CHOINKA DIY - świąteczne dekoracje. - GREEN CANOE

CHOINKA DIY – świąteczne dekoracje.

Mniej więcej w okolicach listopada, zaczynam zastanawiać się jakie tym razem świąteczne dekoracje chciałabym wykonać z naszym synkiem. Siedmiolatek oczekuje trudnych zadań do wykonania:), więc głowiłam się w tym roku – co by to mogło być. Tekstylne choinki posłużą nam na pewno wiele lat. Robi się je dość łatwo, jak najbardziej w pracach mogą pomagać nam dzieci. Dokładne KROK PO KROKU, znajdziecie w naszym zimowym wydaniu magazynu GREEN CANOE STYLE, o TUTAJ. Nasze choinki już pysznią się na komodzie, ale na tym na pewno nie poprzestaniemy. nabraliśmy ochoty na inne dekoracje świąteczne, które samodzielnie zamierzamy wykonać.

świateczna dekoracja.

W tej edycji znajdziecie jeszcze więcej zimowych propozycji na dekoracje do domu, zachęcam Was do zabawy:) ! Pomysł z choinką przygotowała dla Was Kasia Kowalczyk, prowadząca prywatnie z Domu pod brzozą – i będąca naszym redakcyjnym opiekunem działu DIY.

Kasia udowadnia, że świąteczne dekoracje nie muszą zawsze pochodzić ze sklepów. Pamiętam doskonale, że jako dziecko przygotowywałam z babcią gwiazdki na choinkę z białej bibułki. W modzie były również wtedy ozdoby ze słomy. Nasza propozycja świątecznej choinki będzie pasowała stylistycznie do wielu stylów – a do jej wykonania wykorzystacie niepotrzebne resztki materiałów, słoiczki, słowem pełen recykling.

Jestem ciekawa czy nasi czytelnicy mają własne pomysły na łatwe w wykonaniu ozdoby bożonarodzeniowe?:). Jeśli chcielibyście z nami podzielić się tym, co wykonaliście w ramach prac ręcznych okołoświątecznych – czekamy! Zdjęcia swoich ozdób przysyłajcie na maila: redakcja@greencanoe.pl

MIŁEJ ZABAWY!!:)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.