DO KAWY #113 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #113 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Historia, która dowodzi, że nawet największym przeciwnościom losu można stawić czoła – odważnie i z humorem. Marzena M. w pewnym momencie swojego poukładanego życia odkrywa, że zdradza ją mąż. To zdarzenie zmusza główną bohaterkę do poszukiwania nowego życia i miłości. Książka jest idealna dla miłośników obyczajówek, w sam raz na przyjemne wieczory. Znajdziecie ją np. TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Hitsalonik

#2 Muzyka

W Katowicach od 26 do 30 kwietnia zbierać będą się wielbiciele muzyki jazzowej. 8. edycja Katowice JazzArt Festival skupi się przede wszystkim od kobiecej odsłonie gatunku. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod znakiem księżyca i będzie pełne twórczej energii. Informacje na temat biletów i występujących artystów znajdziecie TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: Katowice Jazz Festival

#3 Teatr/Kino

Jeśli kino bardziej odpowiada Waszym wiosennym planom, to polecamy 12. Edycję Festiwalu Mastercard OFF CAMERA, na którym promowane są produkcje niezależne. Oprócz projekcji filmowych, konkursów, w których o nagrody rywalizują dzieła z całego świata, w Krakowie czekają na uczestników także warsztaty, wykłady oraz dyskusje z reżyserami. Zajęcia prowadzone są w kameralnych salach przypominających tradycyjne dyskusyjne kluby filmowe. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: OFF CAMERA

#4 Miejsce z klimatem

Z nastaniem wiosny lubimy otaczać się we wnętrzach świeżymi kwiatami. W tym celu wybieramy najpiękniejsze okazy z naszych ulubionych kwiaciarni. Znaleźliśmy jedną, która z pewnością ma swoich stałych klientów w Łodzi. Badylarz oferuje bogate kompozycje kwiatowe na każdą okazję – mniej lub bardziej wyjątkową. Przyjrzyjcie się szczególnie lasom w szkle, które są dumą kwiaciarni.

do kawy GREEN CANOEźródło: Badylarz

#5 Miejsce w sieci

Zmiany nawyków żywieniowych idealne na wiosnę? Nic prostszego. Na stronie magazynu KUKBUK znajdziemy ciekawy wywiad przeprowadzony z dietetyczką i autorką książki Jedz zielone Hanną Stolińską-Fiedorowicz, która dzieli się wartościowymi informacjami na temat znaczenia warzyw w diecie. Artykuł znajdziecie TUTAJ.

do kawy GREEN CANOEźródło: KUKBUK

#6 Wydarzenie

Odbędą się w Warszawie kolejne Targi Rzeczy Ładnych – tym razem w wiosennym anturażu. 13 i 14 kwietnia będziemy mieli okazję przyjrzeć się twórczości najlepszych polskich projektantów. Czekają na nas meble, plakaty, tekstylia, ceramika i wiele więcej produktów o najwyższej jakości. Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.

targi GREEN CANOEźródło: Targi Rzeczy Ładnych

#7 Relaks

Wnętrzarskie opowieści możemy kontynuować w Warszawie także 27 i 28 kwietnia. Odbędą się wtedy targi WZORY na Wiosnę. Podczas wydarzenia rozejrzymy się za akcesoriami, które stworzą wyjątkową atmosferę w naszych domach – w tym także kwitnące rośliny na parapety i balkony. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

targi GREEN CANOEźródło: Targi Designu WZORY

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.