NOWY FILM - "MOJA TOREBKA" wiosenna torebka Joanny. - GREEN CANOE

NOWY FILM – „MOJA TOREBKA” wiosenna torebka Joanny.

Jak się okazuje, poza tematami typowo wnętrzarskimi to właśnie te związane z lifestylem i wizerunkiem cieszą się na kanale ogromną popularnością. Cała seria GREEN CANOE STYLOWO systematycznie rośnie w siłę i ogląda ją coraz więcej widzów na YouTube – super, cieszymy się ogromnie! W jej ramach mamy cykl MOJA TOREBKA, gdzie zaprzyjaźnione z redakcją ciekawe kobiety pokazują jak wygląda ich codzienna torebka, co w niej noszą. TUTAJ możecie zobaczyć wszystkie dotychczasowe odcinki, a dziś zapraszamy Was na najnowszy – gdzie pokazuję moją wiosenna torebkę. Obiecałam Wam, że co sezon zdradzę sekrety tego co w środku, była już Moja torebka w wersji zimowej, teraz NAJNOWSZY odcinek – WIOSNA.  Miłego oglądania.:)

Jeżeli jeszcze nie zasubskrybowaliście naszego kanału to TUTAJ można do nas dołączyć, serdecznie Was zapraszamy. A TUTAJ dołączycie do naszej zamkniętej grupy na Facebooku :)

Co w swojej torebce nosi Joanna z Green Canoe?

Jesteśmy bardzo ciekawi jakie jeszcze treści chcielibyście oglądać na naszym kanale. Jest już seria wnętrzarska, jest seria lifestylowa, są GREEN CANOE ROZMOWY. Czekamy na wszelkie Wasze sugestie, prośby, porady – czego Wam na naszym kanale brakuje, co Wam się podoba najbardziej? Ten kanał tworzony jest z myślą o naszych widzach – to dla Was go prowadzimy. Dlatego tak ważna jest dla nas Wasza opinia i propozycje. Seria MOJA TOREBKA powstała z myślą o kobiecych tematach. Być może chcielibyście w ich ramach oglądać jeszcze inne serie? Chętnie wysłuchamy wszystkich propozycji.

Czekamy również na Wasze opinie co do samego stylu nagrywania:) Czy komfortowo ogląda się Wam nasze filmy? Czy jest cokolwiek co chcielibyście zmienić? Albo być może wszystko Wam pasuje? Napiszcie o tym koniecznie, chcielibyśmy tworzyć takie treści, które będą odzwierciedleniem Waszych potrzeb.

Pozdrawiamy serdecznie!

 

Dziękuję za Twój komentarz.

3 komentarze

 • comment-avatar
  Natalia 19 czerwca 2018 (13:51)

  Piękna torebka. Ja bym wolała czarną ;)

 • comment-avatar
  Alicja 16 czerwca 2018 (10:15)

  Joasiu, nie potrafię krótko, ale się postaram, ponieważ zawsze kiedy Cię oglądam nie mogę się nadziwić jaką masz niezwykłą moc. Mam wrażenie, że swoim głosem i sposobem wypowiedzi hipnotyzujesz mnie ? Można się śmiać, ale to jest tak, że słucham i jest mi tak dobrze, miło. To, że myślimy podobnie, wiem już od pierwszego razu kiedy poczytałam Twojego bloga, a teraz kiedy jeszcze słucham myślę sobie, że mówisz to co chcę usłyszeć i tak jak chcę usłyszeć. To jest bardzo, bardzo miłe i podziwiam Twoją swobodę wypowiedzi i trafianie dokładnie w punkt, w każdym temacie. Jestem zachwycona tym co robisz i Tobą ogólnie, bo jesteś taką normalną babką (bez gwiazdorzenia, bez napinki) A jednocześnie absolutnie niezwykłą – podziwiam! Przesyłam bardzo serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i wszystkich tych, którzy pomagają w tworzeniu tych treści, które tak dobrze się czyta i filmików, które uwielbiam oglądać ? Gratuluję pomysłu i niezwykłych umiejętności w jego realizowaniu? ?

  • comment-avatar
   Green Canoe 17 czerwca 2018 (01:17)

   ojej…tyle pięknych słów – nawet nie wiem co mogłabym więcej powiedzieć, poza ludzkim, szczerym DZIĘKUJĘ! z całego serca! :) I odbijam pozdrowienia w Twoja stronę – dziękując, że tu jesteś:)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.