Hotel Białowieski - Relaks dla całej rodziny w sercu Puszczy Białowieskiej - GREEN CANOE

Hotel Białowieski – Relaks dla całej rodziny w sercu Puszczy Białowieskiej

Poniższa rekomendacja jest wynikiem sprawdzenia obiektu przez osoby z redakcji i umieszczenia go na naszej JAKOŚCIOWEJ MAPIE POLSKI/Hotele. GRATULUJEMY!

W ciągu ostatnich kilku miesięcy nasza codzienność została wywrócona do góry nogami. Marzec szybkim krokiem przeszedł w maj, ten
z kolei w sierpień i takim sposobem powitał nas już październik. Jesteśmy przekonani, że wielu z Was nie zaznało w tym czasie porządnego wypoczynku. Przeprowadzka do wirtualnej rzeczywistości, praca zdalna i ograniczone kontakty – takiego scenariusza nie przewidywaliśmy. Dlatego teraz – bardziej niż kiedykolwiek – ciągnie nas do natury, spokoju i odpoczynku w gronie najbliższych. Naszą misją stało się więc znalezienie wyjątkowego miejsca, które pozwoli oderwać się od rzeczywistości choć na moment i relaksować się razem z naszymi pociechami. Raportujemy  Wam dziś ogromny sukces! :) Otóż nasze poszukiwania zakończyliśmy odkrywając Hotel Białowieski, przepiękny obiekt znajdujący się pośród dzikiej panoramy Puszczy Białowieskiej – w tym miejscu należy podkreśli, że jest to Nasze dobro narodowe na skalę światową! Polska Puszcza wpisała się na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Hotel Białowieski

Atrakcje hotelu konkurują tutaj o naszą uwagę z niesamowitymi aspektami pięknem dzikiej przyrody. Możecie być pewni, że nie zasmakujecie w nim nudy. Udało nam się Was zainteresować? Jesteśmy pewni, że pod koniec tej
rekomendacji będziecie równie podekscytowani jak my i gotowi na wspaniałą przygodę. 

 Zapraszamy Was do czytania :)


Pierwszą godną polecania smaczną atrakcją Hotelu Białowieski, są ich własnoręcznie wywarzane piwa. PRZEŁOM – tak właśnie nazywa się ich specjał – browar wywodzący się z domowej sztuki warzenia o niepowtarzalnym smaku. Będąc tam czuliśmy na własnej skórze ten niepowtarzalny unikatowy klimat otaczającej przyrody, który realnie wpływa na jakość tych zacnych trunków jak również niedyskusyjne doświadczenie głównego piwowara Piotra Czarnego, który z taką starannością, precyzją, zaangażowaniem oraz pasją warzy piwo dla gości Hotelu Białowieski tudzież przejezdnych.

 

Browar Hotel białowieski

 


Drugą równie smaczną polecana przez Green Canoe propozycją , która dopieści Wasze kulinarne doznania jest regionalna kuchnia Hotelu Białowieski. Wszyscy kochający jeść różnego rodzaju placuszki, makarony, pyzy i inne kluseczki będą wniebowzięci i zakochają się w kuchni Podlasia.  POLECAMY Wam Bliny smaczne i proste w wykonaniu drożdżowe naleśniki wywodząca się z kultury rosyjskiej, draniki to takie kaszubskie placki ziemniaczane, pierekaczewniki makaronowy przekładaniec – serwują go na słodko bądź słono, kartacze – unikat regionu – tej potrawy w żadnym innym miejscu Polski nie skosztujesz, babka ziemniaczana i wiele innych pyszności :)

 

Przepyszna dziczyzna, czysta poezja smaku dla prawdziwych koneserów smaku. Wędliny i sery własnej produkcji, ekologiczne smaczne i wykonane z sercem, to naprawdę czuliśmy na podniebieniu :) 


Po doznaniach kulinarnych przeniesiemy Was do strefy SPA & WELLNES gdzie Wasze ciało dozna ukojenia i regeneracji sił po długim czasie wyczekanego relaksu. Natomiast basen z brodzikiem i mini zjeżdżalnią przyniesie moc atrakcji i upust niekończącej się energii najmłodszym uczestnikom popytu :)  Dodatkowym urozmaiceniem, które oferuje Hotel Białowieski jest wypożyczalnia dwukołowców. Rowerów standardowych klasycznych napędzanych nogami rowerzysty bądź elektrycznych idealnych na dłuższe przeprawy i  rozpoznanie piękna Puszczy Białowieskiej.

 

hotel białowieski green canoe basen relaks 

Przepiękne i zapierające dech piękno Rezerwatu Pokazowego Żubrów i nienaruszonej ingerencją ludzką przyrody Puszczy niezmiennej od  wielu lat. Charakter tego miejsca i istotność usług oraz ciepła atmosfera i profesjonalizm pracujących w nim ludzi, zagwarantują Wam niebagatelne wspomnienia. Miejsce godne polecenia! Dla Green Canoe to poezja przyrody śpiewana odgłosami natury i nastrojowość miejsca,  spełniło wszelkie oczekiwania, które jadąc do Hotelu Białowieski  mieliśmy gdzieś w Naszej podświadomości :) 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.