Kalendarz adwentowy - gdzie kupić? - GREEN CANOE

Kalendarz adwentowy – gdzie kupić?

 Kalendarz adwentowy to w wielu naszych domach nieodłączna część grudniowego oczekiwania na Wigilię. Najstarsi czytelnicy Green Canoe wiedzą, że w naszej rodzinie od wielu lat stosujemy kalendarzową ideę GRUDNIA DOBREGO SŁOWA, którą wymyśliłam po to, byśmy sobie przypomnieli ZA CO siebie nawzajem kochamy:), co jest w nas cudownego, i że mamy niebywałe szczęście, mając tak cudownego męża/żonę/dziecko/mamę/tatę:) Na każdy dzień grudnia w kieszonkach kalendarza oprócz tradycyjnych słodkości, małych upominków, biletów do teatru czy kina, moi bliscy znajdują KOMPLEMENTY – karteczki, na których wypisane zostały ich wszystkie cudowne cechy – za co ich kocham, co w nich podziwiam..itd. Tego typu komplementy mogą napisać rodzicie dzieciom, ale również rodzice sobie nawzajem – ot, taki grudzień pełen miłości:) TUTAJ, TU i TU możecie przeczytać o kalendarzach, które były u nas w poprzednich latach, i na pewno niebawem pokażę również tegoroczny.

kalendarz adwentowy to nieodłączna grudniowa tradycja w wielu domach.

Co roku staram się, by nasze kalendarze adwentowe były inne. Czasami wykonuję je samodzielnie, ale jeśli nie mam czasu – sięgam po gotowe propozycje lub zamawiam w wybranych sklepach, pracowniach jak np. w zeszłym roku, w DEKODOM, skąd pochodzi nasz przepiękny lniany kalendarz adwentowy XXL.

kalendarz-adwentowy-propozycje-green-canoe

W kolejnym poście pokażemy propozycje na kalendarze adwentowe dla pasjonatek DIY i generalnie osób lubiących prace ręczne – a dziś łatwiejsza opcja i dostępne na rynku gotowe produkty. Wybraliśmy redakcyjnie kilka propozycji, które charakteryzują się solidnością wykonania i pięknym designem. Wszystkie kupicie w polskich sklepach – podajemy również od razu ceny, by łatwiej Wam było podjąć decyzję:). ZACZYNAMY:


1.Tekstylny kalendarz adwentowy do powieszenia na drzwiach z Tchibo, cena 79,99 zł. Dostępny TUTAJ. Ujął nas nieskomplikowana grafiką i wieloma możliwościami wykorzystywania. Do metalowych kółeczek można przywiązać ozdoby, torebki, zaproszenia itp.

kalendarz-adwentowy-green-canoe-tchibo-advent-calendar

2  Kalendarz adwentowy – drewniany domek z szufladkami, w kolorystyce naturalnej w retro stylu z Allegro. Cena 159 zł, Możecie go zakupić na tej dokładnie aukcji.

kalendarz-adwentowy-domek

 

3. Kalendarz adwentowy czerwony domek – Xmas Living Glass , cena 164zł. Dostępny TU. Spodobała nam się tradycyjna świąteczna kolorystyka i ciekawy kształt.

kalendarz-adwentowy-green-canoe-advent-calendar-domek

4. Kalendarz adwentowy okrąg Philippi. W cenie 251 zł. Duży, z wyciąganymi szufladkami na niespodzianki. Dostępny na tej STRONIE.

kalendarz-adwentowy-okrag

 

5. Kalendarz adwentowy w skandynawskim stylu, w kolorze szarym tekstylny, 164zł. Dostępny W TYM SKLEPIE .

kalendarz-adwentowy-green-canoe-advent-calendar-ferm-living

6. kalendarz adwentowy dla najmłodszych – pociąg. Villeroy & Boch, cena 239 zł. Dostępny na FIRMOWEJ stronie Villeroy & Boch.

kalendarz-adwentowy-pociag

 

7. Kalendarz adwentowy tradycyjny z bardzo lubianej przez mnie ZaraHome, cena 149 zł. Kupicie na TEJ stronie.

kalendarz-adwentowy-green-canoe-advent-calendar-domek-zarahome

8. Kalendarz adwentowy domki:) Tchibo, 59,99. Do nabycia oczywiście na stronie Tchibo.

kalendarz-adwentowy-green-canoe-advent-calendar-wioska-tchibo

9. Kalendarz adwentowy w BIELI!!! :):):) z Zara Home, 149 zł. I proszę: Link do sklepu.

kalendarz-adwentowy-green-canoe-advent-calendar-zarahome-szufladki

 

10. Kalendarz adwentowy woreczkowy – Tchibo, cena 49,99 zł. Dostępny TUTAJ.

kalendarz-adwentowy-tchibo

kalendarz-adwentowy-green-canoe-propozycje

Mam nadzieję, że pomogliśmy Wam i zaoszczędziliśmy sporo czasu w poszukiwaniach tego „idealnego” kalendarza adwentowego. Już za chwilę podzielimy się z Wami swoimi propozycjami na najpiękniejsze kalendarzowe DIY  – być może zechcecie zrobić któryś z wyszukanych przez redakcję pomysłów:)


POZDRAWIAMY Was wszystkich serdecznie …i pomyślcie wcześniej, co miłego napiszecie swoim bliskim w tegorocznych kalendarzach adwentowych…1 grudnia już naprawdę niebawem:)

 

 

Dziękuję za Twój komentarz.

4 komentarze

 • comment-avatar
  opakowania jednorazowe 24 listopada 2016 (13:34)

  jest bardzo dużo pomysłów, ja w tym roku zdecydowałam na własnoręczny kalendarz

 • comment-avatar
  marilyn 22 listopada 2016 (22:30)

  Świetne propozycje, najbardziej podobają mi się te z materiału :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

 • comment-avatar
  Ola 22 listopada 2016 (22:06)

  Dotychczas nie interesowały mnie kalendarze adwentowe ale skoro może przyświecać im taka piękna idea, by docenianić pozostałych członków rodziny, to w tym roku po raz pierwszy i u mnie zawiśnie. :-) Dziękuję :**
  Pozdrawiam. Ola Sz.

 • comment-avatar
  Urszula 22 listopada 2016 (13:13)

  Cudne te kalendarze….Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe spotkanie w Warszawie…Gorąco pozdrawiam pa….

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.