DO KAWY #191 – kino, lektura, pasja - GREEN CANOE

DO KAWY #191 – kino, lektura, pasja

#1 Książka

Jako miłośnicy ogrodu posiadamy wiele książek o tejże tematyce. „Ogrodowe przebudzenie” to jednak wyjątkowa książka, zupełnie inna niż te, które dotąd mieliśmy okazję czytać. Autorka tego poradnika- Mary Raynolds, podchodzi do tematu projektowania ogrodów w sposób duchowy i symboliczny. Natura jest na pierwszym miejscu i to ona powinna  wyznaczać kierunek. Ogród powinien być miejscem, które koi naszą duszę. Książka poza swoją wspaniałą treścia jest także fantastycznym albumem, do którego ilustracje wykonała Ruth Evans. 


źródło:empik.com

 

#2 Muzyka

Dziś pragniemy Wam polecić płytę, która zachwyciała nas w ostatnich tygodniach. Daniel Grupa to utalentowany muzyk, który od lat związany jest z tworzeniem muzyki do filmów, spektakli teatralnych, a takze współpracy z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. Zakochany w fortepianie i górach artysta wydał swoją pierwsza płytę „Zanim nadejdzie świt”.  W dziewięciu utworach prym wiedzie fortepian, któremu towarzyszą instrumenty smyczkowe, trąbka, a nawet śpiew. Nas płyta oczarowała- jest magiczna i tworzy niesamowity nastrój. Przekonajcie się sami:)

 

źródł:empik.com

 

#3 Teatr/ kino

Cały czas z utęknieniem wyczekujemy momentu kiedy znów wybierzemy się do kina czy na spektakl do teatru. Póki możliwości sa bardzo ograniczone, korzystajmy ze spektakli online, których w sieci nie brakuje. Dziś proponujemy Wam spektakl pt.: „Tajemnica beletrysty, czyli ostatnia czytelnia na Imielinie”. Jest to opowieść o Julianie, który wraz z lokalną bibliotekarką chcą zawalczyć o Imielińską bibliotekę, która ma zostać zamknięta. Czy uda im się ją uratować? Kogo spotkają na swojej drodze? Spektakl od pierwszych chwil porywa i bawi. Dla wszystkich miłośników książek i bibliotek pozycja obowiązkowa:) Więcej informacji znajdziecie na themuba.

źródło:themuba.com

 

#4 Miejsce z klimatem

Wiemy, że tak jak my kochacie las. Cisza, świeże powietrze i delikatny szum drzew mieszający się ze spiewem ptaków- bajka:) Może chcielibyście spełnić swoje marzenie z dzieciństwa o domku na drzewie?:) Znaleźliśmy na to doskonały sposób! W drzewach to niesamowite miesjce na odpoczynek od zgiełku miasta. Możesz tu spędzić swój urlop w komfortowych i pięknych domkach zbudowanych wprost na drzewie. To magiczne miejsce znajduje się w Nałęczowie. Wiecej informacji znajdziecie TUTAJ.

źródło:wdrzewach.pl

 

#5 Miejsce w sieci

Wiosna to właśnie ten czas, kiedy bardzo dużo dzieje się w naszych ogrodach. Szukamy też wielu informacji i porad na temat naszych roślin. Porady ogrodnika to blog, na którym znajdziecie mnóstwo cennych wskazówek dotyczących roślin oraz ich pielęgnacji. Nas szczególnie zachwycił kalendarz ogrodniczy na każdy miesiąc:)

źródło:poradyogrodnika.blogspot.com

 

#6 Relaks

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się z zimowego snu- my także!:) Właśnie teraz jest dobry czas, aby zadbać o siebie i swoją kondycję. Pogoda, póki co nas nie rozpieszcza i jest bardzo kapryśna, ale jak tylko będzie trochę cieplej, zachęcamy Was do długich spacerów, jazdy na rowerze czy joggingu. Ruch jest ważny nie tylko ze względu na smukłą sylwetkę czy kondycję, ale także zdrowie. Dla tych z Was, którzy wolą zadbać o swoje ciało w domowym zaciszu także coś mamy- treningi w domu:) Platforma Fitness Platinium oferuje nam bogatą ofertę treningów, także dla początkujących. A więc? Do dzieła! Lato już niebawem;)

Dziękuję za Twój komentarz.

Brak komentarzy

    Skomentuj

    Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.