DO KAWY #263 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #263 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dziś w naszym cyklu DO KAWY zupełnie inna propozycja niż dotychczas. Jak wyglądają Wasze kalendarze? Czy znajdziemy w nich pełno notatek, rysunków, cytatów? Jeśli tak, to nasza propozycja przypadnie Wam do gustu:) „Porysunnik” to wyjątkowy planer autorstwa Magdy Danaj, w którym znajdziecie nie tylko miejsce na notatki, ale także porady lifecoacha, cytaty motywacyjne czy rysunki współodczuwające. Ciekawy pomysł na prezent dla każdej kobiety :) Polecamy!

 

źródło:znak.com.pl

#2 Muzyka

Zespół „A-ha” powrócił z najnowszą płytą! Norweska grupa muzyczna wykonuje muzykę pop, będącą wypadkową stylów rock, synth pop oraz new wave. Ich nowa płyta „True North” jest jak powiew chłodnego powietrza. W sentymentalnych dźwiękach czuć jesień oraz klimat norweskich fiordów. Ta płyta to strzał w dziesiątkę na długie, szare wieczory:) Polecamy!

#3 Teatr/ kino

„Sinatra 100+” to wyjątkowy spektakl wystawiany przez Teatr 6. Piętro. Widz porwany zostaje w niezwykłą podróż po świecie śladami wielkiego i barwnego artysty- Franka Sinatry. Muzyczna opowieść o życiu legendy w reżyserii Jakuba Gąsowskiego i Grzegorza Kwietnia to uczta nie tylko dla wielbicieli pięknego głosu i ogromnej charyzmy tego artysty. Spektakl odbędzie się dziś (28.10) oraz 11 i 12 listopada. Więcej informacji oraz bilety znajdziecie TUTAJ. Serdecznie polecamy!

źródło:teatr6.pietro.pl

#4 Miejsce z klimatem

Dziś zapraszamy Was do Konina:) Jeśli jesteście w okolicy i szukacie miłego miejsca na randkę, spotkanie czy zwyczajnie chcecie wypić pyszną kawę, to zapraszamy do Kawiarni Parkowej;) Jej doskonała lokalizacja- tuż obok Parku Miejskiego i tzw. Starówki – wprost zaprasza do siebie gości spacerujących oraz odwiedzających Konin. Przyjemne miejsce, które chętnie jeszcze odwiedzimy:)

źródło: Facebook/ KawiarniaParkowa

#5 Miejsce w sieci

Przyznajcie się- kiedy ostatni raz zwiedzaliście Kopalnię Soli we Wieliczce? Na wycieczce szkolnej? A może nigdy tam nie byliście? Mamy więc dla Was propozycję. W ten weekend wybierzcie się na wirtualny spacer, a jeśli się Wam spodoba, to zaplanujcie sobie jesienną wycieczkę do tego miejsca:) Link najdziecie TUTAJ.

źródło:osmol.pl

#6 Relaks

Każdy z nas z pewnością słyszał już o terapii dźwiękiem. Misy, gongi dźwiękowe czy dzwonki to swoiste „generatory” dźwięku.  Ta szczególna terapia wpływa na nasz organizm jednocześnie na wielu poziomach, zarówno pod względem fizycznym, jak i psycho-emocjonalnym. Dźwięki pomagają nam się odprężyć, pozbyć się stresu i jego efektów. Jeśli interesuje Was ten rodzaj terapii, to więcej na ten temat możecie poczytać TUTAJ.

 

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.