DO KAWY #192 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #192 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dzisiaj w naszym cyklu „Do kawy” polecamy Wam książkę „Zabawka” Roberta Ziębińskiego. Poznajemy w niej trzy oddzielne śledztwa, które połączone zostały w spójną całość. Seryjny zabójca, bogata rodzina i tajemnice z przeszłości- to główne punkty tej niesamowicie wciągającej powieści. Mroczny kryminał oparty jest na prawdziwych zdarzeniach. Emocjonujący i bardzo wciągający. Polecamy serdecznie.

źródło: empik.com

 

 

#2 Muzyka

Uwielbiamy odkrywać nowe brzmienia muzyczne oraz nowych artystów. Kasia Sochacka to młoda wokalistka, która zadebiutowała niedawno płytą pt.: „Ciche dni”. Na płycie możemy posłuchać artystkę w duetach z Dawidem Podsiadło, Kortezem czy Vito Bambino. Połączenie niesamowitego głosu i bardzo dobrej muzyki to przepis na udany wieczór :)

źródło: empik.com

#3 Teatr/ kino

W tym tygodniu pragniemy Was zaprosić do Teatru Powszechnego w Łodzi. Spektakl „Ony” w reżyserii Ewy Pilawskiej to opowieść o współczesnym świecie, naszych lękach i zmaganiach z przeciwnościami losu. Główny bohater po stracie matki wyrusza w podróż, aby poznać swojego ojca. Jak zmieni go droga i napotkani na niej ludzie? Czy dojrzeje i osiągnie spokój? Spektakl można obejrzeć w dniach 16-18 kwietnia o godzinie 19:15. Link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

źródło: powszechny.pl

#4 Miejsce z klimatem

Uwielbiamy miejsca, gdzie możemy poczuć pasję, dobrą energię oraz wielkie zaangażowanie. Takim miejscem jest bez wątpienia „Zielona Fabryka”. Jest to połączenie kwiaciarni oraz sklepu z pięknymi meblami oraz dodatkami do domu. W Zielonej Fabryce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia przytulnej aranżacji. „Zieloną Fabrykę” znajdziecie w Gnieźnie przy ulicy Wrzesińskiej 44. Nas zachwyciła- serdecznie polecamy :)

źródło: zielonafabryka.pl

#5 Miejsce w sieci

Majówka tuż, tuż… I chociaż nie możemy wybrać się tak jak kiedyś na beztroski wyjazd, to serdecznie polecamy Wam blog podróżniczy Życie w podróży. Znajdziecie tam nie tylko relacje z wyjazdów, ale także poradniki np. Jak obniżyć koszty podróży? Warto zaplanować swój urlop już teraz, a zrealizować go najszybciej jak będzie to możliwe :)

źródło:zyciewpodrozy.pl

 

#6 Relaks

Centrum Tańca Gabi to studio tańca, które swoje siedziby ma m.in.: w Gdańsku czy Bydgoszczy. Mimo że ograniczenia sprawiają, że nie możemy uczestniczyć w zajęciach na żywo, to warto wziąć udział w zajęciach online. Zapraszamy Was razem z Waszymi pociechami na krótkie lekcje tańca. Ruch to zdrowie:)

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.