DO KAWY #71 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #71 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Grzegorz Ciechowski to ikona polskiego rocka, lider zespołu Republika, autor niezapomnianych utworów i poeta. Dziennikarz muzyczny radiowej trójki, Piotr Stelmach opowiada nam o jego życiu w swojej książce Lżejszy od fotografii. Autor oddaje w nasze ręce emocjonalną biografię, napisaną na podstawie wspomnień najbliższych. Kupicie ją m.in. TUTAJ.

źródło: Empik

#2 Muzyka

Widzieliście nowy klip Dawida Podsiadło? Nowy singiel artysty zatytułowany Małomiasteczkowy zobaczycie niżej, a promuje on jego trzecia płytę, której posłuchamy jesienią tego roku.

#3 Teatr/Kino

Na początku maja ruszył projekt Kultura dostępna, zorganizowany przez Narodowe Centrum Kultury. W jego ramach w wielu miastach Polski mamy możliwość wybrać się do kina na naprawdę świetne filmy, a za bilety zapłacimy jedynie 10 zł. Więcej informacji znajdziecie TU.

 

#4 Miejsce z klimatem

Ponieważ uwielbiamy piękne miejsca z klimatem w naszym zestawieniu nie może zabraknąć Apartamentów Kapitańskich, które znajdziecie w Ustce. Gospodarze zapraszają do dwóch historycznych mieszkań w samym sercu starej portowej osady, oddającej klimat i charakter Ustki sprzed wieków, które urządzili z szacunkiem dla morskich opowieści o żeglarzach.

 

źródło: Apartamenty Kapitańskie

 

#5 Miejsce w sieci

Piękne ogrody to coś co kochamy równie mocno jak piękne wnętrza. Dlatego dziś zapraszamy Was na stronę Culture.pl, której autorzy przygotowali zestawienie 10 najpiękniejszych ogrodów w Polsce. Wśród nich m.in Park Arkadia, Łazienki Królewskie czy Ogród Japoński we Wrocławiu. Jakie jeszcze ogrody zasługują na uwagę? Zobaczcie sami.

źródło: Ogród Japoński

#6 Wydarzenie

W najbliższy weekend w Krakowie odbędzie się Festiwal Wnętrz. Wydarzenie promuje dobre wzornictwo i szeroko pojęty design. Dlatego jeżeli jesteście zainteresowani taką tematyką i szukacie inspiracji przy urządzanie domu lub mieszkania to wpadajcie do Krakowa już jutro. Więcej informacji znajdziecie TU.

źródło: Facebook

#7 Relaks

A na koniec polecamy Wam świetny sposób na odstresowanie się i odpoczynek. Wyjazd z cyklu Urban Detox – Mindfullness i pilates to wspaniały pomysł dla wszystkich, którzy potrzebują zregenerować swoje siły po miesiącach ciężkiej pracy z dala od zgiełku miasta w cichej spokojnej okolicy.

źródło: Facebook

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.