O STRONIE

GREEN CANOE to miejsce, w którym promujemy NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ, świetny design, piękno i holistyczny styl życia. Tematyka związana z domem i wystrojem wnętrz stała się naszym wyróżnikiem. Jako jeden z najstarszych polskich blogów wnętrzarskich/lifestylowych i pierwszy, przy którym zaczął funkcjonować autorski internetowy magazyn wnętrzarski – „GREEN CANOE STYLE”, od lat promujemy jakość, inspirujemy, zachęcamy do życia, w którym nie ilość a jakość ma znaczenie. I choć w tej chwili jesteśmy już portalem, to tematyka jakości stała się naszym znakiem rozpoznawczym. Od kilku lat GREEN CANOE to powszechnie znany portal oraz KANAŁ NA YouTube. Nasi  najwierniejsi czytelnicy są z nami ponad 10 lat.

GREEN CANOE to również ambasador  marek, będących liderami w swojej branży. Wieloletnia kontynuacja tej współpracy jest, w naszej ocenie, najlepszą rekomendacją, jakiej można udzielić. Pragnąc docenić firmy, usługi, produkty mogące pochwalić się szacunkiem dla Klienta przyznajemy także certyfikat jakości: BERŁO JAKOŚCI GREEN CANOE. Certyfikaty jakości przyznawane są raz w roku- w ramach podsumowań współprac i testów, które wykonujemy dla naszych czytelników i widzów.


*w roku 2016, w rankingu przeprowadzonym przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” i opierający się na dokładnym zbadaniu polskiej blogosfery za rok 2015 r. GREEN CANOE zostało uznane za jeden z TOP 100 blogosfery polskiej – i zajął II miejsce w swojej kategorii „DOM i pasje”

*w roku 2015 GREEN CANOE zajęło 1 miejsce w rankingu „Blogi wnętrzarskie”

*w roku 2010 oraz w roku 2014 GREEN CANOE zakwalifikowało się w swoich kategoriach do finałowej 10 blogów w konkursie „Blog roku”.

*nasz ogród, dom i leśne biuro pokazywane było w „Weranda Country”, „Moje mieszkanie”, „Dom z pomysłem”, „Dobrze mieszkaj”, „Cztery kąty”.

Od Joanny, założycielki strony:

Joanna-Green-Canoe

 W GREEN CANOE znajdziecie przede wszystkim treści dotyczące wnętrz, funkcjonowania domu i tego, co z nim związane. Ale jest to również miejsce, w którym chcę umacniać Was w przekonaniu, że jesteście kreatywni, mądrzy, zdolni i warci tego, co najlepsze.  Wierzę, że dostajemy od świata dokładnie to, na czym się skupiamy. Ja skupiam się na jakości i od wielu już lat, o niej na czółnie piszę. O jakości w każdym aspekcie życia.  Będę się nią z Wami dzielić. Jeśli zaś do dobrej jakości dodamy dużą garść dobrego nastroju, sporo energii, szczyptę wyobraźni i przede wszystkim dobre chęci – to prawdopodobnie, odkryjemy wspólnie przepis na szczęście:)

Mam nadzieję, że rejs GREEN CANOE przyniesie Wam dużo pozytywnych emocji,  zachwyci cudownymi wnętrzami, rozsmakuje podniebienia i zainspiruje – by żyć najpiękniej, jak tylko potraficie.

Zapraszam w podróż po WSZYSTKO, CO DOBRE.


W treściach GREEN CANOE znajdują się: lokowania produktów, testowanie sprzętu, powoływanie się na konkretne firmy i marki w ramach płatnych współprac. Nasze opinie czy rekomendacje to subiektywne oceny. Zdjęcia w większości przypadków zostały wykonane przez GREEN CANOE Studio, co oznacza że posiadamy do nich wszelkie prawa majątkowe i autorskie. NIE ZEZWALAMY na korzystanie w jakikolwiek sposób z naszych fotografii czy tekstów, bez naszej wiedzy i prawnie udzielonej licencji lub pozwolenia.

Wszystkie komentarze na stronie są moderowane i sprawdzane pod względem legalności, używania słów społecznie nieakceptowalnych i ukrytej reklamy. Wpisy nie odnoszące się do treści posta, naruszające prawo polskie lub obraźliwe nie będą akceptowane.

This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for green.canoe needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 2, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page