SZCZERE PYTANIA – szczere odpowiedzi:) NOWY FILM na Youtube.

Zacznę od podziękowań za tak dużo pytań, które podesłaliście. :) Nasze pierwsze Q&A , czyli youtube’owe pytania i odpowiedzi – były dla mnie bardzo zaskakujące –  przede wszystkim rozbieżnością samych pytań i ich tematyką. Nie będę Wam zdradzała ich treści – obejrzyjcie po prostu odcinek:). Jeśli chcecie jeszcze mnie o cokolwiek zapytać – to ŚMIAŁO! –  pod filmem na Youtube, w komentarzach śmiało zadawajcie kolejne pytania. Obiecuje że postaram się na wszystkie odpowiedzieć:) TUTAJ zaś obejrzycie dotychczasowe odpowiedzi. Dobrej zabawy! :)

Dziękuję za Twój komentarz.

2 komentarze

  • comment-avatar
    Intercontrols 21 lutego 2018 (11:45)

    Gratuluję wyboru takiej formy kontaktu z widzami, odpowiadania na pytania czytelników zawsze jest przyjemne, podejrzewam że dla obu stron ;)

  • comment-avatar
    Joanna 18 lutego 2018 (19:51)

    Bardzo mi się to podobało! Q&A to strzał w przysłowiową dziesiątkę! Najlepsze: „co bierzesz?” :-) Wiesz, że czasami sama zastanawiałam się, czy Ty gdzieś tam ukradkiem czegoś nie „pobierasz” :-) [taki żarcik]. No bo ten hurraoptymizm aż bije po oczach i uszach! Asiu, jesteś przepiękną osobą! I nie chodzi tylko o to, że zawsze fajnie wyglądasz, ale masz takie piękne wnętrze: radosne, ciepłe, optymistyczne, ale też konkretne i zdecydowane. Mariaż idealny! Mogłabym tak długo, ale o rzeczach oczywistych wiele pisać nie warto! Summa summarum: uwielbiam to miejsce, podróż Twoim czółnem to czas oddechu i łapania dystansu. Mogłabym tak dryfować i dryfować … bez końca …

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.