Chesterfield meble - klasa i elegancja. - GREEN CANOE

Chesterfield meble – klasa i elegancja.

Nasza redakcja to nie jest typowe biuro. Bardziej przypomina przytulny apartament z wygodną funkcją pracy, niż bezduszne pomieszczenie biurowe. Pretekstem do stworzenia takiego wnętrza była chęć zapewnienia wszystkim pracownikom i gościom atmosfery wygody i spokoju. To przestrzeń, w której pracuje się przyjemnie i co ważne –  łatwo zbiera inspiracje do tworzenia. Od wejścia widzimy tu elegancki styl nawiązujący do klasycznych wzorców – jesteśmy bowiem miłośnikami stylistyki Hampton :). Mierząc się z takimi wzorcami, starałam się dobrać meble w taki sposób by świetnie wyglądały i tworzyły charakter przestrzeni, ale były przy tym również bardzo wygodne.  Sofa i dwa fotele znajdujące się w części relaksacyjnej redakcji są dziełami marki Chesterfield meble, której oferta skierowana jest przede wszystkim do wnętrz zaprojektowanych właśnie w stylach klasycznych, czyli np.  New England, New York, Modern Classic, czy wspomniany już Hampton.

Chesterfield meble to polska marka, która może pochwalić się osiągniętym uczciwą pracą dużym sukcesem. Firma ta rozwinęła się od zupełnie małej, początkującej na rynku meblowym, aż do prężnie działającej, jaką jest dzisiaj. Każdy produkt wykonują z najwyższą jakością pod każdym względem, według kanonów klasycznego rzemiosła, z poczuciem estetyki. Właściciele są specjalistami w swoim fachu, świetnie znają się na tapicerstwie. A wiedza i doświadczenie to dziś wartość, jakiej czasami trzeba długo szukać. Dlatego o tym wspominam.

Chesterfield meble Green Canoe


Chesterfield meble Green Canoe


RÓŻNORODNOŚĆ I WYSOKA JAKOŚĆ

Nasze meble to nie tylko sofa czy fotele o najwyższych parametrach – jakości i wzornictwa. To przede wszystkim ogromne doświadczenie właścicieli. Które zresztą bardzo wyraźnie przekłada się na jakość mebli. Po roku użytkowania sofa oraz fotele wyglądają tak samo jak w momencie zakupu. Ciemny, soczysty kolor nie zmienił się z upływem czasu ( a mamy tu mocno operujące z okien słońce), materiał nie przeciera się i wszystko nadal wygląda doskonale. Czekałam aż rok – by z czystym sumieniem napisać Wam, co sądzę o tych meblach. Nie sztuką jest bowiem wydanie opinii od razu po zakupie – zazwyczaj wszyscy jesteśmy wtedy zadowoleni. Ale to CZAS właśnie i aktywne użytkowanie wystawiają ocenę, a nie pierwsze wrażenie. U nas jest to zdecydowanie nota celująca:)

Chesterfield meble Green Canoe

 

Chesterfield meble Green Canoe

Chesterfield meble Green Canoe

chesterfield-meble.com.pl

INDYWIDUALIZM I SZCZEGÓŁY

A teraz odpowiadając na tak liczne Wasze pytania – sofa, która znajduje się na zdjęciach to model Nadia, fotele zaś to Turyn. To były moje wybory, wiadomo jednak, że podyktowane konkretnymi potrzebami i wymiarami pomieszczenia. W wielu sklepach znajdziemy gotowe meble w wymiarach, które nie zawsze pasują do naszych wnętrz. Jeżeli Wasze wnętrza wymagają właśnie indywidualnego podejścia i potrzebujecie produktów niestandardowych, to Chesterfield meble będzie rozwiązaniem idealnym  – tak, jak w naszym przypadku. Zamówicie tam bowiem meble dopasowane dokładnie do Waszych potrzeb. Znajdziecie w ofercie szezlongi, rogówki, ławy, łóżka oraz sofy z funkcją spania czy też bez. I każdy model możecie dopasować do swoich potrzeb wymiarowo. Zmniejszyć, zwiększyć dodać lub odjąć konkretne elementy. Przy określaniu szczegółów zamówienia mamy np. możliwość wybrania koloru nóżek czy gwoździ ozdobnych. To bardzo wygodna opcja i raczej niezbyt często spotykana u producentów mebli.

Także paleta barw i tkanin dostępnych w Chesterfield meble jest bardzo szeroka, a rodzajów samych tkanin mnóstwo. Począwszy od bawełnianych, poprzez aksamitne, mieszane, na plamoodpornych  kończąc. Dlatego mamy nieskończenie wiele opcji personalizacji zakupu. Jeśli do tego dodamy świetne projekty, bardzo solidne i wytrzymałe stelaże oraz bardzo wyraźne baczenie na jakość – to uzyskujemy odpowiedź, czemu po rocznym używaniu mebli nadal jesteśmy nimi w redakcji zachwyceni .

Chesterfield meble Green Canoe

 


W pełni rekomendujemy markę Chesterfield meble. Teraz wiecie już, gdzie znaleźć nasze redakcyjne wyposażenie, lub poszukać kanapy czy foteli  do waszych wnętrz – jeśli utrzymane są w klasycznym charakterze. Ze swojej strony życzymy Wam, najpierw miłego wyboru, a  potem – komfortowego używania.

Dziękuję za Twój komentarz.

6 komentarzy

 • comment-avatar
  Milerka 27 marca 2018 (12:37)

  Można wiedzieć, jaką wybrano tkaninę na te przepiękne fotele?

  • comment-avatar
   Green Canoe 28 marca 2018 (08:33)

   Proszę spytać w Chesterfield meble- powinni wiedzieć. Ja już niestety nie pamiętam.

 • comment-avatar
  Kinga 10 marca 2018 (10:40)

  Bardzo świetnie się prezentują i genialnie pasują do męskiego stylu o którym można tu przeczytać. Świetne połączenie wygody ze stylem

 • comment-avatar
  Franczyza w Polsce 2 marca 2018 (13:59)

  Bardzo fajne meble :) Wyglądają naprawdę super. Pozdrawiam!

 • comment-avatar
  Biała Sowa 1 marca 2018 (13:11)

  Naprawdę bardzo eleganckie :)
  Pozdrawiam serdecznie.

 • comment-avatar
  Iza 28 lutego 2018 (13:53)

  Sofy baaaardzo ładne ale taka mała uwaga: Hamptons jeśli masz na myśli część lub styl z Long Island (East End) a Hampton jako miasto w USA ew. część Londynu :))
  Pozdrawiam.

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.