DO KAWY #151 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #151 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Na początek roku mamy propozycję idealną dla każdej kobiety. 13 rzeczy, których nie robią silne psychicznie kobiety autorstwa Amy Morin pozwala spojrzeć na siebie z dystansu, dostrzec własne słabości i przekuć je w siłę. Książkę znajdziecie np. TUTAJ.

źródło: Wydawnictwo Galaktyka

#2 Muzyka

Koncert Grzegorza Turnaua z największymi przebojami artysty odbędzie się już niedługo w Poznaniu. 26 lutego wystąpi w Auli Uniwersyteckiej wraz z towarzyszącym zespołem. Bilety na koncert dostępne są TUTAJ.

źródło: Bilety24

#3 Teatr/Kino

Do kin wysyłamy Was już dzisiaj na polską premierę filmu Sokół z masłem orzechowym. Lekki, zabawny, opowiadający o początkach niesamowitej przyjaźni. Takim akcentem warto zacząć nowy rok. Poniżej znajdziecie zwiastun produkcji.

#4 Miejsce z klimatem

CocoNat cafe & breakfast to przytulna kawiarenka w Poznaniu, która serwuje pyszne śniadania, aromatyczną kawę i wiele innych. Wszystkie dania – te na słodko oraz na słono – przygotowywane są z naturalnych składników i są idealne dla osób z alergiami i nadwrażliwościami. Jeśli szukacie miejsca na miłe spędzenie czasu, to dobrze trafiliście. Więcej na temat kawiarni dowiecie się TUTAJ.

źródło: CocoNat cafe & breakfast

#5 Miejsce w sieci

Dbanie o siebie, znajomość swojego ciała i tego, co w duszy gra – to takie ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. O tym, jak właściwie zaopiekować się samym sobą przeczytacie w świetnym tekście na stronie JestRudo. Znajdziecie go TUTAJ.

źródło: JestRudo

#6 Wydarzenie

18 i 19 stycznia w Poznaniu odbędzie się Festiwal Kawy i Czekolady. Kawosze znajdą na nim wszystko, co może im się przyśnić, jednak nie tylko oni poczują się jak w domu. Dla tych, którzy nieszczególnie za kawą przepadają, czekają także pyszne herbaty oraz różnorodne słodkości. Wszystkie szczegóły na temat wydarzenia znajdują się TUTAJ.

źródło: Smaczny Targ

#7 Relaks

Restauracja KOKU Sushi w Szczecinie zaprasza na Styczniową Noc Sushi. 16 stycznia powita nas bogato wyposażony bufet oferujący najbardziej smakowite dania. Będziemy się nimi delektować w atmosferze, która podgrzeje zimowe temperatury. Więcej dowiecie się TUTAJ.

źródło: Facebook/KOKU Sushi Szczecin

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.