Wielkanocne dekoracje okien - GREEN CANOE

Wielkanocne dekoracje okien

Wielkanoc zbliża się coraz większymi krokami, a nic tak nie wprawia w świąteczny nastrój, jak dom pełen wiosennych kwiatów, zająców i pisanek. Żeby ułatwić Wam zadanie, zgromadziliśmy dzisiaj kilka ciekawych pomysłów na wielkanocne dekoracje okien, które z pewnością zainspirują Was równie mocno, jak nas. Ich realizacja nie będzie wymagała żadnych skomplikowanych czynności. Potrzebne są tylko chęci, odrobina czasu i kreatywności. Przygotujcie swoje parapety, bo ZACZYNAMY:)


1. Wielkanocne dekoracje okien – GIRLANDA Z PAPIEROWYCH LIŚCI

Pierwsza propozycja to girlanda wykonana z zielonej krepy. Ozdoby z papieru dają naprawdę satysfakcjonujące efekty i tak też jest w tym przypadku. Wykorzystajcie tę propozycję jako dodatek do innych dekoracji lub jako motyw główny. Zajrzyjcie na bloga The House That Lars Built i przekonajcie się jak mało potrzeba, aby wykonać to cudo.

Wielkanocne dekoracje okien Green Canoe

thehousethatlarsbuilt.com

2. Wielkanocne dekoracje okien – ZWISAJĄCE BUKIECIKI W JAJKACH

Kwiaty w doniczkach wykonanych z wydmuszek to idealne połączenie wiosny z Wielkanocą. Do tego przydadzą się Wam jeszcze jakieś wstążki. Dobór kolorów i kompozycji kwiatowych zależy od Was, możecie eksperymentować do woli. TUTAJ POKAZYWALIŚY nasz ogródek robiony w skorupkach jajek na wytłoczkach, a po dokładne instrukcje wieszanych skorupek wejdźcie na bloga Gardenista, gdzie znajdziecie opisy poszczególnych czynności wraz ze zdjęciami.

Wielkanocne dekoracje okien Green Canoe

gardenista.com

3. Wielkanocne dekoracje okien – PISANKOWA GIRLANDA DZIECIĘCA

Ta z kolei girlanda będzie łatwa w wykonaniu nawet dla najmłodszych a tym samym pozwoli nam na wspólne przedświąteczne spędzanie czasu. TUTAJ OBEJRZYCIE FILM, w którym opowiadam jakie jeszcze dekoracje możemy wykonać wspólnie z naszymi pociechami. A poniżej namiar na stronę z naklejanymi wydmuszkami.  Wydmuszki można ozdabiać papierem według uznania. Ogromna różnorodność barw ożywi nawet najbardziej monotonną przestrzeń. Wpadnijcie na stronę The Blue Basket, gdzie autorka tworzy więcej takich dekoracji, właśnie z myślą o dzieciach.

Wielkanocne dekoracje okien Green Canoe

http://thebluebasket.blogspot.com

4. Wielkanocne dekoracje okien – WISZĄCE PISANKI

Kolejna prosta propozycja z wykorzystaniem jajek. Tutaj również można puścić wodze fantazji i ozdobić je tak, jak Waszym zdaniem będzie najkorzystniej dla okna. Zaletą takich dekoracji jest możliwość zaangażowania całej rodziny w proces ich tworzenia. Dobra zabawa gwarantowana. Po wpis z instrukcją wykonania wysyłamy Was na bloga Dig This Design.

Wielkanocne dekoracje okien Green Canoe

digthisdesign.net

5. Wielkanocne dekoracje okien – KWIATY W OZDOBNYCH PUSZKACH

To jest pomysł z tradycyjnym wykorzystaniem kwiatów. Tajemnicą tych pięknych doniczek są zwykłe puszki spryskane pastelową farbą i dodany do nich ozdobny materiał w górnej części. Na niemieckim blogu Leelah Loves znajdziecie, oprócz tych, wiele innych wskazówek jak wykonać ozdoby na każdą okazję.

Wielkanocne dekoracje okien Green Canoe

leelahloves.de

6. Wielkanocne dekoracje okien – ROŚLINNY WIENIEC

Roślinności nigdy za mało, zwłaszcza jeśli chodzi o Wielkanoc i wiosnę. Ten projekt będzie wymagał nieco więcej pracy, ale efekt na pewno Wam ją zrekompensuje. Zadanie ułatwi zapoznanie się z instrukcją na blogu Less Than Perfect Life of Bliss Wieniec doda uroku każdej przestrzeni, sami tylko spójrzcie.

Wielkanocne dekoracje okien Green Canoe

http://lessthanperfectlifeofbliss.com

7. Wielkanocne dekoracje okien – WIOSENNY WIANEK

Ten z kolei wieniec sprawdzi się lepiej jako dekoracja okna ze zewnętrznej strony. Wykonany z gałązek, liści i kwiatów, przypadnie Wam do gustu, jeśli lubicie świeże i naturalne ozdoby, które swą obecnością pobudzają przestrzeń do życia. Wszelkie informacje i wskazówki do wykonania tego cuda znajdziecie na blogu Craftberry Bush.

Wielkanocne dekoracje okien Green Canoe

craftberrybush.com


I jak, który z pomysłów najbardziej przypadł Wam do gustu? Planujecie wykorzystać któryś z nich u siebie w domu? Dajcie znać w komentarzach:)

Dziękuję za Twój komentarz.

3 komentarze

 • comment-avatar
  cliquefarma 11 marca 2018 (21:27)

  Trafiony. Bardzo dziękuję! ?

 • comment-avatar
  Ministerstwo Gadżetów 8 marca 2018 (13:06)

  Girlanda z papierowych liści daje bardzo fajny efekt :) Pozdrawiam!

 • comment-avatar
  Biała Sowa 8 marca 2018 (09:55)

  Piękne inspiracje :)
  Pozdrawiam serdecznie.

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.