DO KAWY #203 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE kawa,

DO KAWY #203 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Poranna kawa juz gotowa więc zapraszamy Was na najnowszą porcję poleceń:) Dziś książka, która chwyciła nas za serce- dosłownie!:) „Wszystkie moje domy” to opowieść o przemijaniu, o tym, jak zmieniają się role w życiu kobiety i jak ułożyć wszystko na nowo. Wyfrunięcie dzieci z rodzinnego domu jest momentem przełomowym dla rodziny i małżeńtwa. Wolność oraz czas, który odzyskujemy, staje się często zbyt pusty, brakuje nam w nim czegoś. Książka Grażyny Jagielskiej zmusza nas do głębokiej refleksji nad domami, jakie w życiu tworzym. Serdecznie polecamy :)

źródło: empik.com

 

#2 Muzyka

Właśnie rozpoczął się jeden z największych festiwali, czyli Open,er Park w Gdyni Kosakowie. Od 15 lipca do 22 sierpnia odbywać się będą koncerty najlepszych artystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Usłyszeć będzie można m.in.: Dawida Podsiadło, Brodkę, Organka, Maneskin, Sorry Boys czy Artura Rojka.  Bilety są jeszcze dostępne na stronie www.opener.pl.

 

#3 Teatr/kino

Jedziecie na wakacje, ale pogoda nie dopisuję? Najlepsze rozwiązanie to kino:) Dziś zaproponujemy Wam film, na który wybrać możecie się całą rodziną :) „Wojna z dziadkiem” to zabawny film familijny, w którym wnuk walczy ze swoim dziadkiem o … pokój:) Kto wygra tę wojnę i jakie będą jej konsekwencje? W roli głównej niesamowity Robert De Niro. Film w kinach od 23 lipca.

źródło: filweb.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Plaża, rajskie wakacje i kolorowe koktajle :) Kto z nas nie marzy o takim urlopie?:) Jeżeli nie wybieracie się na zagraniczne wakacje, umilcie sobie czas i koniecznie odwiedźcie najlepszy Coctail Bar w Polsce :) Kolorowe koktajle, świeże owoce i niesamowita atmosfera- w tym miejscu można się zakochać:) Tutaj urlop smakuje zupełnie inaczej:) Coctail Bar Max swoje punkty ma aż w czterech miejscach: Jastrzębia Góra, Sopot, Warszawa i Wrocław. Serdecznie Wam polecamy! :)

źródło:twitter/coctailbarmax

 

#5 Miejsce w sieci

Ogród wcale nie musi być duży, wystarczy kawałek ziemi. A co jeśli posiadamy tylko kawałek balkonu? :) Jest na to sposób. Jeśli się naprawdę chce, to nawet na bakonie można uprawiać przeróżne rośliny:) Przykładem jest Gosia, autorka bloga Ogród w doniczkach. Przez wiele lat uprawiała warzywa i kwiaty w doniczkach na balkonie. Znajdziecie na jej blogu wiele cennych porad i wskazówek na ogród nawet w centrum miasta:) Polecamy:)

 źródło: ogrodwdoniczkach.pl

#6 Relaks

Czy zdarza się Wam wstawać rano i jedynym słowem, jakie wypowiadacie jest- „Kawa!” :) Znamy skuteczny sposób, aby obudzić się rano i otrzymać prawdziwy zastrzyk energii. Co oczywiście nie wyklucza później pysznej kawki- kochamy ją bezgranicznie:) Poranne rozciąganie ma wiele korzyści, pobudza, usprawnia nasze ruchy, a trwa dosłownie parę minut. Daj się namówić i zacznij już od dziś! :)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.