DO KAWY #51 – kino, lektura, pasja. - GREEN CANOE

DO KAWY #51 – kino, lektura, pasja.

#1

Dziś zaczynamy od książki, która ukazała się zaledwie dwa dni temu, zapowiada się jednak bardzo ciekawie. Prostota. Siła codziennych rytuałów Brooke McAlary, australijskiej gwiazdy internetu opowiada o tym, jak zwolnić i nadać codziennym sprawom odpowiednią rangę. Czy musimy być stale zabiegani i zestresowani? Brooke udowadnia, że nie musi tak być. Z książki dowiemy się, jak ważne są rytuały w naszym  życiu oraz jak lepiej organizować swój czas. Znajdziemy też kilka pomysłów na to, aby ułatwić sobie codzienne zajęcia, po to, aby nasze życie stało się pełniejsze i po prostu lepsze.

źródło: EMPIK

#2

Na stronie Zwierciadło.pl znajdziecie artykuł o tym, jak wcielić w życie zmiany dobre dla naszego zdrowia. Autor proponuje aby zrobić to w 12 krokach – po jednej zmianie na każdy miesiąc. W ten sposób po pewnym czasie przerodzą się one w nawyki, a takie spokojne wprowadzanie ich do naszego życia, nie powinno być dla nas problemem.

źródło: Zwierciadło.pl

#3

Na początku stycznia ukazał się pierwszy numer magazynu Pismo. To nowe czasopismo społeczno-kulturalne, w którym znajdziemy między innymi ciekawe reportaże, wywiady, a także opowiadania, poezję i komiks.

magazyn pismo recenzjaźródło: Pismo

#4

Na blogu Agnieszki Buchty znajdziecie ciekawy wpis o kolorach we wnętrzach i o tym, co kolorystyka, w jakiej urządzane są nasze mieszkania może powiedzieć o samych właścicielach.

źródło: Agnieszka Buchta Blog

#5

Na blogu Lifemanagerki ciekawe i przydatne informacje znajdą wszyscy, którzy w najbliższym czasie wybierają się do Norwegii lub planują taki wyjazd. Zobaczcie co zaciekawiło i zaskoczyło Agnieszkę podczas długiego weekendu w tym skandynawskim kraju.

źródło: Lifemanagerka

#6

Wenecja to miasto, które całkowicie nas zachwyciło. Jeśli jeszcze jej nie zwiedziliście, a planujecie się wybrać do tego pięknego miejsca to zajrzycie wcześniej na bloga 101 Countries Before 50, z którego dowiecie się, co warto zwiedzić. Jeśli nawet zamierzacie spędzić tu tylko jeden dzień macie okazję zobaczyć naprawdę całkiem sporo. Zobaczcie jakie atrakcje wybrali  Anita i Paweł.

źródło: 101countriesbefore50.com

#7

24 marca w Warszawie będziemy mieli okazję wybrać się na koncert Parov Stelar. Usłyszymy na niej utwory z najnowszej płyty The Burning Spider, wydanej w kwietniu zeszłego roku. Jeśli chcecie kupić bilety to są jeszcze w sprzedaży.

źródło: Facebook

Dziękuję za Twój komentarz.

3 komentarze

 • comment-avatar
  E-klosz.pl 23 stycznia 2018 (16:16)

  To jasne, że nie musimy być w życiu wiecznie zabiegani. Książkę na pewno przeczytam, dzięki za podrzucenie :)

 • comment-avatar
  Matylda 20 stycznia 2018 (11:13)

  Wenecja to jedno z tych miast, ktore najlepiej zwiedzac bez planu, po prostu tam byc, spacerowac bez celu, skrecic w boczna uliczke, napic sie kawy, zjesc lody, posiedziec na brzegu kanalu – jezdzimy tam niemal co roku i wlasnie tak „zwiedzamy” Wenecje zakochujac sie w niej coraz bardziej :)

 • comment-avatar
  Hania z HAART.pl 19 stycznia 2018 (13:08)

  Wenecję odwiedziliśmy w tym roku. Największe wrażenie zrobiła na nas wieczorem, gdy wyjechali wszyscy jednodniowi turyści.
  Pozdrawiam

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.