DO KAWY #195 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #195 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Jak już dobrze wiecie, kochamy las. Jest to niezwykle bliskie nam miejsce i spędzamy w nim wiele czasu:) Długie spacery, podziwianie zwierząt, słuchanie ptaków i szumu drzew. Dziś w cyklu DO KAWY chcemy Wam zaproponować książkę pt. „Lasoterapia” Katarzyny Siemonienko. Jest to przewodnik po najbardziej naturalnej terapii, jaka jest dostępna. Natura-las, to darmowy lek na nasze schorzenia, zwłaszcza psychiczne. Wędrówki po lesie podnoszą naszą odporność, wspomagają leczenie wielu chorób, takich jak astma, alergie czy depresja. Koniecznie wypróbujcie!:)

źródło:empik.com

#2 Muzyka

Norah Jones to światowej sławy, amerykańska wokalistka i pianistka.  Jej muzyka z pogranicza jazzu i popu zachwyciła już miliony fanów na całym świecie. Pewnie dlatego została już tyle razy nagrodzona nagrodą Grammy:) Teraz wokalistka wydała swoją pierwszą płytę koncertową. Płyta „’Til We Meet Again” to zapis czternastu utworów nagrany podczas koncertów w USA, Kanadzie, Włoszech, Francji, Brazylii i Argentynie. Polecamy na wiosenne wieczory:)

źródło:empik.com

 

#3 Teatr/ kino

„Powierzchnie gładkie” to spektakl Teatru Potem-o-tem opowiadający historię współczesnego pokolenia- relacji, miłości oraz samotności.  Życie młodych ludzi toczy się w głównie w internecie. Jak wyglądają ich randki, przyjaźnie, miłości? Z jakimi lękami się zmagają? Dlaczego jest im trudniej, pomimo ciągłemu byciu online? Spektakl dostępny na platformie The MuBa, do którego link znajdziecie TUTAJ.

źródło:TheMuBa.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Lato już za rogiem. Przynajmniej mamy taką nadzieję:) Co jest nieodłącznym elementem letnich spacerów po mieście? Oczywiście lody!:) I to takie najlepsze, wyjątkowe. Dziś zapraszamy Was do warszawskiej cukierni LUKULLUS. Jest to miejsce niezwykłe- nie tylko skosztujemy tu przepysznych lodów, ale także zachwyci nas wspaniałe wnętrze. To z pewnością nie jest zwyczajna lodziarnia!:) Więcej informacji znajdziecie na stronie Cukiernia Lukullus.

źródło:cukiernialukullus.pl

#5 Miejsce w sieci

Maj to czas, kiedy szczególną uwagę poświęcamy naszym ogrodom. Warto zerknąć na różne ogrodowe blogi, które poza dawką wiedzy mogą stać się wspaniałą inspiracją do zmian w naszych własnych ogrodach lub balkonach. Cenimy blogi prowadzone ze smakiem- estetyczne i wartościowe. Ogrodowa Pasja Blog to zdecydowanie takie miejsce i możemy je śmiało polecić :)

źródło:ogrodowapasja.blog

#6 Relaks

Las, o którym już wspominaliśmy, to naturalna i darmowa terapia idealna dla wszystkich. Zanim jednak kupicie książkę „Lasoterapia” i wybierzecie się na długi spacer, już teraz zrelaksujcie się, wsłuchując w dźwięki natury. Parę minut przerwy podczas stresującego dnia z pewnością przyniesie dużo korzyści:) A zatem do kawy posłuchajcie lasu:).

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.