DO KAWY #260 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #260 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

W naszym piątkowym DO KAWY polecamy dziś książkę Agaty Komorowskiej „Bądź niezniszczalna. Jak przejść przez każdy kryzys”. Właśnie..jak jest u Was? Czy łamie Was każda porażka? Czy może jednak pomimo trudności „walczycie” dalej? :) Autorka na konkretnych przykładach pokazuje problemy, z jakimi zwracają się do niej klientki podczas sesji. Problemy poruszane w poradniku dotyczą bardzo różnych sfer życia: problemy zawodowe, rozwody, choroby, a także problemy zewnętrze jak wojna czy pandemia. Jak sobie z nimi poradzić? Czy są ćwiczenia pomagające podnieść się po kolejnej porażce? Serdecznie polecamy:)

źródło: empik.com

#2 Muzyka

Już w następny weekend (7-9 października) w Sopocie odbędzie się „Sopot Jazz Festival”. Trzy dni najlepszej muzyki w wykonaniu najlepszych artystów. Wystąpi m.in. : SHAI MAESTRO, AGA DERLAK SEPTET czy Artur Dutkiewicz Quartet. Jeśli kochasz jazz, to nie może Cię tam zabraknąć! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

źródło:trojmiasto.pl

#3 Teatr/ kino

Dziś zapraszamy Was do kina na film „Johhny”. Niezwykle wzruszająca oraz niesamowicie inspirująca opowieść o życiu ks. Jana Kaczkowskiego. Opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka, a także o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Rewelacyjna gra aktorska i fenomenalny Dawid Ogrodnik jako ksiądz Jan. Film chwyta za serce- koniecznie musicie go zobaczyć! Polecamy!

źródło: zawszepomorze.pl

#4 Miejsce z klimatem

Co robić w jesienne wieczory?? Możesz czytać książkę pod ciepłym kocem, ale możesz też zabrać swoją drugą połowę na kurs gotowania dla par :) Kurs gotowania „4 x DANIA, 8 x WINO” odbędzie się 7 października 2022 w godzinach 19:00 – 23:00 we Włoskiej Akademii Kulinarnej w Warszawie (Soho Factory, ul. Mińska 25). Prowadzący Emiliano Castagna wprowadzi Was w świat włoskich dań i doskonałego wina. Taka kulinarna podróż to doskonały pomysł na jesienny czas! :) Więcej informacji znajdziecie TUTAJ. Polecamy! :)

źródło: wloskaakademiakulinarna.pl

 

#5 Miejsce w sieci

W tym tygodniu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kawy. My kawę kochamy- wiecie już od dawna;) Właśnie dlatego polecamy Wam naszą trójmiejską palarnię kawy:) Gdańska Palarnia Kawy to miejsce, w którym znajdziecie najlepsze kawy przygotowane z wyselekcjonowanych i najlepszych ziaren. Dzięki sklepowi online pyszną kawą z Gdańska możecie delektować się nawet będąc daleko:) Serdecznie polecamy! :)

źródło:mrkaffeino.com

 

#6 Relaks

Stres i zły nastrój może Cię dopaść zawsze, ale jesień, kiedy brakuje nam słońca i ciepła, może być czasem, w którym szczególnie potrzeba nam relaksu. Zapraszamy Was  na cykliczne, bezpłatne warsztaty online „Tajemnice Medytacji i Oddechu”, podczas których poznacie podstawy medytacji i techniki oddechowe. Więcej szczegółów oraz link do zapisów znajdziecie na Facebook’u oraz klikając TUTAJ.

źródło:facebook

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.