DO KAWY #174 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #174 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Niektórzy z Was z pewnością znają felietony Teresy Jaskierny ukazujące się w magazynie Weranda Country. Cały rok na wsi to ich wydanie książkowe, dodatkowo ilustrowane grafikami autorki. Zbiór zabawnych plotek z życia mieszkańców jednej wsi, a nawet jednej uliczki to ciekawa pozycja na wakacje. Kupicie ją TU.

cały rok na wsiźródło: Weranda Country

#2 Muzyka

Jeśli tęsknicie za koncertami i jesteście z Warszawy lub będziecie ją odwiedzać w najbliższym czasie to mamy dla Was dobrą wiadomość. Na początku lipca wystartował cykl koncertów Lato na Pradze. Do końca sierpnia macie szansę posłuchać muzyki na żywo, a wystąpią tacy artyści jak Król, Natalia Przybysz, Mela Koteluk czy Brodka. Bilety dostępne TUTAJ

do kawy koncertźródło: Aktivist

#3 Teatr/Kino

Kilka dni temu pojawił się długo wyczekiwany zwiastun serialu, opartego na znanej książce Szczepana Twardocha pod tytułem „Król”. Wyprodukowana przez CANAL+ seria dostępna będzie już na jesieni tego roku. Jeśli czytaliście książkę ta wiadomość na pewno Was ucieszy.

źródło: You Tube

#4 Miejsce w sieci

A teraz coś dla wszystkich, którzy z różnych powodów tegoroczne wakacje spędzają w domu. Słyszeliście kiedyś o Staycation? Chcecie się dowiedzieć, jak wykorzystać urlop nigdzie nie wyjeżdżając, a przy tym odpocząć bez uczucia straconego czasu? Zajrzyjcie na bloga Duże Podróże.

wakacjeźródło: Duże Podróże

#5 Miejsce z klimatem

Jeśli śledzicie nasz Instagram to dobrze wiecie, że jesteśmy w tej chwili w Białowieży, w klimatycznym Hotelu Białowieskim, który gorąco Wam polecamy. Usytuowany w pobliżu Białowieskiego Parku Narodowego hotel zachwycił nas wyjątkową kuchnia i rewelacyjnym SPA. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na nasz profil na Instagramie.

hotel białowieskiźródło: Hotel Białowieski

#6 Relaks

A może ktoś z Was ma ochotę na wakacje w aktywnym wydaniu? Jeśli tak to może zainteresować Was oferta wakacji z jogą na Wyspie Sobieszewskiej, w malowniczej okolicy pośród rezerwatów dzikiej, nadmorskiej przyrody. Zajęcia przewidują udział zarówno osób początkujących, jak i zaawansowanych, w tym również uczestników mających problemy z kręgosłupem. Wakacyjny wyjazd odbędzie się pod koniec sierpnia, a poprowadzi je znany instruktor jogi Wiktor Morgulec oraz Hania Gryzińska – specjalistka od jogi kręgosłupa. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.   

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.