DO KAWY #185 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #185 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Po bestsellerze „Jelita wiedzą lepiej” dr Michael Mosley stworzył kolejną bardzo dobrą pozycję. „Moc dobrego snu” to książka kierowana do wszystkich tych, którzy miewają problemy ze snem. Autor posługując się licznymi badaniami naukowymi, przybliża nam podstawowe zagadnienia związane ze snem oraz podpowiada co zmienić, aby jakość naszego snu była lepsza, bo to właśnie ona decyduje o regeneracji organizmu. Warte uwagi są zwłaszcza zawarte w książce porady dla osób pracujących na zmiany- służba zdrowia, strażacy, itd. Szczerze polecamy :)

źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Filharmonia Łódzka zaprasza na wspaniały koncert symfoniczny z okazji 100. urodzin Astora Piazzolli, który odbędzie się już dziś, 26 lutego o godzinie 18:55. Koncert poprowadzi Wojciech Majchrowski. Największe utwory Astora Piazzolli takie jak „Libertango” czy „Milonga del Angel” zagrają między innymi Justyna oraz Klaudiusz Baran pod dyrekcją Rafała Kłoczko. Transmisję online znajdziecie TUTAJ.

źródło: filharmonia.lodz.pl

 

#3 Kino/teatr

Tym razem zapraszamy Was do Gdyni. Teatr Muzyczny przygotował dla swoich widzów koncert polskich piosenek lat 70. oraz piosenek francuskich. Usłyszeć będzie można utwory z repertuaru m.in.: Anny Jantar, Andrzeja Rosiewicza, Maryli Rodowicz, Urszuli Dudziak, Jacka Kaczmarskiego, ABBY, Edith Piaf, Mireille Mathieu, Joe Dassina, Vanessy Paradis, Ingrid. Spektakl odbędzie się w dniach 26-28 lutego o godzinie 19:00. Wiecej informacji na stronie muzyczny.org.

źródło:muzyczny.org

 

#4 Miejsce z klimatem

Mimo że do planów wakacyjnych podchodzimy jeszcze ostrożnie, już teraz chcemy Wam zaproponować wspaniałe miejsce na wypoczynek. HT HOUSEBOATS- domki na wodzie w Mielnie to wyjątkowe miejsce. Nie często mamy okazję spać na wodzie, a co dopiero korzystać z pływającej sauny! :) Dla takiego widoku warto jechać nawet z najdalszych miejsc Polski. Wiecej informacji na stronie hthouseboats.com.

źródło:hthouseboats.com

 

#5 Miejsce w sieci

Ojcowska strona mocy to bardzo interesujący blog o rodzicielstwie z perspektywy mężczyzny. W zabawny, ale bardzo rzeczowy sposób przedstawione są tu codzienne trudności i sytuacje, z jakimi zmagają się rodzice. Znajdziemy mnóstwo porad na to, jak w dzisiejszym, zabieganym świecie stawać się lepszym rodzicem i małżonkiem. Blog nie tylko dla ojców:) Polecamy:)

źródło:togethermagazyn.pl

 

#6 Relaks

Czy są wśród na miłośnicy lasu?:) Z całą pewnością. My las kochamy- drzewa, śpiew ptaków, świeże powietrze i długie spacery. Dźwięki lasu uspokajają i relaksują. Już teraz możecie przenieść się do lasu i „go”posłuchać. Dźwiękowa mapa lasu to strona poświęcona dźwiękom lasów z różnych stron świata. Może w wolnej chwili wycieczka do lasu na Mauritiusie? :) Link do mapy znajdziecie TUTAJ.

źródło:www.geographyrealm.com/

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.