DO KAWY #223 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #223 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Dziś w naszym cyklu DO KAWY proponujemy Wam książkę, która idealnie wpisuje się w zabieganą końcówkę roku. „Filozofia dla zabieganych. Mała książka o wielkich ideach” Jonn’ego Thomsona to książka poruszająca zagadnienia filozoficzne w bardzo lekki sposób. Pytania, nad którymi zdarza nam się pochylać są tu wyjaśnione w krótkich rozdziałach. W sam raz dla tych z nas, którzy w pędzie życia mają na lekturę niewiele czasu. Pozycja w sam raz do poczytania pomiędzy codziennymi zajęciami. Serdecznie Wam polecamy :)

źródło: empik.com

#2 Muzyka

Koncert Świąteczny „Magic of White Christmas” to wyjątkowe wydarzenie. Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy pragniemy przenieść się we wspomnieniach do dzieciństwa i magii, jaka otaczała ten szczególny czas w roku. Podczas tego koncertu poczujecie się wyjątkowo. Pełen ciepłą, bieli i miłości zaczaruje Was:) Najpiękniejsze kolędy, pastorałki i utwory świąteczne w nowych aranżacjach pozwolą Wam oderwać się na chwilę od rzeczywistości:) Koncerty odbędą się w Rzeszowie, Poznaniu i Łodzi. Więcej informacji oraz bilety znajdziecie TUTAJ.

źródło:www.ebilet.pl

#3 Teatr/ film

„Dziadek do orzechów” to balet, który od lat przyciąga całe rzesze widzów. Zimowa opowieść utkana niezwykłą muzyką Piotra Czajkowskiego to idealny pomysł na spędzenie rodzinnego czasu:) W imieniu Polskiego Baletu Królewskiego zapraszamy na to niezwykłe widowisko, które odbędzie się aż w szesnastu miastach w Polsce. Pełna lista oraz bilety znajdziecie na stronie  www.ebilet.pl.

źródło: ebilet.pl

 

#4 Miejsce z klimatem

Nieodłącznym elementem świąt są pierniki. Zapewne każdy je piecze i dekoruje w domowym zaciszu. A może ciekawym pomysłem będzie wybranie się na warsztaty z ich profesjonalnej dekoracji??:) Na dodatek nauczycie się robić pachnące, piernikowe mydełka. Idealny pomysł na grudniowe weekendy:) Oferta warsztatów jest bardzo bogata. My podsuwamy Wam link do warsztatów, które odbywają się w Pracowni Piernikowej „Isabell” Izabeli Janiak w Świeradowie-Zdroju :)

źródło:bilety 24.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Jeżeli szukacie oryginalnego i pięknego prezentu na Święta dla bliskich, to koniecznie odwiedźcie stronę Faramuszka. Bogaty wybór ręcznie malowanych kubków, świec oraz cudownych pierników sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie i bliskich. My zakochaliśmy się w produktach od Faramuszki od pierwszego wejrzenia:) Polecamy całym sercem:)

źródło:faramuszka.pl

 

#6 Relaks

Czy jesteście zmęczeni? Końcówka roku, zamiast cieszyć zapachem świąt wywołuje u Was stres? Jeśli tak, to tak jak my, postarajcie się zwolnić. Wiemy, że to nie łatwe, ale spróbujcie, chociaż na chwilę. Spokojna kawa, pooglądanie dobrego filmu z mężem, albo poczytanie świątecznych bajek z dziećmi to proste czynności, które pozwolą na chwile oddechu- ale pamiętajcie! Przez tę krótką chwilę bądźcie tylko tu i teraz!:) Zostawcie pranie, sprzątanie, zaległe maile i pracę za drzwiami. W pełni poczujcie te drobne chwile z drugim człowiekiem:) A z całą resztą sobie poradzicie- jak zawsze:) Podsyłamy link do relaksującej, świątecznej muzyki :)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.