PREZENTOWNIK - Inspiracje prezentowe z Instagrama część 2 - GREEN CANOE

PREZENTOWNIK – Inspiracje prezentowe z Instagrama część 2

W kolejnej części naszego świątecznego prezentownika przedstawimy parę pomysłów na prezenty dla Pań. Piękne i praktyczne rzeczy to coś, co my kobiety kochamy najbardziej:) Cudowna biżuteria, torebki i akcesoria stworzone przez niesamowite i zdolne kobiety. Serdecznie polecamy ich profile na Instagramie. 

 

Pomysły na prezenty dla kobiet

 

1. Hand made by Olga

Manufaktura Olgi tworzy magiczne produkty zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ofercie znajdują się cieplutkie czapki, rękawiczki, sweterki. Wszystko robione ręcznie z ogromnym zaangażowaniem. Taki prezent skradnie każde serce.

 

2. Wszystkiego mydełkowego

Takie mydełka to prawdziwe dzieła sztuki! Są takie piękne, że aż szkoda ich używać:) Każde mydełko robione jest ręcznie na zamówienie.  Wywołają uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby.

 

3. Joanka _z

Fantastyczna inicjatywa – cudowne portfele, plecaki i nerki uszyte z recyklingu różnych materiałów. Wykonane w zgodzie z naturą i z dbałością o każdy szczegół. Cudowny pomysł na prezent dla wszystkich, którzy kochają być eko:)

  

4. Splotła Kaja

Jest taki prezent, który dla kobiet zawsze będzie trafiony – torebka! A jeśli torebka jest na dodatek małym dziełem sztuki to już satysfakcja gwarantowana. Torebki, dekoracje, akcesoria i wszystko to wykonane na szydełku- prawdziwe cuda!

 

5. W domu klejone

Dla wszystkich miłośniczek książek mamy propozycje na prezent idealny. Zakładka to bardzo ważna rzecz- wie to każdy, kto czyta książki:) Tak pięknie wykonana- będzie nie tylko praktycznym dodatkiem do ulubionej książki, ale także będzie pełnić rolę cudownej dekoracji. 

 

6. Natsumi Handmade

Biżuteria ręcznie wykonana jest piękna i niepowtarzalna. Nas wyjątkowo oczarowały breloczki wykonane z żywicy z cudownymi kwiatami wewnątrz. Można zamówić zarówno breloczki z literkami jak i z cyferkami. Cudowny dodatek dla każdej kobiety.

7. Zielennik

Kolejna propozycja prezentu dla kobiet. Natura to coś, czym inspirujemy się często. Dlatego tak bardzo zachwycił nas pomysł na biżuterię z naturalnych elementów- połączenie żywicy i roślin to strzał w dziesiątkę. Pomysł na bardzo kobiecy i niebanalny prezent.

 

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.