DO KAWY #212 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #212 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dzisiejsze DO KAWY rozpoczynamy szczególną książka. Dzień 11 września 2001 roku zapisał się w pamięci każdego z nas. Książka „Jedyny samolot na niebie. Historia mówiona zamachów z 11 września” to opowieść o lęku, śmierci i ogromnej pustce, która pozostała. Chwile, które zdecydowały o czyimś życiu lub śmierci opowiedziane przez najbliższych. Bardzo poruszająca, pełna emocji i momentów łapiących za gardło. Szczerze polecamy.

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Dziś zabieramy Was do Koszalina:) Już 30 września o godzinie 19:00 w Filharmonii Koszalińskiej odbędzie się niezwykły koncert grupy operowej „Sonori Ensamble”. Wieczór przepełniony będzie utworami muzyki klasycznej, miłosnych arii oraz duetów, ale nie zabraknie także standardów jazzowych. W programie najsłynniejsze sceny z oper największych mistrzów muzyki, jak Wolfgang Amadeusz Mozart, George Bizet, Giuseppe Verdi, Giacomo Puccini, Imre Kalman i wielu innych. Serdecznie polecamy:) Link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

 

źródło:filharmoniakoszalinska.pl

 

#3 Teatr/ kino

Teatr Kamienica, który w tym roku świętuje swoje dziesięciolecie, przygotował po wakacyjnej przerwie bardzo bogaty repertuar. Chcemy Wam dziś zaproponować spektakl pt. „Kumulacja, czyli pieniądze o nie wszystko”.  Sztuka przepełniona ciętym humorem, inteligentnymi dialogami oraz  przekomicznymi sytuacjami nie pozwoli Wam się nudzić. Spektakl możecie obejrzeć już w ten weekend, a bilety można nabyć TUTAJ.

źródło:teatkamienica.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

BioExpo to Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych, które w tym roku odbędą się w dniach 30.09-02.10 w Warszawie. BioExpo to największe wydarzenie branży żywnościowej w Polsce. Spotkanie producentów żywności, dystrybutorów oraz właścicieli sklepów  ma na celu poznanie oraz rozpoczęcie ciekawych współpracy. Jeśli branża żywnościowa nie jest Ci obca, to koniecznie musisz zjawić się na BioExpo:) Więcej informacji znajdziesz na bioexpo.pl

źródło:bioexpo.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Zazwyczaj polecamy blogi, które kierowane są głównie do Pań. Dziś jednak zrobimy inaczej:) Mr Gentleman to blog, na którym każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Moda męska, ciekawe gadżety czy może motoryzacja? A może jednak podróże i kulinaria? Wpadajcie na blog i przekonajcie się sami, co ciekawego można na nim znaleźć :)

źródło:mrgentleman.pl

#6 Relaks

Jak wiemy, relaks ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. Wpływa pozytywnie nie tylko na nasze zdrowie psychiczne, ale także fizyczne. Praktykowanie przeróżnych form relaksu sprzyja lepszej kondycji, ale także… odporności organizmu. Ciekawy artykuł o wpływie relaksu na nasze zdrowie znajdziecie na stronie targinazdrowie.pl.

źródło:targinazdrowie.pl

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.