DO KAWY #234 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #234 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dziś DO KAWY proponujemy książkę „Poczuj się lepiej” dr Wandy Baltazy. Wiosna, to właśnie ten czas, kiedy rozpoczynamy wszelkie detoksy, diety, treningi i ogólnie pojęte dbanie o siebie. Jak to zrobić z głową? Bez rozczarowań, załamań oraz braku cierpliwości? Jakich błędów nie popełniać zmieniając swoje nawyki żywieniowe? Ta książka to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat zdrowia, odchudzania oraz oczyszczania organizmu. Napisana w sposób bardzo przystępny, z pewnością ułatwi wiosenną metamorfozę. Polecamy.

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Heima to łódzki zespół stworzony z inicjatywy wokalistki oraz autorki tekstów- Olgi Stolarek. Zespół ten trudno zaklasyfikować do konkretnego gatunku muzycznego. Różne nurty przenikają się i czarują niezwykle wpadającymi w ucho nutami. Ich debiutancka płyta „W domu” powstała we współpracy z łódzkim muzykiem i producentem Pawłem Cieślakiem. Polecamy.

źródło:empik.com

 

#3 Teatr/ kino

Dziś zabieramy Was do krakowskiego Teatru Współczesnego na spektakl pt.” Frida”. Z pewnością historia słynnej malarki jest Wam znana. Walka o swoje prawa i uznanie w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Wzór oraz inspiracja dla wielu współczesnych kobiet. Spektakl przygotowany niesamowicie:) Nawiązuje wizualnie do malarstwa, dzięki czemu staje się wyjątkowym przeżyciem artystycznym. Spektakl możecie obejrzeć już 4 -5 marc. Więcej szczegółów na stronie teatrkrakow.pl.

źródło:teatrkrakow.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Zmęczeni, zestresowani szukamy często miejsca, w którym możemy ukryć się, choć na chwilę przed światem, aby odpocząć. Specjalnie dla Was znaleźliśmy takie miejsce. Chata w niebie do niezwykle komfortowy i bardzo przytulny dom, położony na górskim szczycie, w którym spędzić możemy swój urlop przez cały rok. Widok na masyw Babiej Góry,  jaki rozpościera się z okien, jest wprost zachwycający. Jak dla nas to miejsce jest bezkonkurencyjne. Więcj informacji znajdziecie na stronie chatawniebie.pl

źródło:chatawniebie.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Wszyscy zdajemy sobie sprawę jaką ważną rolę odgrywają w naszym życiu emocje. Często my, jako dorośli mamy z nimi problem. A jak jest z dziećmi? Jak one przeżywają i czują, wszystko co dzieje się dookoła? Jak rozmawiać z dzieckiem o emocjach? Na blogu Mądra ochrona znajdziemy wiele ważnych artykułów oraz porad jak chronić nasze dzieci, jak z nimi rozmawiać oraz jak pomóc im w okresie dorastania. Serdecznie polecamy.

źródło:madraochrona.pl

 

#6 Relaks

Sytuacja na świecie, która nie napawa nas optymizmem, problemy prywatne, pęd życia i stres odbijają się znacząco na naszej psychice. Właśnie teraz potrzebujemy zadbać o siebie bardziej niż zwykle:) Serdecznie polecamy Wam kanał „Chodź na Słówko”. Znajdziecie na nim medytacje, ćwiczenia oddechowe oraz materiały, które pomogą Wam radzić sobie ze stresem i cieszyć się życiem. Polecamy serdeczni.

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.