DO KAWY #2 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #2 – kino, lektura, pasja.

#1

Nie lubicie sprzątać? Raczej mało kto lubi tę czynność, prawda? Dlatego ten WPIS na blogu Natalii powinien Wam się spodobać. Na stronie Simplife.pl możecie przeczytać  m. in. o tym,  jakie nawyki warto w sobie pielęgnować, żeby sprzątanie zajęło nam jak najmniej czasu. Jeśli marzysz o czystym domu, w którym panuje ład i porządek – przy niewielkim nakładzie pracy, polecam ten tekst:)

do kawy green canoe

#2

Tym razem coś dla rodziców małych moli książkowych ;) Autorka bloga Matkawariatka.pl –  Wiola, od dłuższego już czasu prowadzi cykl poświęcony książkom dla najmłodszych, zatytułowany Nowości w biblioteczce malucha. Poza krótką recenzją, możemy przyjrzeć się zdjęciom i dowiedzieć się, co dana pozycja kryje w środku. Dodatkowym plusem jest fakt, że autorka opisuje naprawdę ciekawe lektury.  Myślę, że warto zajrzeć na stronę Wioli, jeśli szukamy ciekawej książki dla naszej pociechy albo na prezent dla dziecka.

do-kawy-matkawariatka-green-canoe

#3

Jeśli nie znacie jeszcze strony Element Żeński to gorąco Wam ją polecam. Założyły ją Monika i Paulina. Same piszą o niej: „to nie strona o kosmetykach, ale o dziewczynach, które ich używają”. Znajdziecie na niej przede wszystkim bardzo ciekawe wywiady z interesującymi kobietami. Kosmetyki, jakich używają i to, jak dbają o urodę rozmówczynie Moniki i Pauliny, są tylko pretekstem do rozważań na temat kobiecości, atrakcyjności i lepszego poznania niezwykłych pań, z którymi wywiady przeprowadzają dziewczyny.

do-kawy-element-zenski-green-canoe

do-kawy-element-zenski-2-green-canoe

#4

Kto dziś nie czuje się zestresowany? I komu z nas czasami po prostu trudno się zrelaksować? To nie takie łatwe prawda? Paulina z One Little Smile poleca 6 aplikacji, które pomogą nam ukoić nasze zszargane nerwy, odpocząć i wyciszyć się.

 

do-kawy-aplikacje-relaks-stres-green-canoe

#5

1 lutego ukaże się pierwszy numer dwumiesięcznika Flower. Magazyn będzie promował slow life i zdrowe życie w zgodzie z naturą. Będziemy mogli w nim poczytać między innymi o podróżach, książkach, kosmetykach czy kuchni. Moim zdaniem zapowiada się ciekawie. Sprawdzimy?

 

do-kawy-flower-green-canoe

#6

Gdy tylko szukamy w redakcji inspiracji dla stylowego mężczyzny, od razu zaglądamy na stronę Michała Kędziory, autora bloga Mr Vintage. To świetne miejsce w sieci, z którego możecie dowiedzieć się bardzo wiele wartościowych informacji na temat mody męskiej, stylu i panujących trendów. Blog Michała był wielokrotnie nagradzany i skupia liczne grono wiernych odbiorców. Nic dziwnego – znajdziecie tam wpisy na bardzo wysokim poziomie. Jeśli jeszcze go nie znaliście, zajrzyjcie koniecznie!

A gdybyście mieli ochotę zobaczyć, jak Michał daje sobie radę z adaptacją starego domu, spójrzcie też na jego profil na instagramie. Osobiście mu mocno kibicuję i podziwiam z jakim pietyzmem daje drugie życie staremu budynkowi. Michale – serdeczności od całej redakcji wysyłamy!

do-kawy-mr-vintage-green-canoe

do-kawy-mr-vintage-2-green-canoe

#7

27 stycznia odbędzie się premiera filmu Toni Erdmann – niemiecko-austriackiej komedii, która otrzymała nagrody i nominacje na wielu festiwalach filmowych. To opowieść o ojcu i córce, o całkowicie odmiennych charakterach. Ines, zapracowana i zestresowana kobieta, robiąca karierę w korporacji, musi stawić czoło nieoczekiwanym odwiedzinom swojego ojca – nadpobudliwego lekkoducha. Więcej o filmie możecie poczytać TUTAJ. Zapowiada się ciekawie, nie sądzicie?

 

do-kawy-toni-erdmann-green-canoe

źródło: http://gutekfilm.pl/

A ja macham Wam dziś z samiućkich TATER:) Sprawdzamy dla Was pewien pensjonat – ale już wiem, że wydamy  bardzo mocną rekomendację – obiekt jest nie dość że piękny, to jeszcze zaskakuje najlepszą jakością usług. No i te widoki…ach żal będzie wyjeżdżać.

No to na dzisiaj: HEEEEEEJ :)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.