DO KAWY #37 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #37 – kino, lektura, pasja.

#1

Dziś dla odmiany zaczynamy filmem, a znajdziecie go na naszym KANALE na You Tube. Gościliśmy tym razem w pięknym domu Magdy, urządzonym w stylu skandynawskim. Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad budową domu, a zniechęcił Was do tego czas, jaki się z tym wiąże, musicie obejrzeć ten odcinek! Magda z rodziną mieszka w domu, który powstał w zaledwie 3 miesiące! Nie wierzycie? Zapraszam Was TUTAJ:)

#2

W dniach 3-8 października odbędzie się 11 edycja Łódź Design Festival, której hasłem przewodnim będzie OD.NOWA. Możecie wziąć udział w wielu wystawach, wykładach, panelach dyskusyjnych. Międzynarodowy festiwal w Łodzi prezentuje design w różnych jego odsłonach – od wzornictwa przemysłowego, poprzez art i craft design, projektowanie graficzne i architekturę, aż po modę. W ramach samego festiwalu spotykają się także blogerzy wnętrzarscy -na Meetblogin, na którym na pewno będzie ktoś z redakcji.  Ktoś z was się wybiera do Łodzi?

łódź design festivalźródło: Facebook

#3

Z Łodzi przenosimy się do Wrocławia, który poznamy lepiej dzięki Kasi z Travelicious i jej subiektywnemu przewodnikowi. Chcecie wiedzieć gdzie spać, gdzie zjeść lub gdzie zrobić zakupy? Jeśli jesteście zainteresowani odwiedzeniem tego pięknego miasta zajrzyjcie najpierw na stronę Travelicious.

źródło: Travelicious

#4

Zdarzyło Wam się kiedyś, że obcy ludzie zaczepiali Wasze dzieci w sposób, który niekoniecznie Wam się podobał? Domyślam się, że spotkało to wielu rodziców. Chodzi zwłaszcza o te momenty, kiedy inni ludzie nieświadomie (lub bezmyślnie) wyrządzają dziecku przykrość, straszą je czy obrażają. Na blogu Matkojedyna przeczytacie historie z życia autorki, której nie raz zdarzało się usłyszeć coś, czego, delikatnie mówiąc, nie życzyła by sobie w stosunku do swoich dzieci.

źródło: Matko jedyna

#5

Nadeszła jesień więc pora na grzyby! Czy jednak warto je jeść? Czy posiadają ważne dla nas składniki odżywcze? Czy powinniśmy je jeść na diecie, a jeśli tak to z czym je łączyć? Na te i inne pytania odpowie nam Viola na swoim blogu Okiem Dietetyka.

źródło: Okiem Dietetyka

#6

Jesień to również pora, kiedy lubimy się otulać w wełniane, grube koce, a dodatki z tego materiału chętnie wprowadzamy do naszych wnętrz. Na stronie Elle Decoration znajdziecie wybór pięknych, wełnianych akcesoriów. Zobaczcie sami – TU.

źródło: Elle Decoration

#7

Dziś dla odmiany książkę mamy dla Was na koniec. Tym razem polecamy Wam lekturę z dziedziny psychologii, w której każdy odnajdzie coś dla siebie. Autentyczność Stephena Josepha to, najprościej mówiąc, książka o tym, jak być sobą. Wyrażanie siebie jest, zdaniem autora, niezwykle ważnym elementem naszego szczęścia. Z książki dowiemy się, jak znaleźć odwagę na wyrażanie swoich myśli i uczuć, z czego zrezygnować i co zmienić w nas samych, aby żyć pełniej realizując samych siebie.

źródło: REBIS

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.