DO KAWY #163 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #163 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dzisiaj ponownie mamy dla Was dwie książki. Wieczny początek autorstwa Beaty Szady przedstawia mieszkańców Warmii i Mazur oraz  w jaki sposób zmienił się sposób życia na tych terenach po II wojnie światowej. Jest to pozycja idealna dla miłośników reportaży. Znajdziecie ją np. TUTAJ.

książka do kawy GREEN CANOEźródło: Wydawnictwo Czarne

Kolejna propozycja to skarbnica wiedzy na temat kawy – napoju, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie codzienności. Książka Kawa Iki Graboń zapoznaje nas z różnymi rodzajami kawy i sposobami parzenia. Dowiemy się z niej też, co takiego jest w tym magicznym trunku, że przyciąga do siebie tłumy wielbicieli. Książkę znajdziecie np. TUTAJ.

książka do kawy GREEN CANOEźródło: Gandalf

#2 Teatr/Kino

Lubicie dokumenty? Jeśli tak, to zajrzyjcie na stronę Dokument Cyfrowo, która w ramach akcji Zostań w domu zachęca do obejrzenia klasyków polskich filmów dokumentalnych. Znajdziecie je TUTAJ.

filmy do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/Dokument Cyfrowo

#3 Miejsce w sieci

Wiele muzeów na świecie zdecydowało się udostępnić swoje zbiory do wglądu online. Muzeum Brytyjskie w Londynie może poszczycić się jednym z najlepiej zorganizowanych projektów muzealnych – Museum of the World, dzięki któremu wszystkie zabytki obejrzymy na ekranach naszych urządzeń elektronicznych. Wirtualne zwiedzanie możecie zacząć TUTAJ.

muzeum GREEN CANOEźródło: Facebook/British Museum

W ostatnim czasie wymyślacie na pewno różne sposoby na kreatywne spędzenie czasu z rodziną. Jeśli chcecie zrobić coś wspólnie ze swoimi pociechami i zachęcić je do aktywnego uczestnictwa w życiu domowym, to odsyłamy Was na stronę KUKBUK. Tam czekają na Was świetne przepisy na dania, które przygotujecie razem z dziećmi – zajrzyjcie TUTAJ.

źródło: KUKBUK

#4 Relaks

Jeśli podczas codziennych obowiązków lubicie słuchać muzyki, radia lub wywiadów, to polecamy zajrzeć na stronę Polskiego Radia. Dostępne są na niej podcasty o różnorodnej tematyce. Historia, kultura, nauka – wszystko, co zechcecie w jednym miejscu. Swoją playlistę stworzycie TUTAJ.

podcasty polskie radio do kawy GREEN CANOEźródło: Polskie Radio

Do akcji Zostań w domu przyłączył się także Empik, udostępniając swoją ofertę Empik Premium za darmo przez 60 dni. W tym czasie możemy skorzystać z e-booków i audiobooków objętych abonamentem. Szczegóły oferty znajdziecie TUTAJ.

empik do kawy GREEN CANOEźródło: Facebook/Empik

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.