Rozwiązania nowej generacji - LUNAR. - GREEN CANOE

Rozwiązania nowej generacji – LUNAR.

Jak dobrze pamiętacie, Green Canoe jest ambasadorem OKNOPLAST. Współpraca z tą marką to dla nas ogromny powód do dumy – jej produkty doceniane są za najwyższą jakość i to zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dowodem na to były choćby najważniejsze targi stolarski otworowej w Norymberdze – Fensterbau Frontale, na których najnowszy produkt firmy, okno LUNAR, wyróżniło się w sposób szczególny pośród reszty konkurencji. Jak wszyscy wiemy, okna to nie tylko podstawowe elementy budowlane, ale również walor estetyczny wnętrza. Jesteśmy pewni, że Lunar ma ogromną szansę, by stać się ulubionym produktem wszystkich architektów poszukujących nowatorskich rozwiązań. Cala redakcja GC jest nim szczerze zachwycona. Zresztą zobaczcie sami.


Okno Lunar Green Canoe

Księżycowa estetyka i design

Przy projektowaniu architektury i wnętrz okna grają bardzo ważną rolę. Ważne są jednak nie tylko ich wielkość czy rozmieszczenie, ale również wygląd i sposób, w jaki komponują się z pozostałymi elementami projektu. Z tego względu na rynku mamy do wyboru całą masę różnych kształtów i kolorów, które mają czynić dany produkt bardziej estetycznym od pozostałych. Wszystkie dotychczas znane nam rozwiązania wydają się gasnąć przy tym, co ma nam do zaoferowania okno Lunar. Jego galaktyczny i księżycowy wydźwięk nie ograniczają się jedynie do nazwy. Niesamowicie nowatorski design skupia w sobie jednocześnie praktyczne rozwiązania oraz piękno, które zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Spójrzcie:

Okno Lunar Green Canoe

Okno Lunar Green Canoe

Jeszcze więcej szyby

Popularnym trendem, który utrzymuje się w branży stolarki otworowej jest zwiększające się przeszklenie. Okno Lunar idealnie się w ten trend wpisuje, ponieważ wewnętrzna szyba jest maksymalnie wydłużona, a klamka mocowana jest bezpośrednio na niej. Od strony zewnętrznej znajdują się zaś aluminiowe nakładki, które nadają oknu specyficzny, niemalże księżycowy blask:) Całość prezentuje się wyjątkowo pięknie, szyba jest duża, co zapewnia lepsze oświetlenie wnętrza. Takie okno nie jest już jedynie otworem, przez które można zobaczyć co się dzieje na zewnątrz domu, to już jest osobny element wystroju, który może stanowić dekorację samą w sobie.

Okno Lunar Green Canoe

Okno Lunar Green Canoe

Niezapomniana praktyczność

Kolejną, bardzo ważną funkcją, którą zapewnia okno Lunar, jest jego praktyczność. Produkt ten jest nie tylko elementem wpływającym na estetykę pomieszczenia, ale również spełniającym wszystkie wymagania, które stawiać mogą klienci. Wydawać się może, że to co pięknie się prezentuje z pewnością nie ma żadnego użytecznego zastosowania. Jenak w przypadku nowego produktu Grupy OKNOPLAST jest zupełnie inaczej. Zapewnia on znakomitą izolację, nie pomijając przy tym kwestii designu. Oto, co mówi na ten temat Mike Żyrek, Dyrektor Badań i Rozwoju w Grupie OKNOPLAST – Tworząc okno Lunar staraliśmy się połączyć dwie najważniejsze cechy okna – jego praktyczne zastosowanie rozumiane jako właściwości oraz design. Współczynnik przenikania ciepła Uw wynosi 0,7 W/(m²K) dla okna referencyjnego, a więc można stosować je w domach pasywnych. W standardzie oferujemy także zewnętrzne nakładki aluminiowe oraz szybę ze stepem, dzięki czemu nie widać profilu skrzydła. Wpływa to znacznie na zwiększoną estetykę okna. Możecie mieć pewność, że ten wybór sprawdzi się świetnie w praktyce oraz podkreśli urodę Waszych wnętrz jak żaden inny.

Okno Lunar Green Canoe

 


Jesteśmy zachwyceni nowym projektem OKNOPLAST i mamy nadzieję, że podobnych nowoczesnych rozwiązań dostarczy nam w przyszłości jeszcze więcej. Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że okno Lunar na długi czas będzie przodowało na rynku stolarki otworowej i zainspiruje wielu utalentowanych architektów i dekoratorów wnętrz do wykorzystywania jego potencjału w najwyższym stopniu. GRATULUJEMY!

Dziękuję za Twój komentarz.

1 komentarz

  • comment-avatar
    Ola 18 kwietnia 2018 (14:38)

    Świetnie to wygląda, przede wszystkim bardzo nowocześnie, a dużo ludzi teraz decyduje się na styl modernistyczny, bardzo ładne okna naprawdę :)

Skomentuj

Szanuję Twoją prywatność, Twój adres mailowy nie będzie widoczny.