeden z najstarszych polskich blogów wnętrzarskich/lifestylowych i pierwszy, przy którym zaczął funkcjonować autorski internetowy magazyn wnętrzarski – „GREEN CANOE STYLE”, od lat promujemy jakość, inspirujemy, zachęcamy do życia, w którym nie ilość a jakość ma znaczenie. I choć w tej chwili jesteśmy już portalem, to tematyka jakości stała się naszym znakiem rozpoznawczym. Od kilku lat GREEN CANOE to powszechnie znany portal oraz KANAŁ NA YouTube. Nasi  najwierniejsi czytelnicy są z nami ponad 10 lat.

GREEN CANOE to również ambasador  marek, będących liderami w swojej branży. Wieloletnia kontynuacja tej współpracy jest, w naszej ocenie, najlepszą rekomendacją, jakiej można udzielić. Pragnąc docenić firmy, usługi, produkty mogące pochwalić się szacunkiem dla Klienta przyznajemy także certyfikat jakości: BERŁO JAKOŚCI GREEN CANOE. Certyfikaty jakości przyznawane są raz w roku- w ramach podsumowań współprac i testów, które wykonujemy dla naszych czytelników i widzów.


*w roku 2016, w rankingu przeprowadzonym przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” i opierający się na dokładnym zbadaniu polskiej blogosfery za rok 2015 r. GREEN CANOE zostało uznane za jeden z TOP 100 blogosfery polskiej – i zajął II miejsce w swojej kategorii „DOM i pasje”

*w roku 2015 GREEN CANOE zajęło 1 miejsce w rankingu „Blogi wnętrzarskie”

*w roku 2010 oraz w roku 2014 GREEN CANOE zakwalifikowało się w swoich kategoriach do finałowej 10 blogów w konkursie „Blog roku”.

*nasz ogród, dom i leśne biuro pokazywane było w „Weranda Country”, „Moje mieszkanie”, „Dom z pomysłem”, „Dobrze mieszkaj”, „Cztery kąty”.

Od Joanny, założycielki strony:

Joanna-Green-Canoe

 W GREEN CANOE znajdziecie przede wszystkim treści dotyczące wnętrz, funkcjonowania domu i tego, co z nim związane. Ale jest to również miejsce, w którym chcę umacniać Was w przekonaniu, że jesteście kreatywni, mądrzy, zdolni i warci tego, co najlepsze.  Wierzę, że dostajemy od świata dokładnie to, na czym się skupiamy. Ja skupiam się na jakości i od wielu już lat, o niej na czółnie piszę. O jakości w każdym aspekcie życia.  Będę się nią z Wami dzielić. Jeśli zaś do dobrej jakości dodamy dużą garść dobrego nastroju, sporo energii, szczyptę wyobraźni i przede wszystkim dobre chęci – to prawdopodobnie, odkryjemy wspólnie przepis na szczęście:)

Mam nadzieję, że rejs GREEN CANOE przyniesie Wam dużo pozytywnych emocji,  zachwyci cudownymi wnętrzami, rozsmakuje podniebienia i zainspiruje – by żyć najpiękniej, jak tylko potraficie.

Zapraszam w podróż po WSZYSTKO, CO DOBRE.


W treściach GREEN CANOE znajdują się: lokowania produktów, testowanie sprzętu, powoływanie się na konkretne firmy i marki w ramach płatnych współprac. Nasze opinie czy rekomendacje to subiektywne oceny. Zdjęcia w większości przypadków zostały wykonane przez GREEN CANOE Studio, co oznacza że posiadamy do nich wszelkie prawa majątkowe i autorskie. NIE ZEZWALAMY na korzystanie w jakikolwiek sposób z naszych fotografii czy tekstów, bez naszej wiedzy i prawnie udzielonej licencji lub pozwolenia.

Wszystkie komentarze na stronie są moderowane i sprawdzane pod względem legalności, używania słów społecznie nieakceptowalnych i ukrytej reklamy. Wpisy nie odnoszące się do treści posta, naruszające prawo polskie lub obraźliwe nie będą akceptowane.