VENUE - pierwszy w Polsce klub wysyłkowy z asortymentem domowym. - GREEN CANOE

VENUE – pierwszy w Polsce klub wysyłkowy z asortymentem domowym.

VENUE klub wysyłkowyZapraszamy Was dziś nie do siebie, lecz do pierwszego w Polsce klubu wysyłkowego – dla ludzi uwielbiających swój dom. VENUE – to boxy wypełnione wyselekcjonowanym asortymentem, w którym JAKOŚĆ ma kluczowe znaczenie. Każdy z nich pomoże  tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu, każdy zadba o nasze zmysły: zapachu, dotyku oraz smaku. A cała przyjemność polega na tajemnicy i zaufaniu…bo skład boxów po części jest niespodzianką. Stylistki VENUE wybierają najwyższej jakości designerskie akcesoria, tworzone w lokalnych manufakturach w Polsce i UE. Oraz tak dobierają resztę asortymentu by ułatwić nam stworzenie cudownej atmosfery.  W boxach znajdziecie oprócz wnętrzarskich elementów, także coś dla duszy i dla ciała. W ich składzie na każdy sezon zaplanowano książki, muzykę, herbatę/kawę, magazyny, a nawet wyjątkowe kosmetyki. Jak dołączyć do klubu? To proste:)


Można to zrobić – zamawiając subskrypcję, lub kupując pojedyncze boxy. Za pomocą akcesoriów, które znajdziemy w środku łatwiej nam będzie stworzyć w swoim domu niezwykły klimat. Na charakter wnętrza składa się wiele czynników. Nastrój, kolor, dźwięki, zapachy, dekoracje, … wszystko to tworzy jedyną, niepowtarzalną przestrzeń. VENUE zaprasza do wspólnego jej budowania. Klub możecie także obserwować na VENUE instagram, oraz facebook’u.


VENUE to dbałość o jakość. Większość produktów, które znajdziemy w boxach została wyprodukowana w Polsce bądź w Unii Europejskiej. Większość z nich jest w 100% naturalna, wszystkie – wysokiej jakości. Powstały specjalnie dla VENUE, w autorskich manufakturach czy studiach. Wszystkie reprezentują światowy design. To tkanina, porcelana, szkło, drewno, zapach, dźwięk, smak – jaki każdy z nas chciałby zaprosić do swojego domu. Cyklicznie z każdym, sezonem w boxach będą przychodziły kolejne akcesoria, które upiększą nasze wnętrza i pozwolą na chwilę relaksu w domowym zaciszu.


 

GREEN CANOE miało ogromny wkład w stworzenie klubu – stąd polecamy Wam  go z pełnym przekonaniem i zachęcamy do dołączenia do nas.
SPOTKAJMY SIĘ W DOMU. :)

 

Dziękuję za Twój komentarz.

4 komentarze

 • comment-avatar
  Joanna 9 marca 2020 (00:27)

  Uwielbiam vlog Green Canoe i panią Joannę, wszystko jest bardzo w moim klimacie. Szukałam czegoś takiego dla mnie ? ?. Odkąd odkryłam Green Canoe wciąż oglądam i zachwycam się. Teraz odkrywam klub Venue i już mnie zachwycił na wstępie. Pozdrawiam serdecznie ?❤️

 • comment-avatar
  F/X meble 5 listopada 2018 (09:05)

  Na pewno dokładnie sprawdzę co oferują w tym klubie, uwielbiam takie produkty wysokiej jakości :) A takie boxy na pewno będą ciekawe. Pozdrawiam serdecznie.

 • comment-avatar
  edreams_style 29 października 2018 (09:38)

  Coraz bardziej rośnie świadomość kupowania i wybierania produktów wśród konsumentów.
  Jest to bardzo dobry sygnał, ponieważ zwracamy uwagę nie tylko na cenę końcową produktów, ale również na sposób ich wytwarzania oraz z czego zostały wyprodukowane.

  Cenimy jakość, naturalność oraz lokalność produktów oraz ich indywidualny charakter.
  Masowy, tani, zwyczajny, często słabszej jakości produkt nie wywołuje tak pozytywnych emocji i wartości jak produkty lokalne, często wykonywane ręcznie.

  Naturalność powoli wchodzi nie tylko do naszej lodówki, ale również do naszych salonów :) Bardzo podoba mi się ten trend i oby pojawiało się coraz więcej jego zwolenników!

 • comment-avatar
  Maria 26 października 2018 (08:50)

  Na pewno wypróbuję ten klub w najbliższym czasie, bardzo fajnie że takie inicjatywy powstają :) Czekam na jakieś pierwsze opinie na temat tych boxów :)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.